Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilnius vakarop

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    [VLN] Vilnius vakarop

    Taigi vėl šiek tiek nuotraukyčių. Šį kart nusprendžiau pafotografuot vakarėjantį Vilnių ir susidūriau su problema, kad laikas nuo pradėjimo temt iki visiškos tamsos yra labai neilgas Tad šioje temoje pateiksiu dviejų pavakarių "fotosesijas"

    Pirmadienis. Nusprendžiau pafotografuot vakarėjančio Vilniaus panoramą. Dieną švietė saulė, tačiau prieš pat saulėlydį ji palindo


    Į pietryčius




    transportas Geležinio Vilko g.




    Heh, nė valanda nepraėjo, o jau tamsu




    Antradienis. Pagalvojau dar būtų neblogai tokiu pat būdu senamiestį pafotkint. Kadangi diena buvo apsiniaukusi ir tamsesnė, teko pasiankstint

    Pylimo gatvėje




    Gan masyvi bažnyčia


    Priešais - nacionalinė filharmonija




    Vienas įdomesnių senamiesčio objektų




    Bokšto gatvės perspektyva


    Užupis




    Ta pati Bokšto gatvė




    Toliau - Pilies gatvė






















    Na ir paskutinė nuotrauka
    Mano galerija Flickr'yje

    #2


    nerealios spalvos negaliu tikriausiai tai labiausiai man patinkantis modernus pastatas vilniuje JEGA

    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

    --------------------------------------------------

    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

    Comment


      #3
      Parašė John
      Aciu uz foto, Mantai
      Budamas ne Vilniuje pradedu labiau vertinti kitu cia postinamas nuotraukas, jeigu turi daugiau, dek cia viska
      Gal tai banaliai skambes is manes (patologisko Vilniaus garbintojo ir patrioto), bet Vilnius yra jega!
      Hehe, nėr už ką

      Ryt dar peržiūrėsiu, jei ką gero įmanoma įmest
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        #4
        Si serija Manto nuotrauku is paskutiniu metu darytu man pati geriausia. Labiausiai patiko senamiescio nuotraukos. Pilies gatvej tik tas pastatas su Respublikos reklama visa vaizda gadina. Galetu ji nugriauti ir atstatyti seniau ten buvusiu pastatu kopijas arba palikti tuscia vieta.

        Comment


          #5
          labai grazios tavo spalvos gaunasi!

          Comment


            #6
            Parašė Edd
            Pilies gatvej tik tas pastatas su Respublikos reklama visa vaizda gadina. Galetu ji nugriauti ir atstatyti seniau ten buvusiu pastatu kopijas arba palikti tuscia vieta.
            Tas pastatas yra projektuotas Lukso - Neseniai i pensija isejusio vyr. Vilniaus architekto. Jis pats sako kad tai jo didziausia gyvenimo klaida. bent jau tokius gandus girdejau

            Bet atstatymas kopiju yra blogas poziuris (Netik mano nuomone, bet ir visu istoriniu miestu apsauga reglamentuojanciu chartiju (Venecijos, Vasingtono etc.) nuostatomis) Jose sakoma kad jei statoma kazkas naujo, tai tas kazkas ir turi buti naujas, ir aiskiai matytis, kad jis yra naujas. Kitu atveju tai yra butaforija.

            Comment


              #7
              apie koki jus cia pastata snekate nelai as susigaudau ... ?

              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

              --------------------------------------------------

              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

              Comment


                #8
                apie ta kur yra tokia atvira galerija kurioje pardavineja visokius akmenukus, pakabukus bobeles. is pilies gatves nuotrauku - astunta

                Comment


                  #9
                  joooooooooo, tas "Respublikos" reklamos pastatas tikrai absoliuciai tragishkas!!!!!!!!!!!!! O jis taip gerai matosi ateinant nuo Katedros puses...
                  Beje, as turiu foto pastato, kuris pries kara stovejo tos "respublikos" vietoj. Pasistengsiu nuskanuot.

                  Comment


                    #10
                    Galetu kas nors projekta rekonstrukcijos pasiulyti, tarkim perdazyti pastata ir is to tunelio padarytu arkada kokia, juk nekainuotu labai daug. O vaizda pagerintu kardinaliai.

                    Comment


                      #11
                      Parašė John
                      IMHO tai labai "sovietiskas" poziuris.
                      Toli grazu, tai yra ne sovietiskas, o grynai vakarietiskas poziuris (Vien pavadinimai chartiju parodo)
                      O Varsuva ir Gdanskas - jiem visada patiko blizguciai
                      O del turistu kurie varo ziuret butaforijos tai man irgi gilei nusisvilpt , as tai nevaziuociau i Gdanska architekturos ziuret.
                      Seip architektura turi atspindeti savo laikotarpi, o ne imituoti kazkoki buvusi anksciau.

                      Comment


                        #12
                        Labai dėkui visiem

                        Dėl to pastato tai faktas, kad jį reikės arba rekonstruot arba tiesiog griaut, jis ten netiko ir netiks
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          #13
                          Parašė filthy
                          Bet atstatymas kopiju yra blogas poziuris (Netik mano nuomone, bet ir visu istoriniu miestu apsauga reglamentuojanciu chartiju (Venecijos, Vasingtono etc.) nuostatomis) Jose sakoma kad jei statoma kazkas naujo, tai tas kazkas ir turi buti naujas, ir aiskiai matytis, kad jis yra naujas. Kitu atveju tai yra butaforija.
                          Tai gal tada pasakytum kodel UNESCO itrauke i savo sarasa Varsuvos senamiesti?
                          Kiek teko girdeti, tai UNESCO teigiamai ziurejo i Varsuvos atstatyta senamiesti, nes jis buvo atstatytas labai kokybiskai ir kuo tiksliau panaudojant reikiamas medziagas ir t.t.

                          Comment


                            #14
                            @ edd
                            bet tai jau nera unikalu. cia nera ka gincytis. man irgi nepatinka tokie "atstatymai", kuriais bandoma sukurti kazkas kas buvo anksciau. suprasciau - atremontuoti, siek tiek renovuoti - galima. bet pilnai nuo pamatu pradeti (kaip kad varsuvoj buvo) - ne. kas buvo tas prazuvo. aisku, ideja gera (kaip kad ps rodytas drezdenas, jei neklystu), bet tai jau nera, kaip jau sakiau, unikalu. keista, kad unesco i tai neatkreipe demesio.


                            Prie ruso man buvo geriau

                            Comment


                              #15
                              Atstatyti ar ne cia neverta gincytis, tai jau buvo diskutuota ir isdiskutuota visame pasaulyje ir niekas nenusprende kas yra gerai ir kas yra blogai. Kas nenorejo, tas nieko seno is esmes ir neatstatinejo(Roterdamas, Minskas, le Havras), o kas norejo, tas ir atsistate(Gdanskas, Drezdenas, Varsuva). Taskas.
                              As, asmeniskai, esu UZ atstatyma.

                              Comment


                                #16
                                @alonso: As neteigiu, kad tai unikalu - as tik paneigiau tai, kad visos organizacijos ir pan. turi neigiama nuomone apie atstatyma.

                                Comment


                                  #17
                                  Manau praejusiu amziu palikimuose svarbu du dalykai:
                                  1) Esme, kad isliko sitiek metu, "mate" mate karus ir pan.
                                  2) To meto kulturos atspindziai, architektura, pastato forma, isvaizda.
                                  Atstacius, tarkim, ta pacia Warsuva, dabar turime 2-ji punkta. O tai mano nuomone pats pagrindas ir ne tiek svarbu, kad medziagos kur kas kokybiskesnes ir viskas nauja.

                                  Comment


                                    #18
                                    o tai pvz tower bridge londone irgi butaforija iseina ?



                                    ar as kaskaip nea taip supratau
                                    ?

                                    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                    --------------------------------------------------

                                    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                    Comment


                                      #19
                                      Remiantis logika,kad architektura turi atspindeti tik to laikmecio stiliu,tai dabar turetume pradeti senamiestyje,jei atsiranda kox laisvas plotas,statyti dangoraizius,stiklinius pastatus ar komunistinius daugiabucius?Nesamone,senamiesti reikia tik atstatineti arba nestatyti is viso ir palikt duobe

                                      Comment


                                        #20
                                        Na kam duobe palikti Visa ekonomika auga, miestas klesti, o cia centre nieko nebus. Ir komibloku nereik statyti, galima ir naujoviska skoninga pastata, ne viskas jau taip blogai

                                        Comment

                                        Working...
                                        X