Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Bartninkų dvaras, Vilkaviškio r.

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Bartninkų dvaras, Vilkaviškio r.

    Tai Tyzenhauzo laikais klestėjęs dvaras.

    Apie 2005 m. kainavo apie 60.000. Kažkas pardavė - kažkas nupirko. 2008 m. antrojoje pusėje jis buvo "prakalamas" už 180 000. Ir atrodo sėkmingai.


    Vaizdas iš pietryčių




    Pietinė pusė:




    Šiaurinė pusė




    Šiaurinės pusės dviaukštė dalis.

    Paskutinis taisė digital; 2023.07.26, 20:23. Priežastis: atkurtos nuotraukos
    www.dvylikakedziu.lt

    #2
    Vaizdeliai "viduje"





    .

    Beje, 2004 m. rūmai buvo dar "čiki, čiki", t.y. neblogos prekinės išvaizdos.
    Paskutinis taisė digital; 2023.07.26, 20:26.
    www.dvylikakedziu.lt

    Comment


      #3
      Jo tikslią lokaciją Bartininkų kaime gali parodyti žemėlapyje?
      You've got one life! Live it!

      Comment


        #4
        Dvarą esu seniai įvedęs į žemėlapį.

        Natūroje rasti nėra sudėtinga. Reikia iš miestelio centro važiuoti link Vilkaviškio. Gyvenvietės gale bus pėsčiųjų perėja, skirta moksleiviams pereiti (netoli mokykla). Šalia ir autobusų stotelė. Kairėje kelio pusėje jokių pastatų nėra. Suki iškart į dešinę, t.y. į Mokyklos gatvę ir jos kairėje pusėje (apie 30 m. nuo plento) pirmasis namas ir yra dvaro rūmai.

        Dvaro rūmai gerai matyti ir atvažiuojant nuo Vilkaviškio, tik vasarą šiek tiek paslepia parko lapija. Kirtus Graužupį, kelias daro nedidelį vingį dešinėn - dvaro reikia dairytis miestelio pradžios kairėje pusėje, pirmosios įkalnės viršuje.

        Žemėlapyje idealiai vietos pažymėti negaliu, nes jame neliko gatvių (prieš kelerius metus jos dar buvo), ar kitokių gyvenvietės (ir gana nemažos) kontūrų.
        www.dvylikakedziu.lt

        Comment


          #5
          Ai dabar pamenu. Rasiu lengvai, nes keletą kartų jaunystėje teko žaisti krepšinį su šio kaimo mokykla Dėkui už foto ir paaiškinimą. Šiaip dar man patikdavo gruvėsiai bažnyčios šiam kaime. Mano močiūtė pasakodavo, kad ją vokiečiai subombradavo, jei neklystu...
          You've got one life! Live it!

          Comment


            #6
            Bartninkų dvaras. Griūvantis, paliktas likimo valiai.
            Attached Files

            Comment

            Working...
            X