Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

1x08: Kalėdinė Kauno Rotušė

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    1x08: Kalėdinė Kauno Rotušė



    17
    10
    52,94%
    9
    9
    23,53%
    4
    8
    11,76%
    2
    7
    5,88%
    1
    6
    5,88%
    1
    5
    0,00%
    0
    4
    0,00%
    0
    3
    0,00%
    0
    2
    0,00%
    0
    1
    0,00%
    0

    #2
    :0

    Wonderful. bet egle dar grazesne

    Comment


      #3
      Tokios nuotraukos negali nepatekti į finalą. 10
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        #4
        nieko ispudingo as cia nematau..tos kelios placios juostos gal ir nieko atrodo bet tarpuose kazko truksta..
        nors kaip kaimui gerai

        Comment


          #5
          Parašė Anonymous
          nieko ispudingo as cia nematau..tos kelios placios juostos gal ir nieko atrodo bet tarpuose kazko truksta..
          nors kaip kaimui gerai
          idomu pats is kokio kaimo busi, kad "baltaja glube" vadini kaimo dalimi


          o siaip 10, nes nuotrauka tikrai "galinga"

          bet reiktu truputi is isores ir perdazyt..


          Prie ruso man buvo geriau

          Comment


            #6
            Kaip man gėda dėl Vilniečių su tokiu požiūriu kaip "Svečias"

            O dėl nuotraukos galiu pasakyti tai, kad super spalvos ir tikrai graži architektūra, bet kalbant apie kompoziciją... čia turiu keletą priekaištų

            Mano nuomone, nuotrauka atrodytų žymiai geriau, jei į kadrą tilptų visas pastatas. Nelabai įsivaizduoju, ar buvo galima paeiti kiek toliau, tačiau tikrai buvo galima pasukti kamerą vertikaliai.
            Tačiau apskritai man toks fotografavimo būdas (iš apačios) nelabai patinka. Jau geriau atsitraukus iš toliau ir su zoom'u.

            Jei balsuočiau, duočiau 8, bet kadangi nuotraukos balų vidurkis tikrai bus aukštas, aš jo "nenumušinėsiu" - iš esmės nuotrauka visai graži

            Comment


              #7
              Nuotraukos kokybe nelabai kokia (atidziau paziurekit i vietas salia pastato krastu) ir pritariu Vaidui - buvo galima kamera pasukti ir galbut atsitraukti. Bet vaizdelis tikrai grazus, ypac patinka kontrastas su dangumi. Tiek to duodu 10.

              Del svecio, tai manau, kad musu forumas jau pakankamai didelis, kad mums reiktu kazkokiu sveciu. Kas nores tas uzsiregistruos. Todel reiktu uzdrausti sveciams rasyti kazka ir nebus tokiu nesamoniu. Beje, jis greiciausiai ne is Vilniaus, o pats is kokio kaimo (nors aisku as bendrai nieko blogo neturiu pries kaima, bet jauciu, kad tam sveciui nepatiktu jei kazkas pasakytu, kad jis is kaimo - tai jo problema).

              Comment


                #8
                Siaip puiki ideja, jau gLazi nuotlauka labai, bet fotografavimo kampas ir ypac kokybe gan nekokie(gal labai jau daug "suspausta"?). Bet, kaip sakoma, kad daugiau tokiu nuotrauku!!!!
                9/10

                Comment


                  #9
                  Parašė John
                  P.S. Mano ziniomis, "Guest" rase is Klaipedos tam pasitarnauja tokia priemone (yra daug panasiu puslapiu) http://www.antionline.com/tools-and-toys/ip-locate/
                  Kad kelių kilometrų paklaidą radau tavo priemonėje:

                  Comment


                    #10
                    Parašė tech

                    Kad kelių kilometrų paklaidą radau tavo priemonėje:
                    hehehe... ne tokia ir didelė tavo paklaida (palyginus su maniške):
                    (You) at 82-135-202-242.ip.takas.lt (82.135.202.242) are located in Marina Del Rey, California, United States.


                    Visai norėčiau, kad tai būtų tiesa...

                    Comment

                    Working...
                    X