Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilnius 1919 - 1939 (Lenkijos laikų nuotraukos)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Gotikinė patalpa Jasinskio name, dabar VU.


    www.allergo.pl

    Comment


      www.molotok.ru

      Comment


        Turgaus paviljonas 1936 m.


        www.allegro.pl

        Comment


          Turgaus paviljonas ir Trijų Kryžių paminklas naktį


          www.swistak.pl

          Comment











            Vaizdai iš www.allegro.pl

            Comment


              www.molotok.ru

              Comment









                Šaltinis: www.allegro.pl

                Comment


                  Sveiki, turiu tik rasti jūsų svetainę su fantastinis senų nuotraukų. Norėčiau paprašyti jūsų man padėti mano mokslinius tyrimus, jei galima.Aš ieškau senas nuotraukas pastato Basanavičiaus g.6-22 Vilnius (Vingrių kampe iki II pasaulinio karo gatvės buvo žinoma kaip Didžioji Pohulanka, kaip žinote).Mano šeima Malinowski ten gyveno, bet Aš neturiu nė vienos nuotraukos, o gal turite tikiuosi). Aš žinau, kaip ji atrodo dabar: http://www.paveldas.vilnius.lt/objek...D=22028&gID=17
                  Jei galite man padėti, būsiu labai dėkingas. Man labai gaila galiu ne nemokantiems lietuvių kalbos, ir aš negaliu rasti tauriųjų informacijos pats.
                  ****

                  Hello, I have just found your website with fantastic old photos. I would ask you to help me in in my research-if it possible. I am looking for old pictures of building in Basanaviciaus g.6-22 in Vilnius (it is Vingriu corner; before The II World War street was known as Wielka Pohulanka, as you know). My family Malinowski lived there but I have not any photos; maybe you have I hope ). I know how it looks like now: http://www.paveldas.vilnius.lt/objek...D=22028&gID=17
                  If you can help me, I will be very grateful. I am so sorry I can't speak Lithuanian and I can't find precious information by myself.

                  Comment





                    Šaltinis: www.allegro.pl

                    Comment


                      Vilniaus vaizdai apie 1937/38 m.

                      ebay.de

                      Comment


                        Kas ten per bažnyčia pirmojoje priešpaskutinio pranešimo nuotraukoje?
                        DINGĘS MIESTAS - MERKINĖ <<

                        Comment


                          Mane irgoi sudomino pirma nuotrauka ir toji bažnyčia, iš pradžių šovė mintis, jog tai galėjo būti Šv.Ignoto bažnyčią, bet fasadas lyg ir nebuvo keistas.
                          Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                          Comment


                            Dar vienas žvilgsnis į Katedrą:

                            robertas

                            Comment


                              Parašė laimutis
                              Vilniaus vaizdai apie 1937/38 m.

                              Atvaizdas
                              ebay.de
                              Labai ačiū Laimučiui už nematytas Vilniaus nuotraukas Keletas jų man ypač įdomios. Šioje foto įamžintas tarpukarinis namukas Žvėryne, Pušų g. 26. Jo aprašas paveldo registre:http://kvr.kpd.lt/heritage/Pages/KVR...ng=lt&MC=25997 ; http://195.182.68.156/DB/pilnas.jsp?mc=12389 Namas statytas 1934 m., statytojas J. Damanskis, inžinierius P. Stabrovskis. Dabar jis atrodo štai taip. Beje, įdomu, kad jo kieme yra išlikusi į technikos paveldo sąrašus įtraukta vandens kolonėlė. Įdomu, kad dar nematyti liepų palei gatvę, nes prieš pat karą Pušų g. buvo apsodinta liepomis.

                              Ši Žvėryno tilto nuotrauka įdomi tuo, jog ypač iš arti matomas per karą sugriautas pastatas. Taip pat labai keista, jog ant tilto dar yra senoviniai žibintai. 4 deš. jie buvo pakeisti į standartinius tarpukario šviestuvus (apie tilto apšvietimo istoriją išsamiai rašiau:http://www.miestai.net/forumas/showp...&postcount=452). Galbūt ši nuotrauka yra senesnė, nei 1937/38 m.

                              Comment


                                Šv. Veronikos koplytėlė Antakalnyje

                                ebay.de

                                Ši koplytėlė stovėjo Antakalnio ir Sapiegos gatvių susikirtime. Jos pirmame aukšte
                                statula vaizduojanti Šv.Panelę po kryžiumi, laikančia ant kelių Kristaus kūną, o aukščiau antra statula vaizduoja klūpančią Šv.Veroniką, laikančią skarelę su Kristaus veido atvaizdu. Koplytėlė pastatyta siautusiam Vilniuje 1710 m. dideliam marui atminti. XX a. pradžioje vietoj senų statulų pastatytos naujos. Koplytėle nugriauta sovietmečiu.

                                Comment


                                  Radau tokią nuotrauką, nežinau nei gatvės nei pastato, bet įdomiausia tai, kad užrašai trimis kalbomis, apie 1920 - 1930 m.




                                  www.ebay.com

                                  Comment


                                    Parašė laimutis Rodyti pranešimą
                                    Radau tokią nuotrauką, nežinau nei gatvės nei pastato, bet įdomiausia tai, kad užrašai trimis kalbomis, apie 1920 - 1930 m.

                                    Atvaizdas


                                    Atvaizdas

                                    www.ebay.com
                                    Įdomi iškaba O dabartinis pastato adresas - Gedimino pr. 46.

                                    Comment


                                      1922 m. J.Bulhako nuotrauka



                                      1925 ir 1930 m. L. Wysockio nuotraukos





                                      Jomarkas Lukiškėse 1936 m.


                                      Šaltinis: www.allegro.pl

                                      Comment


                                        Pilies gatvė

                                        ebay.de

                                        Comment


                                          Choralinės sinagogos fasadas



                                          Žydų gatvė, neišlikęs namas




                                          Palyginkite šias dvi nuotraukas, viena kiek anksčiau padaryta, o viršutinė jau karo eigoje arba po jo. Kažkas laidus nukrapštė


                                          http://www.eilatgordinlevitan.com
                                          Paskutinis taisė Aleksas666; 2011.11.15, 21:35.
                                          Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X