Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] „Smetoninis“ Kaunas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Del 2008.01.21 #332 Recoiler nuotraukos. Pamasciau, pasitariau, pasiziurejau vietoje ir... Isvada gali buti tokia.
    Tai yra Sanciu karevines, Juozapaviciaus 25.
    Paaskinsiu kodel. Niekur Kaune ne radau panasiu pastatu, jeigu siek tiek yra panasumo, dviaustis. Triju, ne tas "sukirpimas". Pradesit priestarauti, kaip d'Ark 2008.01.21 #334, kad Šančių kareivinės statytos 1886-1896 m., o ne tarpukariu... O is kur tos isitikinimas kad tai statybos? jRamke 2008.01.22 #337 raso apie kanalizacijos tiesimo darbus Kaune apie 1926 m. Tai matomai ir yra santecniniai darbai. Kaip aiskina Recoiler,- mano prosenelis buvo santechnikas tarpukariu, abejotina, kad Kauneciai vazuotu dibti i Marijampole ar Alytu. Rodyklemis parodziau tas vietas, kurios yra abejose nuotraukose ir yra identiskos. Ir dar, ne reikia pamirsti, kad pastatai stovi daugiau kaip 100 metu. Tarp 21 ir 25 stovi 5-u gyvenamasis pastatas, tais laikais jo buti ne galejo. Ir dar. Namas senoje nuotraukoje atrodo sviesiu plytu. Stai jums sviesiu plytu 21 namas. Scemuteje (lektuvo ne pavyko rasti) parodziau kareiviniu isdestyma. Tai mano nuomone.






    Susendinta ausciau esanti nuotrauka.





    Comment


      Cia man atrodo gali buti antroje foto po kaire esantis policijos kareiviniu pastatas.
      Alternative

      Comment


        DDR-e, atrodo, jog esi teisus.

        Comment


          Parašė jRamke Rodyti pranešimą
          DDR-e, atrodo, jog esi teisus.
          Atrodo. Bet ne visai. Nelabasis pasipainiojo, galvojau aipe viena o parasiau visai kitka. Tai yra 27A numeriu pazymetas pastatas, o ne 25. Prie 27A is kaires likusi tvora, toliau medziai ir parduotuve. Ir prie gatves stovincio mazesnio pastato (griuvesiai) nematyti. Linija chemoje tai tvora ir dar kazkoke priestateliai, rodykle, is kur fotografuota. Tiek ziniu.

          Comment


            Reiktų dar kartą nufotografuoti būtent tą pastatą, apie kurį kalbame. Tada bus aišku.

            Comment


              Kad ir kokie, jei panasus, bet vistik manau, kad tai ne tas pats pastatas Juozapaviciaus 25,

              rastas plytu visiskai kitoks, naujose nuotraukose plytos raudonos, senoje namas speju labiau is gelsvu plytu ir raudonu rasto pastatytas ( panasiomis plytomis, kaip ir Kauno Saules gimnazija, toks mazdaug spalvu derinys) .

              Plius atkreipkit demesi i duris ( tiksliau kur ju nera ) senoje nuotraukoje jos aukstesnes baigiasi ties plytu arka, o naujose aiskiai zemesnes ir kiek matau is nuotraukos, lyg neperstatytos rusu laikais...tai tiek, gal ir klystu, pastaisykit jei ka
              Kairiarankių klubas - Left.lt

              Comment


                Na nežinau, tai nebūtinai turi būti namas 27A, tai gali būti kaip jau buvau įdėjus - ir rekonstruotas 21-asis. Jie man atrodo identiški, bent jau kiek tai galima įžiūrėti nuotraukose...







                pasižiūrėkit temą "Žemųjų Šančių kareivinių konversijos projektas Kaune", ten yra net ne vienas itin panašus kareivinių pastatas

                Comment


                  Del pastatu panasumu, kalbo nekyla, jie tikrai labai panasus, bet mano argumentas yra plytu rastas, arba nieko senoje nuotraukoje yra gelsvu ir raudonu plytu šakmateliai, o visi pastatai, tiek rekonstruoti, tiek ne visi vientisu raudonu plytu sienu raštu, taigi man atrodo, kad čia bus nekareivines
                  Kairiarankių klubas - Left.lt

                  Comment


                    Parašė Andrewass Rodyti pranešimą
                    Del pastatu panasumu, kalbo nekyla, jie tikrai labai panasus, bet mano argumentas yra plytu rastas, arba nieko senoje nuotraukoje yra gelsvu ir raudonu plytu šakmateliai, o visi pastatai, tiek rekonstruoti, tiek ne visi vientisu raudonu plytu sienu raštu, taigi man atrodo, kad čia bus nekareivines
                    Jis turi omeny kad tai turetu panasu i Alytaus kareiviniu pastato plytas :

                    Comment


                      Parašė Hexen Rodyti pranešimą
                      Jis turi omeny kad tai turetu panasu i Alytaus kareiviniu pastato plytas :
                      Jap that's right Taigi nat Kaunas
                      Kairiarankių klubas - Left.lt

                      Comment


                        Senojoje fotkėje už namo nieko nėra, tik tvora. Todėl realiausia yra DDR-o iškelta versija - Juozapavičiaus pr. 27a. Tik, kaip minėjau, reiktų papildomos jo šiandieninės nuotraukos.

                        Comment


                          Parašė Andrewass Rodyti pranešimą
                          Jap that's right Taigi nat Kaunas
                          Nedrįsčiau taip iš kart teigti, juk nuotraukoje esantis pastatas tik spalvomis panašus, bet nei raštu, nei architektūra. Kol nebus įdėta identiška nuotrauka, tol laikysiuos nuomonės, kad tai Kauno kareivinės (dėl ko esu beveik įsitikinęs). Seniai lankiausi tam rajone, bet kiek prisimenu kareivinių rajone tikrai stovi pastatas su geltonai raudonu mūru. Pataisykit jei klystu.

                          Comment


                            Aš gal atsiimu savo 21-ojo namo versiją , nes jei tai būtų jis, tai foto matytųsi 19-tas, o ne tvora ir miškas už jos... Tačiau tai vis tiek nereiškia, kad tai yra būtent 27A. Pagal tvorą sprendžiant tai turėtų būti kampinis kvartalo pastatas, ar ne?...

                            Tikrai vargu, ar tai Alytaus kareivinės... Arba suraskit analogiško pastato foto Alytaus tvirtovėje

                            Comment


                              Beje, vytauc sukurtoje temoje apie Šančius radau tokią, pačio autoriaus darytą nuotrauką:



                              Atkreipkite dėmesį, kad pastatas būtent raudonai geltonų plytų mūro, o apatinė dalis, kuri turėtų būti "mozaikinė" uždažyta. Tik man pats pastatas kiek trumpokas

                              Comment


                                Kad tai ne Alytaus kareivinių pastatai, jau aišku (aukštų skirtumas). Dėl Juozapavičiaus pr. 27a, tai DDR-as pateiks dar faktų.

                                Comment


                                  Jei kas iš tikro apžiūrinės tą kampinį pastatą, pagal schemą, berods, 27A, tai atkreipkit dėmesį į šias keturias detales ...

                                  Čia palyginau tą 25 namą su sena nuotrauka ir pastebėjau tokias vietas:


                                  1 ir 3 aiškūs.
                                  2 atrodo, kad tos nešančios arkos yra skirtingos (kodėl plytas dažytų kitokiu radiusiu nei pati arka?)
                                  4 Senajame pastate, berods, yra dar po vieną plytą tarpuose.
                                  Propoganda ir penas mintims >>>

                                  Idėjos, mokslo pasiekimai ir įdomybės
                                  www.ted.com

                                  Comment


                                    Parašė tricky_kid Rodyti pranešimą
                                    Jei kas iš tikro apžiūrinės tą kampinį pastatą, pagal schemą, berods, 27A, tai atkreipkit dėmesį į šias keturias detales ...

                                    Čia palyginau tą 25 namą su sena nuotrauka ir pastebėjau tokias vietas:


                                    1 ir 3 aiškūs.
                                    2 atrodo, kad tos nešančios arkos yra skirtingos (kodėl plytas dažytų kitokiu radiusiu nei pati arka?)
                                    4 Senajame pastate, berods, yra dar po vieną plytą tarpuose.
                                    Plius klausiau studentes, kurios bakalaurinis darbas buvo apie sanciu kareivines, kaip ji sake sanciu kareivines pagrindiniai astuoni pastatai yra tik raudonu plytu, nors ir yra keli pastatai is geltonu ir raudonu plytu muro, taciau jie yra mazesni ir nelabai tiktu buti situo pastatu apie kuri cia kalbam.

                                    P.S. neblogas detektyvas jau uzssisuko koky tai konkurseli galima butu, kas pasakys koks tiksliai cia per pastatas ir kur jis randasi
                                    Paskutinis taisė Andrewass; 2008.01.31, 15:42.
                                    Kairiarankių klubas - Left.lt

                                    Comment


                                      http://www.utena-on.lt/miskinis/gale...nuotraukos.htm :

                                      A.Miškinis Laisvės alėjoje (1927 m.)
                                      www.kaunotvirtove.lt

                                      Comment


                                        Parašė Andrewass Rodyti pranešimą
                                        Plius klausiau studentes, kurios bakalaurinis darbas buvo apie sanciu kareivines, kaip ji sake sanciu kareivines pagrindiniai astuoni pastatai yra tik raudonu plytu, nors ir yra keli pastatai is geltonu ir raudonu plytu muro, taciau jie yra mazesni ir nelabai tiktu buti situo pastatu apie kuri cia kalbam.

                                        P.S. neblogas detektyvas jau uzssisuko koky tai konkurseli galima butu, kas pasakys koks tiksliai cia per pastatas ir kur jis randasi
                                        Stai tas pastatas, apie kuri eina kalba. Is kaires stovi kazkoks 2-ju aukstu "barakas", tikrai ne prieskarinis. Kas liecia raudonas plytas. Tais laikais ne buvo spalvotos fotografijos, tad naturalu,kad raudonos plytos atrodo kaip geltonos (zr. 2008.01.30 #401 3-ia nuotrauka). Tuo labiau Kaune daugiau panasaus tipo ir stiliaus pastatu nera (gal buvo, bet neisliko).
                                        Tad rodos man, kad tai vis del to sis pastatas, Juozapaviciaus (dabar jis pazymetas nr. 31G) 27A.
                                        Kaip sake O.Benderis, kas pirmas pasakys kad tai ..., lai meta akmeni ( ne i mane).







                                        Comment


                                          Ir dar. Stai radau tokia nuotrauka 1938 m.
                                          Anu metu vartai ir dabar.



                                          Comment

                                          Working...
                                          X