Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

(AllenShor) Mano kelionė į Lietuvą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    (AllenShor) Mano kelionė į Lietuvą

    Sveiki Lietuvos forumieciai, as givenu Panamoj(Panama)bet ka tik buvou apsilankiti i Lietuva(mano tevai is lietuvos), jau sesta karta, viskas LABAI patiko, ypac merginos, ir net oras buvo geras. Si karta turejou galimybe truputi pafotografuoti ir labai noreciou su jums pasydalinti nuotraukas, aisku jum gal jau nusibodo matyt tuos pacius vaizdus bet vistiek noriu parodyti. Buvou Vilniuje, man pasyrode labai mazas, malonus ir jaukus miestas, aisku labiausai patyko senamiestis. Apsilankiau ir Trakuose.

    (atsiprasau uz klaidas, as ne priprates rasyti lietuviskai).

    Vilnius










    Idomus derinys Amerikietiskas ¨strip club¨ ir sovietinis pastatas.


    Baisu



    Skraidanti karve



    Tik viena is situ maciou



    Gal jus ji irgi matet?


    Senamiescio langas


    Siaures papugele





    Welcome to Lithuania



    Trakai




    Karalius visus stebi.


    Kokia geresne pirma ar antra?


























    Tikiuosi nuotroukos patiks, jai noryte pamatiti noutrauku is Panamos tai as su mielu noru padaryciou ir pasiusciou.

    Viso gero.

    #2


    Sveikas užsukęs. Gražus reportažas, laukiam nuotraukų iš Panamos
    Beje, būtų įdomu išgirsti nuomonę apie Lietuvą ir Vilnių, ypač jei retokai tenka čia lankytis.
    www.lt-lv-forum.org/

    Comment


      #3
      Geros nuotraukos, ir lietuviškai gerai moki. Kiek laiko praleidai Lietuvoje? Žinoma, dar skolingas mums nuotraukų iš Panamos... Beje, o kur tu radai tą "skraidančią karvę"? Nors esu vilnietis, jos dar nesu matęs. Taip pat įdomu kaip atvykai į Lietuvą (manau, lėktuvu), parašyk maršrutą.
      I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
      Parama Siaurojo geležinkelio klubui

      Comment


        #4
        Sveikas atvykęs - ačiū už nuotraukas Bet paantrinsiu aukščiau pasisakiusiam - laukiame nuotraukų iš Centrinės Amerikos
        Kaip po dykumą blaškiausi

        Comment


          #5
          Parašė Wycka Rodyti pranešimą
          Beje, o kur tu radai tą "skraidančią karvę"? Nors esu vilnietis, jos dar nesu matęs.
          Vilniaus gatvėje reikėtu užsukti į vieną iš kiemų.



          Comment


            #6
            Vilniaus Mokytojų namų kieme tos karvės Visą vasarą kiną rodė, o ir šiaip vakarais nieko vieta pasėdėti
            N N N

            Comment


              #7
              Sveiki, labai aciu us atsiliepimus, dziaugiuosi kad patyko nuotraukos, kada atsilaisvinsiu iskarto eisiu i gatves padaryti nuotrauku is Panamos

              As lankiausi Lietuvoj du menesius, ir viskas labai patiko, miestas mazesnis,svaresnis ir daug ramesnis nei Panama city, labai patiko senamiestis (naujose rajonose nesilankiau). Vaiksioti po Vilniu ankstyva rudeni tikras malonumas.

              As skridau nuo Panamos i Majami(dvi valandos) , paskui i Frankfurta(devynios valandos) ir pagaliau i Vilniu.


              Viso gero.

              Comment

              Working...
              X