Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] „Smetoninis“ Kaunas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė liutass Rodyti pranešimą

    Prisikėlimo bažnyčia šalia Jablonskio gimnazijos (kurią baigė V. Adamkus)
    Atvaizdas

    Čia turbūt yra įsivėlusi klaida. Adamkus jokiu būdu negalėjo baigti Jablonskio gimnazijos. Aš esu baigęs šią gimnaziją, ji pokariu buvo vadinama 8-ta septynmetė mokykla. Kai pradėjau į ją eiti, ji buvo septynmetė, o po to kai priėjome iki 7-tos klasės, kas metai vis buvo pridedama po vieną aukštesnę klasę. Taip iki pat 11-tos klasės, kai ji tapo Jablonskio vidurine mokykla 1961 metais. Taigi, visą laiką būdavau paskutinėje, aukščiausioje klasėje
    Beje, ilgą laiką ji buvo vienintelė Lietuvos mokykla, kurioje buvo plaukimo baseinas.
    Po kurio laiko, jau man baigus buvo pristatytas priestatas ir mokykla išplėsta.
    Taigi, Adamkus niekaip negalėjo jos baigti, nes iki karo ji buvo pradinė mokykla.
    Plačiau apie mokyklą:
    http://lt.wikipedia.org/wiki/Kauno_J...skio_gimnazija

    Comment


      Bet šešias klases baigti galėjo.

      Comment


        Parašė J.U. Rodyti pranešimą
        Čia turbūt yra įsivėlusi klaida. Adamkus jokiu būdu negalėjo baigti Jablonskio gimnazijos. Aš esu baigęs šią gimnaziją, ji pokariu buvo vadinama 8-ta septynmetė mokykla. Kai pradėjau į ją eiti, ji buvo septynmetė, o po to kai priėjome iki 7-tos klasės, kas metai vis buvo pridedama po vieną aukštesnę klasę. Taip iki pat 11-tos klasės, kai ji tapo Jablonskio vidurine mokykla 1961 metais. Taigi, visą laiką būdavau paskutinėje, aukščiausioje klasėje
        Beje, ilgą laiką ji buvo vienintelė Lietuvos mokykla, kurioje buvo plaukimo baseinas.
        Po kurio laiko, jau man baigus buvo pristatytas priestatas ir mokykla išplėsta.
        Taigi, Adamkus niekaip negalėjo jos baigti, nes iki karo ji buvo pradinė mokykla.
        Plačiau apie mokyklą:
        http://lt.wikipedia.org/wiki/Kauno_J...skio_gimnazija
        Prezidentas V.Adamkus nuolat mini,kad jis mokėsi "Aušros" gimnazijoje.Prieš tai-J.Jablonskio pradinėje.O baigė Vokietijoje.

        Comment


          Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
          Bet šešias klases baigti galėjo.
          Na taip, bet tai nėra gimnazijos baigimas Sakykim, mokėsi mokykloje, kuri vėliau tapo Jablonskio gimnazija.

          Comment


            1-oji moterų šaulių Kauno rinktinė šalia vieno prabangiausių to meto automobilių. Kaunas, 1939 m. vasario 15 d.

            Latvijos kariuomenės spaudos atstovai Kaune. Kaunas, 1929 m.




            http://www.istorineprezidentura.lt/i...nt=252&lang=lt
            Paskutinis taisė micek; 2014.03.12, 15:12.

            Comment






              http://www.kaunomuziejus.lt/ziemos-v...auno-gyvenimo/
              Paskutinis taisė micek; 2014.03.12, 15:32.

              Comment


                [QUOTE=micek;785267]1-oji moterų šaulių Kauno rinktinė šalia vieno prabangiausių to meto automobilių. Kaunas, 1939 m. vasario 15 d.
                Atvaizdas


                Taip, Micek. Ir antras iš kairės, regis, Jonas Vailokaitis. Ir automobilis jo.

                Comment


                  [QUOTE=jRamke;785360]
                  Parašė micek Rodyti pranešimą
                  1-oji moterų šaulių Kauno rinktinė šalia vieno prabangiausių to meto automobilių. Kaunas, 1939 m. vasario 15 d.
                  Atvaizdas


                  Taip, Micek. Ir antras iš kairės, regis, Jonas Vailokaitis. Ir automobilis jo.
                  Koks tai automobilis?
                  Show must go von!

                  Comment


                    Gedimino gatvė buvo šalutinė Laisvei.

                    Comment


                      [QUOTE=VNS;785364]
                      Parašė jRamke Rodyti pranešimą

                      Koks tai automobilis?
                      Čia jau wanderer'io klausti reikia.

                      Comment


                        Parašė VNS Rodyti pranešimą
                        Koks tai automobilis?
                        Cord L 29 http://en.wikipedia.org/wiki/Cord_automobile

                        Comment


                          [QUOTE=VNS;785364]
                          Parašė jRamke Rodyti pranešimą

                          Koks tai automobilis?
                          Be abejo,tai jis ir jo automobilis.Gal dėlto ir šypsosi į ūsą.Bet automobiliui jau turėtų būt apie 10 metų,nes prie vilos apie 1929 jau buvo.

                          Nors ne,ten kitas.
                          Paskutinis taisė micek; 2014.03.12, 22:45.

                          Comment


                            Štai dar jis,Jonas Vailokaitis-stovi centre.Ant žemės prie kojų sėdi A.Vailokaitienė,pirma iš kairės.
                            Šonuose-jų vaikai.Kairėje-vyriausia Danutė ir panaši į trečią pagal amžių Ramutę.Dešinėje-Jonukas ir Birutė(?).
                            Galėtų būt apie 1933-35m. Ir ko gero stovi ties Fizikos-Chemijos instituto rūmais.Kas žino,gal ten liko jų pasodintų medžių...


                            Iš mano albumo.
                            Paskutinis taisė digital; 2022.12.10, 16:38. Priežastis: atkurta nuotrauka

                            Comment


                              Parašė micek Rodyti pranešimą
                              Štai dar jis-stovi centre.Ant žemės prie kojų sėdi A.Vailokaitienė,pirma iš kairės.
                              Šonuose-jų vaikai. Galėtų būt apie 1933m. Ir ko gero stovi ties Fizikos-Chemijos instituto rūmais.Kas žino,gal ten liko jų pasodintų medžių...

                              Atvaizdas

                              Iš mano albumo.
                              Gaila, bet į signatarą Joną Vailokaitį nuotraukoje panašių nelabai yra. Vyras - centre su pilku paltu ir skrybėle, atrodo yra dar ir su barzdele. J.V. tokios neturėjo. O dėl Aleksandros, tai nustatyti beveik neįmanoma, labai neryšku.

                              Comment




                                Be barzdelės,smakras duoda šešėlį.
                                Absoliučiai ta pati stovėsena,gunktelėjęs.Beveik jau toks,kokį matome 1939-40m.papilnėjęs ir pakeitęs ūsų formą.

                                Apie 1930m.labai skiriasi.
                                Ir abejoju ar visi keturi vaikai būtų su svetimais.
                                Paskutinis taisė digital; 2022.12.10, 16:39. Priežastis: atkurta nuotrauka

                                Comment


                                  Šita nuotrauka įdomi. Tarpukaryje buvusių daržų vietoje dabar eina Dainavos gatvė.

                                  It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                  Comment


                                    Parašė micek Rodyti pranešimą
                                    Atvaizdas


                                    Be barzdelės,smakras duoda šešėlį.
                                    Absoliučiai ta pati stovėsena,gunktelėjęs.Beveik jau toks,kokį matome 1939-40m.papilnėjęs ir pakeitęs ūsų formą.

                                    Apie 1930m.labai skiriasi.
                                    Ir abejoju ar visi keturi vaikai būtų su svetimais.
                                    Va, dabar padidinus nuotrauką, jau ryškėja personalijos. O gal reverse ir pavardės užrašytos? Kas ten pirmas iš kairės?

                                    Comment


                                      Parašė jRamke Rodyti pranešimą
                                      Va, dabar padidinus nuotrauką, jau ryškėja personalijos. O gal reverse ir pavardės užrašytos? Kas ten pirmas iš kairės?
                                      Gaila neužrašyta,bet man jis iš nuotraukų labai pažįstamas.Vis galvoju,ieškinėju,kas galėtų būti.Manau,kad laikui bėgant išaiškės,kaip buvo su kitais.

                                      Comment


                                        Šiuomet - Anuomet


                                        Šaltinis: Nuoroda
                                        Paskutinis taisė digital; 2022.12.10, 16:43. Priežastis: atkurta nuotrauka

                                        Comment


                                          Parašė freimq Rodyti pranešimą
                                          Šiuomet - Anuomet
                                          Atvaizdas


                                          Šaltinis: Nuoroda
                                          Šalia iš kairės ,aišku gerokai vėliau buvo ledų ir rūkalų kioskai.
                                          Mano senelis rūkė tik "Aurorą" ir aš šešiametė eidavau į prospektą,suspaudus pinigus rankoje,sau ledų,"diedukui"-"Auroros".Langelis buvo aukštokai,todėl kioskininkė galėjo matyt tik mano viršugalvį.Kyšteliu ranką,gaunu atgal 2 pokelius be jokio vargo ir klausimų.Diedukas ramus porą dienų.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X