Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Miestų, gyvenviečių ir rajonų riboženkliai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Miestų, gyvenviečių ir rajonų riboženkliai

    Neseniai dideli ginčai buvo dėl naujojo Kauno riboženklio, kuris vieniems nepatiko kitiems kaiptik patiko. Vieni jį lygino su Vilniaus, bandėme surasti gerąsias ir blogąsias savybes.

    Lietuvoje bene kiekvienas rajono centras turi savą ženklą, kuris turi reprezentuoti miestą ar miestelį pravažiuojančiam. Siūlau kiekvienam turinčiam nors vieno ženklo foto nuotrauką nepasididžiuoti ir įkelti ją čia, parodyti ką kiekvienas jų sako apie tuos miestus.

    O mes padiskutuosim, palyginsim, pagirsim o gal ir papeiksim
    Atsiprašau jei pasirodys, jog tokia tema jau yra
    RADVILIŠKIO AMBASADORIUS :D

    #2
    Mano turimos nuotraukos
    Manasis gimtojo Radviliškio ''sovietinis'' ženkliukas

    ir Šiaulių modernus, gan truputį blankokas bet šiuolaikiškas, su sutvarkyta aplinka
    RADVILIŠKIO AMBASADORIUS :D

    Comment


      #3
      Vilniaus riboženklis Kauno plente prie Grigiškių, prieš metus. Dabar yra užrašas: "Vilnius - Europos kultūros sostinė 2009"

      Comment


        #4
        Trakai, prie autobusų stoties. 2007 m. spalis.

        Comment


          #5
          Didysis Kaunas ir naujasis riboženklis

          Nuotrauka f.nario - kranininko
          Paskutinis taisė doncius; 2009.06.18, 14:28.
          RADVILIŠKIO AMBASADORIUS :D

          Comment


            #6
            Che Daugų miestelio norėjau nufotkinti riboženklį, bet... Gaila fotiko neturėjau, anas medinis, bet su karžygiu. Iš toli labai gražus, iš arčiau gražus
            You've got one life! Live it!

            Comment


              #7
              Rokiškio riboženklis

              Comment


                #8
                Ukmergė.
                2008 balandis

                Comment


                  #9
                  OK. Pasvarstykime ar miesto riboženklis turi atspindėti to miesto kažkokius tai bruožus, ar užtenka gražaus užrašo. Pavyzdžiui man asmeniškai patinka Rokiškio. Jame yra ir miesto pavadinimas ir miesto herbas, dar galima įžvelgti Rokiškyje esančios bažnyčios bruožų.
                  RADVILIŠKIO AMBASADORIUS :D

                  Comment


                    #10
                    Berods naujojo Panevėžio riboženklio projektas. Man jis taipogi buvo priimtiniausias kiek mačiau iš foto, nes sukuriama visa erdvė, ne tik ženklas.

                    foto: forumo n. swindler
                    RADVILIŠKIO AMBASADORIUS :D

                    Comment


                      #11
                      telšių riboženklį užskaitau

                      Comment


                        #12
                        Paskutinis taisė digital; 2021.10.17, 18:00. Priežastis: atkurta foto
                        You've got one life! Live it!

                        Comment


                          #13
                          Matyt jog aplinka tvarkoma ir žemėlapiai ir žolytė pjaunama, tik man asmeniškai toks pigumo jausmas. Nežinau gal čia tik man, bet mano supratimu ženklas turi būt daugiau nei ant skardinio profilio užklijuotas lipdukas. Nors gal geriau toks, nei architektūriškai įmantrus bet neprižiūrėtas.

                          gal fredi gali plačiaupapasakot kaip jis atrodo? Gal šviečia ar dar kokie "privalumai", gal iš vienos nuotraukos susidariau klaidingą įspūdį, nes realiai aš jo nesu matęs?
                          RADVILIŠKIO AMBASADORIUS :D

                          Comment


                            #14
                            Vilkaviškio riboženklis. Galėtų dar ir herbą šalia įkomponuoti, nes tas esantis žemėlapyje tokio dydžio, kad net nuotraukoje nesimato, jau nekalbant apie vaizdą pro automobilio langą. Dar: žolytė, ypač nupjauta yra gerai, bet... Kam tas žemėlapis? Mano supratimu jis yra tam, kad ne vietinis atvykęs į miestą susiorientuotų kur jis yra ir kur jam eiti/važiuoti. Nuo tako ar važiuojamosios dalies žemėlapio detales nebent erelis įžiūrės. Lipti ant nupjautos žolės svetimoje vietoje nelabai mandagu, bet jei jau reikia, tai reikia, tik... nepraktiška, ypač po gero lietaus. Auksinius pinigus nekainuos Vilkaviškio savivaldybei kelis kvadratus trinkelėmis ar bent jau gražiomis plytelėmis išgrįsti.
                            I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                            Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                            Comment


                              #15
                              Riboženklis pigus? Taip. Info pateikta žemėlapyje, net vietiniams įdomi. Todėl dėl tokios info negaila ir ant šlapios žolytės atsistoti. Man ji nemaišo, o trinkelių irgi nereikia. Senasis riboženklis gal ir buvo geresnis, didesnis ir t.t. bet šis kuklus ir tvarkingas. Ir man iš jo daugiau nieko nereikia

                              Ir šviesti jis tikrai nešviečia kol pats savo lempomis neapšvieti

                              Beje vienas žemėlapis miesto, o kitas rajono. Taip, kad daug info ir daug pasiūlymų ką aplankyti....
                              You've got one life! Live it!

                              Comment


                                #16
                                O štai čia Molėtų riboženklis, esantis ant senojo kelio Vilnius-Utena

                                antrasis taip pat ant to paites kelio, tik iš kitos pusės

                                Nepykit dėl kokybės

                                Comment


                                  #17
                                  /\ Gražiai sugalvota, tik kam tas raktas?
                                  I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                  Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                                    /\ Gražiai sugalvota, tik kam tas raktas?
                                    Todėl:
                                    http://www.moletai.lt/index.php?-1156610515
                                    You might surprise yourself.

                                    Miestai.net FB

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė Zorro Rodyti pranešimą
                                      Vilniaus riboženklis Kauno plente prie Grigiškių, prieš metus. Dabar yra užrašas: "Vilnius - Europos kultūros sostinė 2009"

                                      Atvaizdas


                                      Mindaugo Ažušilio foto.

                                      Tačiau... "Trakų plentu naktį įvažiuoti į Vilnių nejauku. Užrašas "Vilnius" tūno tamsoje tarp medžių. Jo kontūrus įmanoma pamatyti tik įdėmiai įsižiūrėjus. Apie tai, kad kelias veda į Europos kultūros sostinę – nė žodžio." Daugiau apie tai:
                                      http://vilniaus.diena.lt/naujienos/m...teresai-229230

                                      Comment


                                        #20
                                        NU kad jau radau šią temą, tai įmesiu, nes šią vasarą bekeliaujant teminę fotkę pasirodo padariau Šitoj vietoj Tauragės ženklas kiek apšiuręs, važiuojant nuo Kryžkalnio ženklas patvarkytas, bet lygiai toks pat. Stovi jie čia jau senokai, ir su Tauragės pilies motyvais

                                        Comment

                                        Working...
                                        X