Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Miestai, jų akcentai knygoje "Lietuva iš paukščio skrydžio"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Miestai, jų akcentai knygoje "Lietuva iš paukščio skrydžio"

    Jei būtų tokia knyga išleista,kokių miestų akcentų manote reikėtų labiausiai?
    Pabandyčiau sudaryti sąrašą ir nufotografuoti LIETUVA pagal jūsų pageidavimus.

    Tad jei manote jog yra verta dėmesio vieta valstybiniu ir pasauliniu mastu, turėtu būti nufotografuota ir įamžinta knygoje-prašome nesidrovėti ir parašyti.

    Sarasiukas:
    Palendrių (Kelmės raj,) Šv. Benedikto vienuolynas

    Kopgalis, uostas (praktiškai visa teritorija/akvatorija įdomi: Malkų įlanka su "Vakarų laivų gamykla", Tarptautinė Jūrų perkėla su geležikelio estakadom ir prisivartavusiais keltais, "Bega", "Baltija", Klasco ir t.t.).
    Stabios pramonės įmonės, dideli tiltai.

    IAE, Orlen Lietuva, Achemos gamyklos, Lifosos baltųjų kalnų, Kruonio HAE; pagrindinių šalies transporto objektų: oro uostų, greitkelių sankirtų, geležinkelių ruožų ir pan.
    Paskutinis taisė propeleris; 2009.10.28, 11:50.
    www.fotoskrydis.lt - Lietuva iš paukščio skrydžio.

    #2
    bandai daryt panasu albuma kaip neregeta lietuva.jei zadi tai geriau tegu nuotraukos buna darytos siltuoju metu laiku,o ne ziema kai nera jokio grozio ir labai niuru.ir geriau tegu buna maziau,bet skirtingu vietoviu nuotrauku,tegu nebuna nuotrauku kuriose butu parodyti kokie nuosavi namai ar daugiabuciai,o geriau kokios baznycios,pilys,kokie nors gamtos paminklai,vandens telkiniai(upes,ezerai).butu idomu jei butu naktiniu nuotrauku is vilniaus,kauno ar klaipedos.

    Comment


      #3
      O aš manau, kad gamtos pilna "Neregėtoje Lietuvoje". Kam kurti antrą tokią knygą? Geriau daugiau fotografuoti miestus iš viršaus, įdomios architektūros pastatus...
      دائما الليتوانيه

      Comment


        #4
        Parašė woofer Rodyti pranešimą
        bandai daryt panasu albuma kaip neregeta lietuva.jei zadi tai geriau tegu nuotraukos buna darytos siltuoju metu laiku,o ne ziema kai nera jokio grozio ir labai niuru.ir geriau tegu buna maziau,bet skirtingu vietoviu nuotrauku,tegu nebuna nuotrauku kuriose butu parodyti kokie nuosavi namai ar daugiabuciai,o geriau kokios baznycios,pilys,kokie nors gamtos paminklai,vandens telkiniai(upes,ezerai).butu idomu jei butu naktiniu nuotrauku is vilniaus,kauno ar klaipedos.
        Kad ir žiemą būna gražių vaizdų
        You might surprise yourself.

        Miestai.net FB

        Comment


          #5
          man tai atrodo, kad kas gražu iš oro, geriausiai žino tie, kas žiūri iš oro... ką čia žemės kirmėlės bepatars

          Comment


            #6
            Parašė arsiakas Rodyti pranešimą
            O aš manau, kad gamtos pilna "Neregėtoje Lietuvoje". Kam kurti antrą tokią knygą? Geriau daugiau fotografuoti miestus iš viršaus, įdomios architektūros pastatus...
            Sutinku. nedarysiu nieko panasaus i sia saldzia knyga. Manau pateiksiu zmonems iprasta Lietuvos grozi-gimtasiais vietas: Baznycias, mokyklas, zinomus objektus. Zinoma bus ir kiek gamtos. Kursiu ne antra tokia knyga bet pirma. Beje pirmaji pradini egzemplioriu jau turiu rankose. Ne vienas zmogus yra pasakes jog bendras vaizdas ir objektai patiko kur kas labiau nei minetoji Neregeta Lietuva.

            Parašė spirit Rodyti pranešimą
            Kad ir žiemą būna gražių vaizdų
            Taip! Neregeta lietuva neturi ne VIENOS fotografijos ziema

            Faktas vienas- darysiu visai kitokia knyga. Biudzetas kur kas mazesnis- ir kaina pirkejui bus juokinga palyginus su projekto mastu.
            www.fotoskrydis.lt - Lietuva iš paukščio skrydžio.

            Comment


              #7
              "Neregeta Lietuva" jau isleista nemanau, kad jus ja perspjausyt. Tai kam daryti nevykusi klona ?
              Ismastykite ka nors naujo. Kitaip bereikalingas lesu svaistymas.

              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

              --------------------------------------------------

              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

              Comment


                #8
                Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                "Neregeta Lietuva" jau isleista nemanau, kad jus ja perspjausyt. Tai kam daryti nevykusi klona ?
                Ismastykite ka nors naujo. Kitaip bereikalingas lesu svaistymas.


                Eziuk- po tavo balsavimu siame forume-tavo nuomone man pasidare ne tokia jau ir svari. Klonus daryk tu pats. As padarysiu (jau 70% esu surinkes to ko reikia) isskirtine knyga Lietuvos, nufotografuotos megejo akimis iš radijo bangomis valdomo modelio.

                Tik sakau kitiems- gal paminesite ka ypatingo is objektu -kuriu netureciau pamirsti?
                www.fotoskrydis.lt - Lietuva iš paukščio skrydžio.

                Comment


                  #9
                  Jusu pinigai, as tik sakau ka galvoju. Mano nuomone geriau butumet atnaujine foto iranga, kuria keliate in dangu i didesnes raiskos.

                  Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                  --------------------------------------------------

                  Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                  Comment


                    #10
                    Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                    Jusu pinigai, as tik sakau ka galvoju. Mano nuomone geriau butumet atnaujine foto iranga, kuria keliate in dangu i didesnes raiskos.
                    Neishmanai-matau. Pelno atvieju su mano biudzetine iranga ir gera komercija (kuri dar nera paruosta) galima nesunkiai perspjauti tokius projektus kaip Neregeta Lietuva . turbut pats net neturi suvokimo kiek kainavo sis projektas.
                    www.fotoskrydis.lt - Lietuva iš paukščio skrydžio.

                    Comment


                      #11
                      Rezervatai, Nacionaliniai parkai, Regioniniai parkai, Draustiniai, Gamtos paveldo objektai visa tai būtų įdomu pamatyti iš paukščio skrydžio

                      Comment


                        #12
                        Is anksto noriu pabrezti, kad as manau, kad saunu kai zmones kazka kuria, daro ir turi ateities planu. As tiesiog niekaip negaliu sutikti su teiginiu, kad jus padarysite fotoalbuma geresni nei Neregeta Lietuva. Kazkas panasaus kaip Mørtã'os pranešimas, kad tavo nuotrauka "Kibinu sostine" iskarto be konkurencijos taps miesto nuotrauko konkurso nugaletoja, be jokios rimtos argumentacijos. Ar ne per aukstai keliate savo uodegas ?

                        Parašė propeleris Rodyti pranešimą
                        Neishmanai-matau. Pelno atvieju su mano biudzetine iranga ir gera komercija (kuri dar nera paruosta) galima nesunkiai perspjauti tokius projektus kaip Neregeta Lietuva . turbut pats net neturi suvokimo kiek kainavo sis projektas.
                        Gerai pasakyta "pelno atvieju" galima būtu ir perspjauti Tai pirmas bandymas bus tiesiog siaip "pff" ?

                        Kiek as zinau Neregeta Lietuva kainavo netoli 1 milijono litu. Planuoji geriau uz maziau ? Rimtai ?

                        Jau matau treniruojates:

                        Fotoskrydis



                        Neregeta Lietuva



                        Parašė propeleris;
                        Matyt saldainiu megejas esi.

                        Greitu laiku isleisiu knyga "Lietuva iš paukščio skrydžio"
                        Joje bus kur kas maziau saldziu foto , ruko ir panasiai. Kas nores gales sulyginti
                        Skamba kaip Music originalaus sedevro toerija

                        Mano nuomone jus galite dideles sekmes atveju tik padaryti kazka panasaus, nevykusi klona.

                        P.S: Zinoma jusu didelis pliusas leidynio butu jeigu kaina butu koki 10 kartu mazesne, bet kad tai suzinotu reikalingas ratas zmoniu, kurie perka tokius leidynius reikia reklamos. Ar greitai matysime Propelerio isleisto fotoalbumo reklama kokiam laikrastyje ar tv ?
                        Paskutinis taisė Ežiukas; 2009.09.27, 00:06.

                        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                        --------------------------------------------------

                        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                        Comment


                          #13
                          Tikiuosi nepriimsi sios kritikos labai asmeniskai, kazkaip net noretusi , kad tu mane pertikintum/itikintum savo fotoalbumo sekme. Arba tiesiog pasakytum tiesiai sviesiai, kad net neketinate nieko perspjovineti, o tiesiog leidziate savo kurini, koks jis bebutu. Nes kitu atveju jus pasmerkti, tiesiog kiekvienam savo zingsnyje buti lyginami su Neregeta Lietuva. Ir tame palyginime, bent jau pakolkas sansu laimetu pas jumis nera.

                          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                          --------------------------------------------------

                          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                          Comment


                            #14
                            Labai įdomu būtų išvysti Palendrių (Kelmės raj,) Šv. Benedikto vienuolyną iš paukščio skrydžio. Manau, turėtų įspūdingai atrodyti.
                            ______________
                            The Division Bell

                            Comment


                              #15
                              aciu uz tavo varga cituojant. pasistengsiu i knyga neideti ne vienos foto nupopsintos ir nusaldintos iki tokio lygio kaip idejai auksciau. man ji asmenishkai visai nepatinka- turiu kur kas geresniu foto. Ir tokiu kur neregetoj leituvoj ne kvapo nera
                              Reklamos turime pakankamai kaip svetaine su 10% LT fotografiju. pabandyk sukurti savo fotografiju tinklapi ir paziuresim kada pasieksi lygi pvz 2600 lankytoju i diena. nu jei dar londona fotkinsi tokiu stiliumi kaip dabar-tai lankomumas tavo svetaines bus lygus nuliui. Nebuk troliu beje.
                              http://kitokiafeja.blogas.lt/interne...katai-169.html

                              Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                              Planuoji geriau uz maziau ? Rimtai ?
                              Rimtai
                              Parašė enigma Rodyti pranešimą
                              Labai įdomu būtų išvysti Palendrių (Kelmės raj,) Šv. Benedikto vienuolyną iš paukščio skrydžio. Manau, turėtų įspūdingai atrodyti.
                              va postas i tema. usirashysiu i sarasa butinai posto pradzioje.
                              Paskutinis taisė propeleris; 2009.09.27, 00:33.
                              www.fotoskrydis.lt - Lietuva iš paukščio skrydžio.

                              Comment


                                #16
                                Iš Kauno tvirtovės objektų ką nors įdėkite
                                www.kaunotvirtove.lt

                                Comment


                                  #17
                                  Isties sutinku su eziuku.
                                  R. Dichavičius: „Turi būti alkanas fotografijos“

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė qwerty_ Rodyti pranešimą
                                    Iš Kauno tvirtovės objektų ką nors įdėkite
                                    butinai bus bent viena foto.
                                    www.fotoskrydis.lt - Lietuva iš paukščio skrydžio.

                                    Comment


                                      #19
                                      Na kadangi žanras panašus, tai vistiek pasakysiu, ko man labai trūko Neregėtoje Lietuvoje: Smiltynės, visos Neringos. Tai analogų pasaulyje nelabai turintis gamtos reiškinys, kuriame netrūksta superinių vaizdų. Žaidžiant su aukščiu, apšvietimu galima padaryti labai gerų kadrų. Taip pat, knygos atveju, būtų smagu išvysti ir daugiau "reportažinio" stiliaus nuotraukų, o ne meno, kurio pilna "Neregėtoje Lietuvoje", bet visgi jis ten nevietoje. Taip pat norėtųsi daugiau pagrindinių šalies pramonės objektų: IAE, Orlen Lietuva, Achemos gamyklos, Lifosos baltųjų kalnų, Kruonio HAE; pagrindinių šalies transporto objektų: oro uostų, greitkelių sankirtų, geležinkelių ruožų ir pan.

                                      Comment


                                        #20
                                        Sėkmės su albumu, tikrai linkiu, kad pavyktų jį išleisti ir jis būtų geresnis nei "Neregėta Lietuva". O pačiam autoriui papildomai palinkėsiu išmokti priimti kritiką ir gal kažkiek "nusileisti ant žemės".

                                        Comment

                                        Working...
                                        X