Gražu, ačiū.
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Liškiava, Varėnos r.
Collapse
X
-
Papildoma informacija keliaujantiems į Liškiavą - bažnyčioje yra rūsys, kuriame įrengtas viešai lankomas muziejus. Darbo valandų nežinau, tačiau prisijungus prie turistų grupės su gidu (jos atplaukia Nemunu iš Druskininkų) galima apžiūrėti ekspoziciją. Nuoroda į QuickTime formato panoraminę nuotrauką.
Daugiau informacijos apie rūsį muziejų:
http://ginklai.net/tunelis/churches/Liskiava/
Daugiau informacijos apie Liškiavą, vienuolyno ansamblį ir t.t.:
www.liskiava.lt
Comment
-
Atsakymas yra šioje nuotraukoje:Parašė BrokenCloud Rodyti pranešimąKaži kodėl būtent čia taip išcackino? Aš nieko prieš, bet lyg kitų vienuolynų-bažnyčių provincijoje taip nepusto. Gal kam to priežastis žinoma?
Comment
-
Nerasiau beveik temose ne apie gelezinkelius, bet siuo atveju kai ka zinauParašė BrokenCloud Rodyti pranešimąKaži kodėl būtent čia taip išcackino? Aš nieko prieš, bet lyg kitų vienuolynų-bažnyčių provincijoje taip nepusto. Gal kam to priežastis žinoma?
"Iscackino" viska cia Liskiavos klebonas, kuris turi gyslele ir talenta daryti, organizuoti tokius projektus. Pamenu, kai ji atkele is Druskininku, rado jis cia baisiai apleista vienuolyna su baznycia. Kryptingo darbo deka (randant bendra kalba su valstybinemis, komercinemis institucijomis) rezultatai siandiena galima sakyti stulbinantys. Visiems pavyzdys gali buti..
Comment
-
Gal galėtum nuorodą duoti kur galima pamatyti tą akvarelę?Parašė laimutis Rodyti pranešimąN.Ordos akvarėlėse bokšto griuvėsiai pavaizduoti dar gana aukštai iškilęLažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.
Comment
-
Štai nuoroda, bet kažkur lenkiškuose tinklapiuose mačiau spalvotą akvarėlę: http://www.piliakalniai.lt/gallery.p...id=723&tipas=4Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimąGal galėtum nuorodą duoti kur galima pamatyti tą akvarelę?
Comment
-
Tiesa, ne akvarelėParašė Aleksas666 Rodyti pranešimąGal galėtum nuorodą duoti kur galima pamatyti tą akvarelę?
Napoleon Orda (1807 - 1883)
Liszków / Liškiava

http://www.pinakoteka.zascianek.pl/Orda/Orda_Grodno.htmPaskutinis taisė Romas; 2011.01.16, 10:03.
Comment
-























Comment