Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[†] Kauno miesto bažnyčios

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    [†] Kauno miesto bažnyčios

    Visais laikais bažnyčios buvo gražiausias miesto/ miestelio pastatas.
    Pasigrožėkime šiuolaikinių architektų darbais

    Kaunas, Aleksotas Šv. Kazimiero bažn. (buvusioje bažnyčioje - šarvojimo salė)
    2003 gegužė







    Kaunas, 50-mečio g. / V.Krėvės prosp.
    Gerojo ganytojo bažnyčia
    2003 gegužė




    Paskutinis taisė Romas; 2008.09.24, 20:55. Priežastis: Kopija iš temos "Lietuvos bažnyčios"

    #2
    Kauno Šv. Jurgio bažnyčia yra tikrai labai įspūdinga- gaila, kad sovietmečiu buvo taip baisiai nustekenta. Gal kas žinote ar ji turėjo varpinę kada nors?

    Kovidai, puikus darbas padarytas- tikiu, kad tas CD susilauks pasisekimo.
    Kaip po dykumą blaškiausi

    Comment


      #3
      Šv. Kazimiero bažnyčia Aleksote, Kaune





      Paimta is www.kancas.lt

      Comment


        #4
        O aš visą laik spėliojau kas tai per statinys O tai kelintais maždaug metais statyta?
        Kaip po dykumą blaškiausi

        Comment


          #5
          Parašė vytauc
          O aš visą laik spėliojau kas tai per statinys O tai kelintais maždaug metais statyta?

          pries kokius 5metus. arch. A.Kančas (tas iš Anties dainos "...eisiu algi kanca aplankyt, galbut rytoj galbut poryt...)
          Salia stovi medinuke baznytele (klasikine laikinoji baznycia medinis gyvenamasis namas su kryziumi ant stogo, kaip kad nesenaiia dar buvo vilijampoleje)
          פוניקולאַר

          Comment


            #6
            Parašė liutass
            Šv. Kazimiero bažnyčia Aleksote, Kaune





            Paimta is www.kancas.lt

            ai vat parasiau o po to pastebejau nuoroda

            In vino veritas
            פוניקולאַר

            Comment


              #7
              Parašė fui
              pries kokius 5metus. arch. A.Kančas (tas iš Anties dainos "...eisiu algi kanca aplankyt, galbut rytoj galbut poryt...)
              Salia stovi medinuke baznytele (klasikine laikinoji baznycia medinis gyvenamasis namas su kryziumi ant stogo, kaip kad nesenaiia dar buvo vilijampoleje)
              Ačiū. Gaila nėra daugiau interjero nuotraukų. Reikės nuvažiuoti apsilankyti.
              Kaip po dykumą blaškiausi

              Comment


                #8
                Koks yra Prisikėlimo bažnyčios apžvalgos aikštelės aukštis metrais ?
                Westside is the best ! :jura:

                Comment


                  #9
                  Šiandien ekskursijos metu sužinojau idomų faktą apie Kauno Pažaislio bažnyčią - jos lubose freskas taip pat tapė ir garsusis italų Mikelandželas.

                  Comment


                    #10
                    Eik jau... Mokiausi meno istorijos "dailioškėj", bet nieko tokio negirdėjau... gal ką supainiojai..?
                    Kaip po dykumą blaškiausi

                    Comment


                      #11
                      Parašė sauls
                      Šiandien ekskursijos metu sužinojau idomų faktą apie Kauno Pažaislio bažnyčią - jos lubose freskas taip pat tapė ir garsusis italų Mikelandželas.
                      Kažkas tau smegenis pripudrino
                      Pažaislis pradėtas statyti, bijau sumeluot kažkur apie1677m.
                      O Mikelandželas mirė 1564m.
                      Tai jai Pacai egzorcizmu neužsiminėjo,mes tikrai negalime didžiuotis šio menininko darbais.
                      Geriausiu atveju pagal jo eskizus buvo kasnors sukurta.

                      Comment


                        #12
                        [KAU] Kauno bažnyčios

                        Sveiki, pribrendo ir man laikas kurti savo pirmąją temą.

                        Dalykėlis toks, kad atvažiuoja į Kauną užsienio studentų grupė tyrinėti vietinių bažnyčių. Mano misija - tiesiog nukreipti juos teisinga linkme, t.y. nurodyti, kokios kelios bažnyčios yra tikrai vertos lankymo (nelakstysi juk po visus keliasdešimt maldos namų).

                        Būtų labai malonu, jei parašytumėte savo pasiūlymus, bei argumentuotumėte savo pasirinikimą. Už nuotraukas iš gražiausiųjų taškų taip pat būčiau labai dėkingas

                        Ačiū

                        Comment


                          #13
                          Gal kas galėtų padėti surasti galeriją "Kaunas yra gražus", kurią prieš šiek tiek laiko mačiau www.miestai.net puslapyje? Labai ten painu su galerijomis...

                          Comment


                            #14
                            galerija kol kas neveikia, jei reikia kažkokios foto, galbūt galėčiau pagelbėti, rašyk PM
                            Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                            Comment


                              #15
                              Parašė sanomiz
                              Sveiki, pribrendo ir man laikas kurti savo pirmąją temą.

                              Dalykėlis toks, kad atvažiuoja į Kauną užsienio studentų grupė tyrinėti vietinių bažnyčių. Mano misija - tiesiog nukreipti juos teisinga linkme, t.y. nurodyti, kokios kelios bažnyčios yra tikrai vertos lankymo (nelakstysi juk po visus keliasdešimt maldos namų).

                              Būtų labai malonu, jei parašytumėte savo pasiūlymus, bei argumentuotumėte savo pasirinikimą. Už nuotraukas iš gražiausiųjų taškų taip pat būčiau labai dėkingas

                              Ačiū
                              Tai kad is kauno baznyciu nevertos lankymo tik vilijampoles, petrasiunu ir panemunes
                              פוניקולאַר

                              Comment


                                #16
                                Parašė fui
                                Tai kad is kauno baznyciu nevertos lankymo tik vilijampoles, petrasiunu ir panemunes
                                O kuo dabar Panemunės bažnyčia nusikalto

                                Kaip po dykumą blaškiausi

                                Comment


                                  #17
                                  Grazi baznycia, tik isskirtina tuo kad be bokstu
                                  Alternative

                                  Comment


                                    #18
                                    eiline nyki baznycia, uzejai, isejai ir neliko atsiminimu (nebent ten ieskai dievo, bet tada, bet kuri tinka) nors tureciau pripazinti kad ji geresne uz pseudogotines baznycias
                                    פוניקולאַר

                                    Comment


                                      #19
                                      is forume man nematytu kauno baznyciu vertetu aplankyti z.sanciu adventistu baznytele juozapaviciaus pr.115, surasiu jos fotka savo nuotrauku dezeje imesiu
                                      פוניקולאַר

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė fui
                                        eiline nyki baznycia, uzejai, isejai ir neliko atsiminimu
                                        Na čia jau asmeniniai skoniai dėl kurių nesiginčijamą Man atsiminimų apie šią bažnyčią liko daug- kai dariau šią nuotrauką- viduje vyko mišios transliuojamos per megafoną į lauką. Kunigas per pamokslą garsiai keikė ištvirkelius, o aš vienas toks su fotiku prieš tą bažnyčią stoviu...

                                        Jei rimtai- tai nedidukė, labai simpatiška ir jauki bažnytėlė. Bet tai tik mano nuomonė- salygota mano asmeninio skonio

                                        Parašė fui
                                        is forume man nematytu kauno baznyciu vertetu aplankyti z.sanciu adventistu baznytele juozapaviciaus pr.115, surasiu jos fotka savo nuotrauku dezeje imesiu
                                        Žinau ją. Planavau nutraukti per sekančią savo kelionę į Kauną. Ji įdomi, bet iš estetinės pusės Panemunės bažnyčiai nusileidžia.
                                        Paskutinis taisė Romas; 2015.12.26, 14:29. Priežastis: Sujungti 2 pranešimai iš eilės
                                        Kaip po dykumą blaškiausi

                                        Comment

                                        Working...
                                        X