Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] „Smetoninis“ Kaunas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    [KAU] „Smetoninis“ Kaunas

    O tas buvo palyginti neseniai

    ALEKSOTO TILTAS


    GELEZINKELIO STOTIS


    JONAVOS PROSPEKTAS


    KLINIKOS


    POTVYNIS ALEKSOTE


    NEMUNO SALA


    ZUVIES TURGUS
    Paskutinis taisė Romas; 2014.01.04, 21:20.

    #2
    Jega nuotraukos
    %)

    Comment


      #3
      Grazu

      Comment


        #4
        nu aleksotas miesto centras buvo ir nemuno sala tada kelis kartus geriau atrode negu dabar

        aciu uz photo

        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

        --------------------------------------------------

        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

        Comment


          #5
          Grazios nuotraukos, o ypatingai ta su aleksoto tiltu ir baznyciomis fone.

          Comment


            #6
            Aha, Nemuno sala 100 kart graziau atrode ;] kazkas nepatingejo tuos medzius "apgenet". Beja esu mates sena foto Rotuses, kurioje vietoj tu plyteliu slyksciu, buvo pieva su takeliais... LIUKS VAIZDAS!!!

            Comment


              #7
              dar keletas neislikusio Kauno vaizdu



              Comment


                #8
                Labai fainos fotkes
                "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

                Comment


                  #9
                  Puikios nuotraukos, aciu, liutai.

                  Kaunas - Jega.
                  You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                  Comment


                    #10
                    Tikrai geros foto, bet as jas kazkur tikrai esu mates, ar tik ne Kauno Dienoj ? Siaip labai gera darba atlikai

                    Comment


                      #11
                      Parašė Nedas
                      Tikrai geros foto, bet as jas kazkur tikrai esu mates, ar tik ne Kauno Dienoj ? Siaip labai gera darba atlikai
                      is Kauno dienos nuskanavau. Ten dabar pirmadieniais, lygtai, ideda senu nuotrauku, niekur nematytu

                      Comment


                        #12
                        Yra geru senu Kauno fotkiu kavineje autobusu stoty
                        You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                        Comment


                          #13
                          Taip anksciau state

                          Comment


                            #14
                            atrodo juokingai

                            Comment


                              #15
                              Gal ir juokingai atrode, bet nors pastatydavo kaip turi but. O dabar griuna dar nespejus pastatyt, bet uztat stroikes ispudingai atrodo

                              Comment


                                #16
                                Parašė Dzipas
                                Gal ir juokingai atrode, bet nors pastatydavo kaip turi but. O dabar griuna dar nespejus pastatyt, bet uztat stroikes ispudingai atrodo
                                Labai jau dag griūna O dėl senų laikų statybos, tai pritariu, juk namai iki šiol stovi, bet čia gal ir medžiagos daug ką reiškia
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  #17
                                  O taip pries kara kelius rekonstruodavo



                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė Edd
                                    @liutass: Tau is tikruju Kauno prisikelimo baznycia grazesne uz Vilniaus katedra? (aisku as nieko neturiu pries tik siaip idomu)
                                    Parašė liutass
                                    Man asmeniskai taip. Gal siek tiek subjektyvu, bet PB man labai patinka
                                    Parašė Edd
                                    Liutai, galejai parasyti, kad cia tu pridejai ta paskutini sakini, nes visi galvos, kad cia as parasiau. O siaip koks tau pats pats graziausias pastatas visoje Lietuvoje?
                                    Negaleciau pasakyti, koks graziausias pastatas Lietuvoje. Yra labai daug graziu ir pati pati nustatyti labai sunku. Net, sakyciau, neimanoma. Beje, kazkada rasiau, kad sitas pastatas



                                    Comment


                                      #19
                                      Kadangi bazuojuosi viename is virtsutiniu Europos verslo centro aukstu, galiu nesunkiai apzvelgti visa Vilniu. Mano asmenine nuomone, Vilniuje tikrai nera taip didingai atrodanciu pastatu kaip Prisikelimo baznycia Kaune.

                                      Del liuto pateiktos pastato Kaune nuotraukos - pastatas isties nerealiai grazus. Problema tik ta, kad visas grozis matomas tik is vidinio kiemo ir bromo, o ir 'paradines' puses, t.y. virs 'Pompejos', jis panasus i visiska griuvena

                                      Del Katedros - 8/10

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė Arunas
                                        Del liuto pateiktos pastato Kaune nuotraukos - pastatas isties nerealiai grazus. Problema tik ta, kad visas grozis matomas tik is vidinio kiemo ir bromo, o ir 'paradines' puses, t.y. virs 'Pompejos', jis panasus i visiska griuvena
                                        Ten visai ne paradinė pusė, o šoninis fasadas, prie kurio turėtų būti "priblokuotas" kitas pastatas. Neįgyvendintas perimetrinio užstatymo fragmentas, tsakant
                                        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                        Comment

                                        Working...
                                        X