Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Paminklai ir monumentai Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Paminklai ir monumentai Lietuvoje

    Kamajai, Rokiškio raj.
    2009 02 03

    A.Strazdo biustas aikštėje


    Paskutinis taisė Romas; 2012.06.21, 22:41. Priežastis: Kopija iš temos "Kamajai"

    #2
    Paminklai ir monumentai Lietuvoje

    Man atrodo, kad buvo tema, skirta paminklams, bet aš jos neberadau. Jei vis dėlto ji egzistuoja, prašau moderatorių tiesiog prijungti prie jos šį mano pranešimą.

    Monumentas Vincui Kudirkai. Vilnius
    Autoriai – skulptorius Arūnas Sakalauskas ir architektas Ričardas Krištapavičius


















    Skvere prie Vyriausybės kur pastatytas paminklas Lietuvos himno autoriui, negalima gerti alkoholį bei važinėti su riedlentėmis



    Užtai mitinguoti nedraudžiama ir prie pat paminklo dažnai galima pamatyti kokį nors mitingą. Tą dieną mitingavo vienas žmogus. Prieš ką arba už ką - pabandykit suprasti patys

    Comment


      #3
      Jonava
      Paminklas Abraomui Kulviečiui



      Skulptoriai – Konstantinas Bogdanas ir Mindaugas Šnipas.
      Paskutinis taisė trilobitas; 2010.12.09, 14:12.

      Comment


        #4
        Paminklas, skirtas Rokiškio miesto 500 metų jubiliejui (1499-1999). Autoriai: skulptorius Leonas Žuklys, architektė Nijolė Bučiūtė. Yra centrinėje miesto aikštėje, puikiai kompoziciškai priderintas prie aplinkos.



        Comment


          #5
          Vinco Kudirkos paminklas Vilniuje
          Foto 2009.12




          Comment


            #6
            J.Basanavičiaus paminklas Vilkaviškyje



            vilkaviskisinfo.lt

            Comment


              #7
              Gan keistokai atrodo sėdintis paminklas
              DINGĘS MIESTAS - MERKINĖ <<

              Comment


                #8
                Na, juk jis daktaras, o ne karo vadas Nebūtina visiems stovėti pakėlus ranką.

                Comment


                  #9
                  Parašė disident Rodyti pranešimą
                  Nebūtina visiems stovėti pakėlus ranką.
                  Na jei čia apie Leniną, tai jam kai kur teko ir pasedėti
                  DINGĘS MIESTAS - MERKINĖ <<

                  Comment


                    #10
                    Radau įdomų straipsnį http://www.15min.lt/naujiena/miestas...iajam-41-80710
                    Manau reikėtų šio paminklo , tik nežinau ar dabar pats laikas tam , kai tokia ekonominė situacija .

                    Comment


                      #11
                      Parašė BMW2009 Rodyti pranešimą
                      Radau įdomų straipsnį http://www.15min.lt/naujiena/miestas...iajam-41-80710
                      Manau reikėtų šio paminklo , tik nežinau ar dabar pats laikas tam , kai tokia ekonominė situacija .
                      Man nesuvokiama, kodėl jo dar nėra. Nebent lietuviai apie Vilnių negalvoja kaip apie SAVO miestą...

                      Comment


                        #12
                        "Gražinos" skulptūra (1973 - 1985)
                        Vieta - LR Seimo rūmų kiemas. Autorė - D.Matulaitė


                        Nuotraukos autorius - G.Mačiulis
                        Paskutinis taisė ultra laverdi; 2010.01.23, 11:45.

                        Comment


                          #13
                          Dar viena nuotrauka su joje esančia arka, ir šalia stovinčia Kalėdų egle.

                          Tą vakarą Rokiškio senamiestis buvo labai gražus.

                          Comment


                            #14
                            mano nuomone Lietuvoje paminklai yra pabaisos, nemaciau nei vieno verto demesio.

                            Comment


                              #15
                              Parašė Depeche Rodyti pranešimą
                              Gan keistokai atrodo sėdintis paminklas
                              Išties nelabai žiūrisi...bet, galbūt, taip yra dėl to, kad tas krėslas padarytas perdėm detalus ir didelis, tiesiog nereikėjo jo taip pabrėžti, esmė asmenyje. Kaip, kad Kaune sėdintis Maironis (http://samogitia.mch.mii.lt/KULTURA/...onioskulpt.JPG), sėdi tarsi ant kaladės, bet, mano požiūriu, pats paminklas geriau atrodo.

                              Comment


                                #16
                                Pastebėjau, kad kai kuriems forumiečiams nelabai patinka paminklai, vaizduojantys sėdinčius asmenis. O čia jų jau buvo pateikta: mergina ant žirgo - Gražina, J. Basanavičius krėsle... O kaip patinka dar viena paminklų forma - biustai, kurių pavyzdžių dar šioje temoje niekas nebuvo pateikęs...

                                O jei rimtai, tai nusprendžiau įdėti paminklo Juozui Tumui Vaižgantui nuotrauką, o pasirodė, kad tokių paminklų mano fotokolekcijoje besą net trys. Taigi pateiksiu visus aplankytus vaižgantus. Daugiau, be šių, kaip ir neprisimenu Vaižgantui skirtų paminklų (atrodo tokių daugiau ir nėra, aišku, neskaitant visokių bareljefų, paminklinių lentų ir t.t.).

                                Maleišiai (Anykščių raj.), Vaižganto gimtinė. Skulpt. Bernardas Bučas, 1933.


                                Rokiškis, skulpt. B. Bučas, 1937.


                                Svėdasai (Anykščių raj.), skulpt. B. Bučas (eilinį kartą ), archit. Feliksas Vizbaras, 1937.


                                Nors autorius tas pats, tačiau skiriasi paminklų architektūriniai sprendimai, o ir pačios skulptūros ne klonai, o skirtingi meno kūriniai.
                                Paskutinis taisė Civis; 2010.01.25, 02:19.

                                Comment


                                  #17
                                  ooo... mano mokykla. (Geltona)
                                  Jos ir pavadinimas Juozo Tumo Vaižganto vid. mokykla

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė Civis Rodyti pranešimą
                                    O kaip patinka dar viena paminklų forma - biustai, kurių pavyzdžių dar šioje temoje niekas nebuvo pateikęs... (...) Nusprendžiau įdėti paminklo Juozui Tumui Vaižgantui nuotrauką, o pasirodė, kad tokių paminklų mano fotokolekcijoje besą net trys.

                                    Maleišiai (Anykščių raj.), Vaižganto gimtinė. Skulpt. Bernardas Bučas, 1933. Atvaizdas
                                    Rokiškis, skulpt. B. Bučas, 1937. Atvaizdas
                                    Svėdasai (Anykščių raj.), skulpt. B. Bučas (eilinį kartą ), archit. Feliksas Vizbaras, 1937. Atvaizdas

                                    Nors autorius tas pats, tačiau skiriasi paminklų architektūriniai sprendimai, o ir pačios skulptūros ne klonai, o skirtingi meno kūriniai.
                                    Puikus temos papildymas

                                    Comment


                                      #19
                                      Dar vienas planuojamas "balvonas", atsiprašant:



                                      Kažkaip man Vytautas geriau žiūrėtųsi ant kokio arklio pasodintas.. Daugiau apie sumanymą: http://www.vytautosajunga.lt

                                      Comment


                                        #20
                                        labai klaikiai atrodo, vytautą įsivaizduočiau, kaip mateikos paveiksle "žalgirio mūšis"
                                        pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

                                        Comment

                                        Working...
                                        X