Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Labas rytas, Vilniau!

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    @ tech: mano fotike 10x optinis zoom'as, tad kokybė zoominant nelabai ir krenta. Be to, naudojau trikojį

    Comment


      #22
      Vaidai, ta bažnyčia lyg ir Šv.Kazimiero, o cerkvės nzn, nes net neįsivaizduoju, kur ji yra. dar nepakankamai ištyrinėjau šį miestą. aš pavadinimus pagal gatves iš žemėlapio susirandu. Va čia aš dabar taip atrodau kai mokinu pagarbius ponus

      Comment


        #23
        Labai grazios nuotraukos, galetum Vaidai ir dazniau iseiti pasivaikscioti tik aisku nebutina taip anksti keltis. O didelis optinis zoom'as kaip matau tikrai labai pravercia.

        Comment


          #24
          Parašė Edd
          O didelis optinis zoom'as kaip matau tikrai labai pravercia.
          Didesnis optinis zoom'as gerai is ties, bet sumoje reikia gerai apgalvoti, ar tikrai jis reikalingas bus perkanciam, nes fotiko kaina jis siek tiek sukelia, o ir nereikia pamirsti, kad is rankos su gerai pritrauktu vaizdu fotografuoti bus nelengva be trikojo (tai dar viena investicija).

          Comment


            #25
            Dekui, vaidai :
            Reikejo tokio threado seniai, nes zieminio Vilniaus turu praktiskai nebuvo
            You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

            Comment


              #26

              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

              --------------------------------------------------

              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

              Comment


                #27
                Dar vieną man patikusį vaizdelį radau - žiemą Vilnius yra baltų stogų miestas

                Comment


                  #28
                  Super

                  Comment


                    #29
                    grazu

                    Comment


                      #30
                      wow, fantastiskos nuotraukos

                      Comment


                        #31
                        Nuotraukos tikrai vertos demesio Bet NMC tikrai silpnai apswiestas ypac ET, savivaldybe gerai atrodo MYLIU VILNIU
                        "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

                        Comment


                          #32
                          / Jo, dėl NMC tai gaila... Kaip aš gailiuosi, kad 2004 Balandžio 30 - Gegužės 1 neturėjau su savim fotiko... Visu gražumu švytėjo ET ir savivaldybės pastatas. Atrodė tikrai nerealiai...

                          Comment

                          Working...
                          X