Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[†] Neatpažintų bažnyčių nuotraukos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    [†] Neatpažintų bažnyčių nuotraukos

    Norejau paklausti gal yra žinančių, kokia čia Lietuvos vieta? Kiek suprantu šios bažnyčios nebėra, nes neradau nieko panašaus, dėl to labai sunku nustatyti kur tai yra, bet gal kas ką nors žino. ?

    Lithuanian Top 5 tallest buildings
    1. Europa Tower 126 m. 33 f.
    2. Pilsotas 112 m. 34 f.
    3. Arfa 100 m. 29 f.
    4. Helios City Tower A 96 m. 27 f.
    5. Europe Square Apartments 95 m. 27 f.

    #2
    Sprendžiant iš bažnyčios ši vieta galėtų būti šiaurės arba vakarų Lietuvoje.

    Comment


      #3
      Panašu į Tauragės raj. Vilkyškių evangelikų liuteronų bažnyčia, pastatyta 1896 m. Tarybiniais metais paversta sandėliu, apatinė raudonų plytų pastato dalis gerokai baltuoja, primindama, kad čia turbūt ilgam buvo supiltos trąšos. Bažnyčia atgimė tik 1993 m.
      Rytas. Šlapia. Miglos. Tiltas. Upė.
      www.airfoto.lt

      Comment


        #4
        Tu kalbi apie šią Vilkyškių bažnyčią? Kuri yra Pagėgių savivaldybėje? P.s Tauragės rajone nėra jokių Vilkyškių.



        www.wikipedia.org

        Šiaip ji nebuvo taip kardinaliai perstatyta, karo metu tik bokštas nukentėjo, kuris buvo atstatytas visai nesenei, o visa bažnyčia išliko nepakitusi. Todėl manau kad toje nuotraukoje tikrai ne ši bažnyčia.

        Va čia Vilkyškių bažnyčia, maždaug tuo pat metu fotografuota kaip ir prieš tai pateikta bažnyčia, kurios neatpažystu.

        Paskutinis taisė Aukselis; 2010.02.13, 22:14.
        Lithuanian Top 5 tallest buildings
        1. Europa Tower 126 m. 33 f.
        2. Pilsotas 112 m. 34 f.
        3. Arfa 100 m. 29 f.
        4. Helios City Tower A 96 m. 27 f.
        5. Europe Square Apartments 95 m. 27 f.

        Comment


          #5
          Parašė Ramūnas kns Rodyti pranešimą
          Panašu į Tauragės raj. Vilkyškių evangelikų liuteronų bažnyčia, pastatyta 1896 m. Tarybiniais metais paversta sandėliu, apatinė raudonų plytų pastato dalis gerokai baltuoja, primindama, kad čia turbūt ilgam buvo supiltos trąšos. Bažnyčia atgimė tik 1993 m.
          Atrodo, kad liuteronai tokių procesijų neorganizuodavo.

          Comment


            #6
            Šiose XX a. pr. nuotraukose nežinoma bažnyčia, autorius Adomas Daukša, šis fotografas fotografavo ne tik dabartinės Lietuvos teritorijoje, taj gal bažnyčia ne dabartinės musų valstybės ribose ?






            www.epaveldas.lt

            Comment


              #7
              Išaiškėjo, kad čia Nemenčinės Šv. arkangelo Mykolo bažnyčia, o tokia pasirodė nematyta, na tame krašte gal tik kartą teko lankytis, tad ir nepamenu miesto bažnyčios, pro šalį teko pravažiuoti.
              .

              Comment


                #8
                Gal atpažinsite kuri (kurios?) bažnyčia

                Ikeliu kelias smetonines foto, gal atpazinsit kuri cia baznycia. Intejero nuotraukos smetonines jos darytos Zitkaus fotostudijoje Panevezy. Baznycios eksterjero foto irgi tarpukaris...



                Uploaded with ImageShack.us



                Uploaded with ImageShack.us



                Uploaded with ImageShack.us
                פוניקולאַר

                Comment


                  #9
                  Trečia nuotrauka panaši į Pamūšio (Pakruojo r.).
                  Labai panaši apie 1935 m. bažnyčia yra ir kitame Lietuvos gale - Skardupiuose (Marijampolės r.)

                  Comment


                    #10
                    Parašė Romas Rodyti pranešimą
                    Trečia nuotrauka panaši į Pamūšio (Pakruojo r.).
                    Labai panaši apie 1935 m. bažnyčia yra ir kitame Lietuvos gale - Skardupiuose (Marijampolės r.)

                    Aha, tikrai panasiausia i Pamusio . Aciu
                    פוניקולאַר

                    Comment


                      #11
                      Skardupių bažnyčia atkrinta, nes ji pastatyta Antrojo pasaulinio karo metais. Na, ir Skardupiuose nėra tokio kalnelio.
                      www.dvylikakedziu.lt

                      Comment


                        #12
                        Kunigas skaito pamokslą, kokia tai bažnyčia?


                        www.pirkis.lt

                        Comment


                          #13
                          Parašė Aleksas666
                          Kavenskų katedra
                          Čia ne Kauno Katedra

                          Comment


                            #14
                            Parašė laimutis Rodyti pranešimą
                            Čia ne Kauno Katedra
                            Na dėl čėsnumo įrodysiu priešingai. Pažymėjau pora charekteringų elementų tavo pateiktoje nuotraukoje:


                            Raudonai pažymėtos kolonos, žaliai-kapiteliai, o raudonai gotinikis žvaigždinis skliautas.

                            Žiūrėdamas į šiuos elementus aš išskyriau visas gotikines Lietuvos bažnyčias, kurias galima suskaičiuoti ant pirštų ir padariau išvadą, jog aš nežinau daugiau gotikinių bažnyčių su tokiomis kolonomis. Dėl visiško aiškumo įdedu ir vartotojo S_P pateiktas nuotraukas. Prašau, gali įsitikinti mano žodžiais:




                            Vienintelis dalykas, kuris skyriasi yra altorius, kuris dabar yra kitas, kodėl kitas aš nežinau, gal kas kitas žino.


                            PS. S_P aš neatsiklausiau ir jeigu kartais jo netenkintų tai, kad pasitelkiau jo nuotraukas aš viską kaip mat pašalinsiu.
                            Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                            Comment


                              #15
                              Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
                              Na dėl čėsnumo įrodysiu priešingai. Pažymėjau pora charekteringų elementų tavo pateiktoje nuotraukoje:

                              Atvaizdas

                              Raudonai pažymėtos kolonos, žaliai-kapiteliai, o raudonai gotinikis žvaigždinis skliautas.

                              Žiūrėdamas į šiuos elementus aš išskyriau visas gotikines Lietuvos bažnyčias, kurias galima suskaičiuoti ant pirštų ir padariau išvadą, jog aš nežinau daugiau gotikinių bažnyčių su tokiomis kolonomis. Dėl visiško aiškumo įdedu ir vartotojo S_P pateiktas nuotraukas. Prašau, gali įsitikinti mano žodžiais:

                              Atvaizdas


                              Atvaizdas

                              Vienintelis dalykas, kuris skyriasi yra altorius, kuris dabar yra kitas, kodėl kitas aš nežinau, gal kas kitas žino.


                              PS. S_P aš neatsiklausiau ir jeigu kartais jo netenkintų tai, kad pasitelkiau jo nuotraukas aš viską kaip mat pašalinsiu.
                              Senojoje nuotraukoje ne Kauno katedra, skiriasi bažnyčios dydžiai,aukštis ir dekoras, be to didysis Kauno katedros altorius stovi toje pačioje vietoje jau nuo XVIII a. II pusės. Senojoje nuotraukoje visai kitokia bažnyčios sakykla. Čia kita nežinoma bažnyčia.

                              Comment


                                #16
                                Parašė laimutis Rodyti pranešimą
                                Senojoje nuotraukoje ne Kauno katedra, skiriasi bažnyčios dydžiai,aukštis ir dekoras, be to didysis Kauno katedros altorius stovi toje pačioje vietoje jau nuo XVIII a. II pusės. Senojoje nuotraukoje visai kitokia bažnyčios sakykla. Čia kita nežinoma bažnyčia.
                                Ir taip, ir ne. Pagal II Vatikano susirinkimo liturgines reformas, kurios Lietuvą dėl sovietmečio pasiekė kiek vėliau, visose katalikų bažnyčiose turėjo būti pastatyti papildomi altoriai (altorius - ne visi papuošimai, o stalas ant kurio aukojamos Mišios) t.y., kad kunigas galėtų Mišias aukoti atsigrežęs į žmones. Anksčiau kunigai aukodavo nusisukę. Tai kaip ir... senieji tyčia nenaikinti, palikti, bet atsirado ir kiti - "atsuktieji", labiau patraukti į priekį, kuriais dabar ir naudojamasi.

                                Čia šiaip, nesiimu spręsti ką matau (Kauno ar ne Kauno katedra, neanalizavau atidžiau), tiesiog altorinėje dalyje ne vienoje senojoje bažnyčioje iš tiesų būta pakitimų. Kauno arkikatedra ne išimtis... Todėl nėra visai tas pats kas 18a. Tiesiog bendrai apie "altorių reikalą".
                                Dėl sakyklos, tai senojoje foto viršuje man panašu į Šv. Kazimiero skulptūrėlę, tokios ten nėra...
                                Paskutinis taisė Karbyne; 2013.04.08, 21:09.

                                Comment


                                  #17
                                  Bažnyčios statyba, nežinoma vietovė.





                                  www.delcampe.net
                                  Paskutinis taisė Romas; 2013.11.30, 21:00. Priežastis: Pranešimas suskaidytas į du

                                  Comment


                                    #18
                                    Bažnyčios projektas, nežinoma vietovė.



                                    www.delcampe.net
                                    Paskutinis taisė laimutis; 2013.12.03, 19:32. Priežastis: Pranešimas suskaidytas į du

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė laimutis Rodyti pranešimą
                                      Bažnyčios projektas ir statyba, nežinoma vietovė.

                                      Atvaizdas


                                      Atvaizdas


                                      Atvaizdas


                                      www.delcampe.net
                                      Supratau, kad čia kalbama apie tu skirtingus objektus: projektą ir kitos bažnyčios statybą.

                                      Tą pirmąjį atviruką esu prieš daugel metų turėjęs. Kiek pamenu, tai kitoje pusėje buvo parašyta, kad projekto autorius yra architektas R. Steikūnas. O planavo šią bažnyčią statyti Pilviškiuose ar kažkur netoli nuo jų Užnemunėje. Šį atviruką platino kaip kompensaciją už auką bažnyčios statybai. Atrodo, kad projektas liko neįgyvendintas.
                                      www.dvylikakedziu.lt

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė laimutis Rodyti pranešimą
                                        Bažnyčios statyba, nežinoma vietovė.
                                        Atvaizdas


                                        Atvaizdas


                                        www.delcampe.net
                                        Atrodo, čia nufotografuota statoma Skudutiškio bažnyčia.
                                        Ji baigta statyti 1939 m.
                                        Paskutinis taisė Romas; 2014.02.05, 23:01.

                                        Comment

                                        Working...
                                        X