Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[†] Kauno miesto bažnyčios

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė vytauc
    Na čia jau asmeniniai skoniai dėl kurių nesiginčijamą Ma atsiminimų apie šią bažnyčią liko daug- kai dariau šią nuotrauką- viduje vyko mišios transliuojamos per megafoną į lauką. Kunigas per pamokslą garsiai keikė ištvirkelius, o aš vienas toks su fotiku prieš tą bažnyčią stoviu...

    Jei rimtai- tai nedidukė, labai simpatiška ir jauki bažnytėlė. Bet tai tik mano nuomonė- salygota mano asmeninio skonio
    19-pab - 20a pradzios eklektika arba pseudo stilistika + stiliu misraine langai barokiniai, kai kurios formos klsicistines, proporcijos mano manymu irgi barokines.kaip kulto pastatai tai gerai kaip architekturos paminklai netinkami, o del skonio nesigincijama

    tiksliai nezinau, bet speciau kad statyta 1910-1920metais
    פוניקולאַר

    Comment


      #22
      Parašė vytauc
      Na čia jau asmeniniai skoniai dėl kurių nesiginčijamą Man atsiminimų apie šią bažnyčią liko daug- kai dariau šią nuotrauką- viduje vyko mišios transliuojamos per megafoną į lauką. Kunigas per pamokslą garsiai keikė ištvirkelius, o aš vienas toks su fotiku prieš tą bažnyčią stoviu...

      Jei rimtai- tai nedidukė, labai simpatiška ir jauki bažnytėlė. Bet tai tik mano nuomonė- salygota mano asmeninio skonio
      mano skoniui sioje baznycione priimtina tik vartu sonines pusarkes, bet ir tos cia ne vietoje
      פוניקולאַר

      Comment


        #23
        Parašė fui
        19-pab - 20a pradzios eklektika arba pseudo stilistika + stiliu misraine langai barokiniai, kai kurios formos klsicistines, proporcijos mano manymu irgi barokines.kaip kulto pastatai tai gerai kaip architekturos paminklai netinkami, o del skonio nesigincijama
        Proporcijos renesansinės- du kvadratai ir trečias ant jų, tik gal kiek per siauras fasadas. Eklektizmas- galbūt; iš klasicizmo tik portikai ir frontonas

        Edit: Šiap tiek portikai, tiek butaforinės kolonos, tiek ir frontonai yra būdingi eklektizmui. O jis, savo ruožtu, apibūdinamas kaip klasicizmo ir baroko mišinys. Bet turint omeny, kad eklektizmas Lietuvoje pasirodė tik XX a, pradžioje- drįstu teigti, jog šios bažnyčios pradinis sumanymas- neorenesansas.
        Kaip po dykumą blaškiausi

        Comment


          #24
          Parašė fui
          tiksliai nezinau, bet speciau kad statyta 1910-1920metais
          1859
          Kaip po dykumą blaškiausi

          Comment


            #25
            Parašė vytauc
            1859
            turbut tu teisus, bet tuo metu europoje jau brendo modernas
            פוניקולאַר

            Comment


              #26
              Parašė fui
              turbut tu teisus, bet tuo metu europoje jau brendo modernas
              Ir modernas taip pat. Maždaug tuo metu ir prasidėjo dižioji stilių makalynė
              Kaip po dykumą blaškiausi

              Comment


                #27
                Parašė vytauc
                Ir modernas taip pat. Maždaug tuo metu ir prasidėjo dižioji stilių makalynė
                modernas nera eklektika, tai pakankamai kuribingai panudoti motyvai O VAT PERKELTI STILIAI TAI JAU JAU SUNKIAU...
                פוניקולאַר

                Comment


                  #28
                  Parašė fui
                  o va cia zadeti sanciai ~1930
                  Ačiū- tokio rakurso dar neteko regėti. Čia gerai matosi, kad Šančiai buvo atskiras miesteliūkštis.
                  Kaip po dykumą blaškiausi

                  Comment


                    #29
                    Sprendžiant iš beverdančių aistrų, vertingiausias objektas aplankymui - Panemunės bažnyčia...

                    Comment


                      #30
                      Parašė sanomiz
                      Sprendžiant iš beverdančių aistrų, vertingiausias objektas aplankymui - Panemunės bažnyčia...
                      visas verta aplankyti ir be jokios aistros
                      פוניקולאַר

                      Comment


                        #31
                        Panemunės bažnyčią fundavo Vitebsko kaštelionas Simonas Sirutis (50 000 zlotų) 1763 m., o pastatyta ji 1771 m.
                        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                        Comment


                          #32
                          Kažkaip šioj temoj labai nedaug nuotraukų

                          Comment


                            #33
                            Parašė Tomas
                            Panemunės bažnyčią fundavo Vitebsko kaštelionas Simonas Sirutis (50 000 zlotų) 1763 m., o pastatyta ji 1771 m.
                            Kalbi apie senąją bažnyčią, kuri iki šių dienų neišliko Dabartinė, kaip ir minėjau, yra statyta 1859

                            1859 m. klebono R. Bučionio pastangomis pastatyta dabartinė mūrinė Panemunės bažnyčia.
                            http://panemune.kaunas.lt/Istorija/istorija.html
                            Kaip po dykumą blaškiausi

                            Comment


                              #34
                              Apie Šilainių bažnyčią

                              Gal kas nors turi kokios informacijos apie statomą naują bažnyčią Kaune Šilainiouse. Šiuo metu kiek suprantu statybos nevyksta. Gal kas žino dėl kokių priežasčių sustojo darbai. Iš to kiek pastatyta ir iš šalia stovinčio vienuolyno išvaizdos galima spręsti, kad ji turėtų būti gana moderni ir originali. To paties architekto E.Miliūno projektas.

                              Comment


                                #35
                                Prasidėjo Kristaus Prisikėlimo (mažosios) bažnyčios remontas. Tai vienintelė Kaune fachtverkinio stiliaus bažnyčia. Įmetu keletą nuotraukų. FOTO: Tomasrimd












                                Gal kas nors žino daugiau apie šios bažnytėlės istoriją???
                                Sekite savo banknotus

                                Comment


                                  #36
                                  geras Pirmą kartą ją matau- kur tiksliai ji yra?
                                  Kaip po dykumą blaškiausi

                                  Comment


                                    #37
                                    Parašė vytauc
                                    geras Pirmą kartą ją matau- kur tiksliai ji yra?
                                    Žaliakalnyje, Aukštaičių g. http://kaunas.lcn.lt/parapijos/prisikelimas/
                                    Sekite savo banknotus

                                    Comment


                                      #38
                                      Statoma Silainiu baznycia Kaune:

                                      Kaunas yra Kaunas

                                      Comment


                                        #39
                                        Įdomu, kaip jinai atrodys

                                        Comment


                                          #40
                                          sprendžiant iš vaizdo, tai žodis "statoma" nelabai tinka...
                                          Kaip po dykumą blaškiausi

                                          Comment

                                          Working...
                                          X