Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Miestai, jų akcentai knygoje "Lietuva iš paukščio skrydžio"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Aš dar pabusiu kritiškas grinai iš techninės pusės. Kas man labai kliūna, tai ne vien stoka kompozicijos nuotraukos spalvų sodrumo, bet ir pačios raiškos. Jei originalai daryti .jpg formatu, ar negeriau būtu turėti RAW formato originalus ? Kaip pavyzdys nekokybiškumo (norėtusi geresnės kokybės, nežinau ar tai bėda spausdinant) :
    Kitas klausimas ar fotografuojant sklandituvu įmanoma padaryti naktinę fotografiją ?

    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

    --------------------------------------------------

    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

    Comment


      #42
      sioje foto tavo pavaizduotas kaimas nuo modelio nutoles 6-8 kilometrus.
      www.fotoskrydis.lt - Lietuva iš paukščio skrydžio.

      Comment


        #43
        Ne atstume esmė:


        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

        --------------------------------------------------

        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

        Comment


          #44
          Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
          Ne atstume esmė:

          Atvaizdas
          eziuk nusileisk ant zemes- stebuklu nebuna.
          Tai ka tu cia brukkstelejai fotografijoje 25x25 nesimato visai.

          Kai sia foto apziures forumo dalyviai tikroje knygoje-esu isitikines jog visi patvirtins kad rasineji be tikslo nesamones. Nekeisiu as fotiko i veidrodini. Knyga bus daryta megejo-megejams. Tad manau baigiam ir dedam taska fottografiju kokybes klausime.

          Ant popieriaus matysis mazdaug tai, o ne taip kaip rasai pats.

          Paskutinis taisė propeleris; 2009.09.27, 14:44. Priežastis: Patikslinu-fotografuota su muiline
          www.fotoskrydis.lt - Lietuva iš paukščio skrydžio.

          Comment


            #45
            Parašė propeleris Rodyti pranešimą
            eziuk nusileisk ant zemes- stebuklu nebuna.
            Tai ka tu cia brukkstelejai fotografijoje 25x25 neimato visai.
            Na taip tu teisus 25x25 gal ir neaktualu. Bet turint didesnę raišką galima būtu ir platesnės apimties knygą išleisti, kas manau spausdintam fotoalbumui yra labai svarbu. Nes dabar ar mokėti 139 Lt (formatas 37x31). už Neregėta Lietuva ar 80 Lt. už 25x25 megėjišką albumą ?
            Paskutinis taisė Ežiukas; 2009.09.27, 14:50.

            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

            --------------------------------------------------

            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

            Comment


              #46
              geriau patylek ezy.jau nusibodai su savo kritikom.zmogus nori liuks albuma isleist,o tu varai ant jo,kad neryskios nuotraukos ar dar kazkas blogai.

              Comment


                #47
                Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                Na taip tu teisus 25x25 gal ir neaktualu. Bet turint didesnę raišką galima būtu ir platesnės apimties knygą išleisti, kas manau spausdintam fotoalbumui yra labai svarbu. Nes dabar ar mokėti 139 Lt. už Neregėta Lietuva ar 80 Lt. už 25x25 megėjišką albumą ?
                i tavo klausima jau buvo atsakyta. kas nores -pasirinks ka pirkti.

                o del to kad galima butu- tai jei bobute butu su kiausiais-butu diedukas. siulau geriau nerasineti cia nesamoningu patarimu ta pati per ta pati- o eiti londona pafotografuoti...
                www.fotoskrydis.lt - Lietuva iš paukščio skrydžio.

                Comment


                  #48
                  tai ka, eziuk, pavydas, kad paties foto toliau forumo nenukeliauja? diskusija gaunasi panasiai tokia:
                  E: -as profas, as zinau, kaip daryti gerai!
                  P: -na ir zinok, as darysiu kaip megejas.
                  E: -taip negalima, tai negrazu, tai .... ir t.t.

                  tik isgirsim apie albumo isleidima, tuoj uzbanins propeleri.... kad nebutu reklamos...

                  P.S. adminai ir tvarkytojai - savo pasikelimu ir banais jus tikrai neispopuliarinsit svetaines.
                  P.P.S. eziuk, isleisk albuma 10x15 ir pardavinek po 20 litu - nusluostyk nosi ir propeleriui, ir "Neregetai Lietuvai"!
                  Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                  Comment


                    #49
                    Parašė dariuks Rodyti pranešimą
                    tai ka, eziuk, pavydas, kad paties foto toliau forumo nenukeliauja? diskusija gaunasi panasiai tokia:
                    E: -as profas, as zinau, kaip daryti gerai!
                    P: -na ir zinok, as darysiu kaip megejas.
                    E: -taip negalima, tai negrazu, tai .... ir t.t.

                    tik isgirsim apie albumo isleidima, tuoj uzbanins propeleri.... kad nebutu reklamos...

                    P.S. adminai ir tvarkytojai - savo pasikelimu ir banais jus tikrai neispopuliarinsit svetaines.
                    P.P.S. eziuk, isleisk albuma 10x15 ir pardavinek po 20 litu - nusluostyk nosi ir propeleriui, ir "Neregetai Lietuvai"!
                    Už interpretaciją tikriausiai brandos egzamine 10 turėjai.

                    Ir joks aš ne profas. Bučiau profas daryčiau pinigus. Tokio lygio aš dar nepasiekiau. Bet tai dar nereiškia, kad aš negaliu išsakyti savo nuomonės. O tai, kad mano nuomonė sukelia tokias agresyvęs diskusijas, ir baksnojimasi pirštais, reiškia, kad kažkur visdėlto aš busiu teisus.
                    Paskutinis taisė Ežiukas; 2009.09.27, 15:40.

                    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                    --------------------------------------------------

                    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                    Comment


                      #50
                      Parašė dariuks Rodyti pranešimą
                      tai ka, eziuk, pavydas, kad paties foto toliau forumo nenukeliauja? diskusija gaunasi panasiai tokia:
                      E: -as profas, as zinau, kaip daryti gerai!
                      P: -na ir zinok, as darysiu kaip megejas.
                      E: -taip negalima, tai negrazu, tai .... ir t.t.

                      tik isgirsim apie albumo isleidima, tuoj uzbanins propeleri.... kad nebutu reklamos...

                      P.S. adminai ir tvarkytojai - savo pasikelimu ir banais jus tikrai neispopuliarinsit svetaines.
                      P.P.S. eziuk, isleisk albuma 10x15 ir pardavinek po 20 litu - nusluostyk nosi ir propeleriui, ir "Neregetai Lietuvai"!
                      paskutiniu metu tenka buvoti darbo reikalais užsienyje nedideliuose miesteliuose. tai štai ten atsirado tokia mada svečiams dovanoti krašto fotografijų albumus. tokius nedidelius, kaip kad čia norima išleisti. visus juos aš kam nors iškišdavau, nes jie būdavo neįdomus (kai kurių net neperverčiau). pagrindinės priežastys, mano manymu buvo šios:
                      1. poligrafijos kokybė. nors atrodo, kad to nesimatys tokiam dydį - deja.
                      2. per daug mėgėjiškos nuotraukos. tokių nuotraukų ir net žymiai geresnių yra netgi šiame forume. taip yra atskirų gražių, tačiau kitam puslapyje gali būti fotkė su milžinišku kompoziciniu defektu, kuri visumą stipriai numuša.
                      3. mažas formatas, mano manymu, įpareigoja teikti ir tekstą, nes pati fotografija, būdama maža, netenka labai daug (ne tik defektų ). vien nuotraukos nekelia jokių emocijų.
                      Silpnoji lytis stipresnė už stipriają dėl stipriųjų silpnybės silpnajai

                      Comment


                        #51
                        Autorius labai idomiai masto, prima teigia, kad perspjaus "Neregeta Lietuva", o dabar teigia, kad megejo darbas megejams. Ir suprask tu kaip nori
                        As pats asmeniskai autoriaus dedamas nuotraukas internetineje erdveje maciau daugmaz visas, is visu nuotrauku patiko 5 nuotraukos:
                        1.Vėrinys
                        2.Juosta
                        3.Kinojuosta
                        4.Penki+penki
                        5.Zmogeliukai
                        Visa kita: kompozicija, spalvu, dinaminio diapozono, bei kokybes trukumas. Istikruju yra kur tobulet, bet svarbu noras.
                        Paskutinis taisė _Bead_; 2009.09.27, 16:08.
                        R. Dichavičius: „Turi būti alkanas fotografijos“

                        Comment


                          #52
                          Citata iš Fotoskridys.lt

                          Šiuo metu tai vienintelė pasaulyje svetainė prezentuosianti visus savo valstybės miestus iš paukščio skrydžio ! Jau virš 1000 fotografijų, 33 miestai, golfo aikštynai, kelių planai, statybų eigos, meninės ir kitos fotografijos. Viskas Jums…

                          Kęstutis Fedirka
                          Manau, kad daugiau orentuotis reiktu butent i internetini puslapi nei i leidyba. Nes butent sioje srityje jus turite pranasumu ir tikrai gan pastebimu.

                          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                          --------------------------------------------------

                          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                          Comment


                            #53
                            Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                            Citata iš Fotoskridys.lt



                            Manau, kad daugiau orentuotis reiktu butent i internetini puslapi nei i leidyba. Nes butent sioje srityje jus turite pranasumu ir tikrai gan pastebimu.
                            O tu nemanai, kad su ta knyga būtų galima padaryti reklamą tam puslapiui?
                            You might surprise yourself.

                            Miestai.net FB

                            Comment


                              #54
                              Parašė _Bead_ Rodyti pranešimą
                              Autorius labai idomiai masto, prima teigia, kad perspjaus "Neregeta Lietuva", o dabar teigia, kad megejo darbas megejams. Ir suprask tu kaip nori
                              As pats asmeniskai autoriaus dedamas nuotraukas internetineje erdveje maciau daugmaz visas, is visu nuotrauku patiko 5 nuotraukos:
                              1.Vėrinys
                              2.Juosta
                              3.Kinojuosta
                              4.Penki+penki
                              5.Zmogeliukai
                              Visa kita: kompozicija, spalvu, dinaminio diapozono, bei kokybes trukumas. Istikruju yra kur tobulet, bet svarbu noras.
                              aciu uz komplimentus. Internetineje erdveje turiu apie 1300 foto- negi visas apziurejote? kai pastebiu tokiu kaip jus yra kokie 3% is visu LT zmoniu. Izvelgiau jog jums patiko grynai menines foto. Bet daugumai 97% zmoniu grozi izvelgia visai kitur nei jus. Kad aishkiau butu pateiksiu sarasa foto is kur buvo isrinktos tos 5 foto(man jos nera pacios geriausios):
                              http://fotokudra.lt/aaut.php?aut=8812

                              Ir dar- Paaishkinsiu jei idomu. Pagal Eziuka neregeta lietuva isleido milijona ir gaus tarkim tam tikra pelna. Paskaiciavus % tarp neregetos Lietuvos ir mano busimos knygos islaidu ir pajamu skirtumo procentais- drysciau teigti jos mano knygos naudingumo koeficentas bus didesnis. Bet ne vien del pinigu darysiu knyga. Knyga bus didelis akcentas didziulei bendruomenei, kurios hobis-radijo bangomis valdomi lektuvai, o ir pats as neslepsiu jog esu savininkas vienos didziausiu Lietuvos RC modeliu parduotuviu. Tai bus kur kas didesnis pasiekimas nei perspjauti neregeta Lietuva

                              Visiems pasaulio modelistams tai bus bus didelis indelis i si hobby.

                              Ir dar itins svarbus aspektas- mes amzinai negyvename- noreciau kazka palikti po saves vaikams , anukams ir panasiai.....

                              Parašė spirit Rodyti pranešimą
                              O tu nemanai, kad su ta knyga būtų galima padaryti reklamą tam puslapiui?
                              Greiciau atvirksciai

                              Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                              Citata iš Fotoskridys.lt



                              Manau, kad daugiau orentuotis reiktu butent i internetini puslapi nei i leidyba. Nes butent sioje srityje jus turite pranasumu ir tikrai gan pastebimu.
                              Butent i tai ir orientuojuosi visu pirma. Analogiskos svetaines nera visame pasaulyje.
                              Paskutinis taisė propeleris; 2009.09.27, 16:34.
                              www.fotoskrydis.lt - Lietuva iš paukščio skrydžio.

                              Comment


                                #55
                                Parašė propeleris Rodyti pranešimą


                                Butent i tai ir orientuojuosi visu pirma. Analogiskos svetaines nera visame pasaulyje.
                                Tu tuom tikras? Kažkaip juokingai skamba šis tavo teiginys.

                                Comment


                                  #56
                                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                  Man tokių vaizdų mažiausiai norėtųsi.
                                  Bet būtent tai geriausiai atspindėtų Lietuvos kaip gyvos, dinamiškos, aktyvios šalies vaizdą (kartu su pramone, transporto kamščiais ir pan.), o ne apleistos dykynės, kaip kartais atrodo pavarčius Neregėtą Lietuvą. Rūkas yra įdomu, bet kai pusė nuotraukų peizažai rūke - nebeskanu.

                                  Comment


                                    #57
                                    Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                                    Tu tuom tikras? Kažkaip juokingai skamba šis tavo teiginys.
                                    esu tuo tikras. nebent tai paneigsi.

                                    bedrauju didziausiame pasaulyje forume kur renkasi itin daug modelistu , filmuojanciu, fotografuojanciu , skraidanciu RC modeliais. Jie puikiai zino svetaine apie Lietuva. Buvo kalbeta apie tai. Pasaulyje nera ne vienos valstybes turincios tokia svetaine bent siuo metu.

                                    galite pasivartyti. Yra tikrai geresniu foto nei mano
                                    http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=358580

                                    Bet valstybes su foto nerasite
                                    Paskutinis taisė propeleris; 2009.09.27, 17:27.
                                    www.fotoskrydis.lt - Lietuva iš paukščio skrydžio.

                                    Comment


                                      #58
                                      iš esmės pritarčiau Romo komentarui, tik dar vienas dalykas: NL silpnoji vieta - parašai po nuotraukomis. baisu ten, baisu... jei albumas būtų su informacine-pažintine-ortografine pakraipa, reiktų ir žinių suteikti. ne "tiesi it strėlė geležinkelio juosta kerta išlakius pušynus", o "tokia ir tokia atšaka nutiesta tada ir tada" - pvz.
                                      bėda, kad wikipedijos žinių gali būti per maža, norint nenugrybauti:]

                                      Comment


                                        #59
                                        Parašė anaiptol Rodyti pranešimą
                                        iš esmės pritarčiau Romo komentarui, tik dar vienas dalykas: NL silpnoji vieta - parašai po nuotraukomis. baisu ten, baisu... jei albumas būtų su informacine-pažintine-ortografine pakraipa, reiktų ir žinių suteikti. ne "tiesi it strėlė geležinkelio juosta kerta išlakius pušynus", o "tokia ir tokia atšaka nutiesta tada ir tada" - pvz.
                                        bėda, kad wikipedijos žinių gali būti per maža, norint nenugrybauti:]
                                        O ka manote del parashu? Deti juos , nedeti? keliomis kalbomis geriau?
                                        www.fotoskrydis.lt - Lietuva iš paukščio skrydžio.

                                        Comment


                                          #60
                                          Parašė propeleris Rodyti pranešimą
                                          O ka manote del parashu? Deti juos , nedeti? keliomis kalbomis geriau?
                                          informacija nebūtina. galima elementarius eilėraščius dėti. ar šiaip įdomesnius litaratūrinius kūrinius. aišku, tada tai bus skirta tik Lietuvos rinkai.
                                          Silpnoji lytis stipresnė už stipriają dėl stipriųjų silpnybės silpnajai

                                          Comment

                                          Working...
                                          X