Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno pilies atstatymas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Jokių autentiškų brėžinių tikrai nėra likę. Ką mes matome dabar, tai nėra visai autentiški XVI a. likučiai. Jei norėtumėte pamatyti autentiką, susiraskite 1930 metų nuotraukas, kur matosi, kas buvo likę autentiško. Po to prasidėjo tyrimai, šiokia tokia restauracija. Tai ką matome šiandien, tai vaizdas maždaug nuo 1960 metų.

    Comment


      Parašė Linas
      Jokių autentiškų brėžinių tikrai nėra likę. Ką mes matome dabar, tai nėra visai autentiški XVI a. likučiai. Jei norėtumėte pamatyti autentiką, susiraskite 1930 metų nuotraukas, kur matosi, kas buvo likę autentiško. Po to prasidėjo tyrimai, šiokia tokia restauracija. Tai ką matome šiandien, tai vaizdas maždaug nuo 1960 metų.
      butent.
      beje, mano jau minetas asmuo taip pat sake, kad iki siol nera padaryti archeologiniai kasinejimai vienoje pilies puseje. neva ten is tiesu gal butu galima rasti kai ka autentisko.
      Occupation: igra na balalaikach v traktirach

      Comment


        Gal tegu pirma atnaujina tą griūvančią apleistą bažnyčią šalia pilies, o tada jau imasi "autentikos"?
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          Parašė Mantaz
          Gal tegu pirma atnaujina tą griūvančią apleistą bažnyčią šalia pilies, o tada jau imasi "autentikos"?
          Pritariu. Nes tai kaip dabar Šv. Jurgio bažnyčia atrodo, tai neduok Dieve...
          Kaip po dykumą blaškiausi

          Comment


            Bet ir istorija jos - neduok Dieve ...
            It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

            Comment


              vien iš maketu sunku spresti. 1 ir 3 maketuose pristatoma dalis skaidri, skiriasi nuo autento - tik kažin ar ir realybėje numatyta skaidri medžiaga?.. 2 lyg ir neskaidrus, tai viskas aišku, kad butu statoma iš tradicinių medžiagų. o dėl dresdeno - ir ten atstatinejant nauji mūrai skiriasi nuo autento, o kadangi yra išlikusių senų detalių, jos įmūrijimos toje vietoje, kur spėjama ir buvo.

              Comment


                Parašė Tomas
                Bet ir istorija jos - neduok Dieve ...
                Gal galima kiek plačiau?
                Kaip po dykumą blaškiausi

                Comment


                  Parašė vytauc
                  Gal galima kiek plačiau?
                  2 sekundės

                  http://paxetbonum.bernardinai.lt/lt/vietos/kaunas.html
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment



                    Joooo... nekas... Kaip tik gera proga investuoti į realią- vis dar stovinčią Kauno puošmeną. Gražiai sutvarkius bažnyčią ir jos bei Pilies aplinką, vaizdas būtų išties nerealus
                    Kaip po dykumą blaškiausi

                    Comment


                      /\ žodžiu kaune tokių pastatų labai daug, visų nesutvarkys vienu metu, todėl reikia džiaugtis, kad bent jau kažkur juda chebra...

                      Comment


                        is balsavimu matosi, kad kaunieciai irgi nori savu "valdovu rumu"....manau maziausiai blogas yra 1 varijantas, uz pastaraji ir balsavau...

                        s.m.
                        s.m.
                        www.a2sm.lt

                        Comment


                          Parašė discount
                          is balsavimu matosi, kad kaunieciai irgi nori savu "valdovu rumu"....manau maziausiai blogas yra 1 varijantas, uz pastaraji ir balsavau...

                          s.m.
                          Kad balsuoja ne vien kaunieciai
                          When a man lies, he murders some part of the world

                          Comment


                            Balsavau už pirmą... Manau, trečią, ar panašų, variantą, galima bus atkurti holografiniais, ar kitais 21 a. super-duper metodais. Nebūtinai iš šiuolaikinių "skaldytų" plytelių. Tuo labiau, kad būtų galima lengvai keisti pagal tyrimų medžiagą arba švenčių scenarijų.

                            Comment


                              Dauguma balsuoja uz 3 varianta. taciau reiktu pagalvot, apie "kainos ir kokybes santyki". Gal 3 variantas uz antraji kainuotu 3 kartus daugiau, taciau nebutu tris kartus saunesnis. mano nuomone 2 variantas butu aukso viduriukas.
                              Kaunas yra Kaunas

                              Comment


                                Balsuoju už 3 variantą su sąlyga, kad tie priestatai bus, kaip makete - iš stiklo

                                Comment


                                  Parašė Sula
                                  Balsuoju už 3 variantą su sąlyga, kad tie priestatai bus, kaip makete - iš stiklo
                                  O ne, nenorečiau šitokios kaliausės. Jau tada geriau 1 variantas nei statyti didžiulį laikiną, kuris greit bus nustekentas, maketą.
                                  Parašas :)

                                  Comment


                                    Trumpa informacija.

                                    Pilis pastatyta XIII a. Tai yra seniausia murine pilis Lietuvoje.
                                    1362 m. po triju savaiciu apsiausties kryziuociai pili sugriove.
                                    Iki 1368 m. buvo sumuryta Antroji pilis. Veliau praplesta ginybiniais bokstais.
                                    When a man lies, he murders some part of the world

                                    Comment


                                      man irgi antras geriausiai atrodo. lieka atvira erdve prie pilies, be to kiekvienas gales isivaizduoti savaip kaip ta pilis kadaise atrode. trecias - grandzioas, niekam nereikalingas tokioj vietoj, be to, neaisku kokiom ziniom remaintis jis parengtas ir kiek atitinka originala..

                                      Comment


                                        Antras - kažkokia nebaigta ginybinė siena, ne pilis, negi čia man vienam toks vaizdas?

                                        Comment


                                          Vakar per Kauno dienas buvau pilies bokste tekstiles parodoje neonkes sviesoje Ryt po darbo imesiu foto nuo boksto rusio iki 3 istiklinto auksto (palepes ).

                                          Comment

                                          Working...
                                          X