Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Europa daugiabutis, VILNIUS

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Europa daugiabutis, VILNIUS

    Stilius: postmodernizmas
    Pastatyta: 2004
    Aukštų skaičius: 26







    33
    10
    27,27%
    9
    9
    27,27%
    9
    8
    12,12%
    4
    7
    18,18%
    6
    6
    12,12%
    4
    5
    0,00%
    0
    4
    0,00%
    0
    3
    0,00%
    0
    2
    0,00%
    0
    1
    3,03%
    1
    Mano galerija Flickr'yje

    #2
    Gražus
    Šiaip dar neblogai būtų žmonėms uždrausti atidarinėti langus

    9/10
    www.donatas-mazeika.lt

    Comment


      #3
      Na, as prideciau pastatui siek tiek kritikos.
      Siap, kad langai (tiksliau balkonai) yra atviri, manau nieko tokio, siap suteikia siek tiek zaismo, idomumo, mat niekada neatrodo vienodai.
      Taciau yra kitas reikalas. Statinys man erdveje atrodo labai neapibreztas, sunku suvokti jo tikraja forma. Galima sakyti, jos beveik neimanoma nustatyti, nepasiziurejus i pastato plana. Man sis minusas yra labai svarus, kadangi sio kurinio architektas, kap as zinau, didziausia demesi skiria butent i idealaus turio sukurima, o pastato formos neapibreztumas apsunkina zvilgsni. Palyginimui, galima pamineti kita architekto kurini- tai Domus galerija siaures miestelyje. Tokio lygio statinys turetu buti toje vietoje, kur stovi sis oranzinis daugiabutis, ir tokio lygio statinys galetu reprezentuoti naujaji Vilniaus veida.

      Tiek mano subjektyvios nuomones. Taciau kadangi apartamentu pastatas nera jau tokis blogas, palyginus su aplikiniais (tiesiog galetu buti geresnis), skirciau jam 8

      Comment


        #4
        Domus Galerija? Baik jau, man ji išvis nepatinka. O dėl to, kad aukštutinė dalis labiau neša į kažkokį seną kineskopą. Jei būtų panašus į plokščia ekraną, tuomet gražiau žiūrėtųsi
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #5
          Parašė Mantaz
          Domus Galerija? Baik jau, man ji išvis nepatinka. O dėl to, kad aukštutinė dalis labiau neša į kažkokį seną kineskopą. Jei būtų panašus į plokščia ekraną, tuomet gražiau žiūrėtųsi
          senas kineskopas? jooo... ce tai geras palyginimas . truputi nesupratau, kur gi tas kineskopas turetu isploksteti?

          Comment


            #6
            Pats pastatas niekuo ne ipatingas. O tie atidaryti langai sudaro dvejopa ispudi: arba langai isdauzyti, arba jis dar nebaigtas
            7/10

            Comment


              #7
              Priklausomai nuo tasko. Is Senamiescio puses,atrodo gerai. Bet nuo Hanerio atrodo siaubingai-tas plytines spalvos sonas. Uz toki spalvos parinkima architekta reiktu nuo stogo numesti

              Comment


                #8
                Parašė dr.Jackal
                Priklausomai nuo tasko. Is Senamiescio puses,atrodo gerai. Bet nuo Hanerio atrodo siaubingai-tas plytines spalvos sonas. Uz toki spalvos parinkima architekta reiktu nuo stogo numesti
                Hehe, kaip ir visus prjektuojančius Vilniuje. Juk oranžinė ir žalia - dažniausias pasirinkimas
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  #9
                  Tas namas - tragiskas is bet kurios puses.

                  Ypac pamatysit tai po pusmecio, kai kiekvienam balkone stoves po skalbiniu dziovykle su padziautom ivairiausiu spalvu maikem ir kojnem.
                  Greta su nevalytais ir protarpiais atidarytais (kaip isdauzytais) langais atrodys tiesiog 'puikiai' oho

                  Comment


                    #10
                    Parašė Arunas
                    Tas namas - tragiskas is bet kurios puses.

                    Ypac pamatysit tai po pusmecio, kai kiekvienam balkone stoves po skalbiniu dziovykle su padziautom ivairiausiu spalvu maikem ir kojnem.
                    Greta su nevalytais ir protarpiais atidarytais (kaip isdauzytais) langais atrodys tiesiog 'puikiai'
                    vaizdelis turetu buti neblogas o siaip jis man nelabai patinka
                    I don't drive fast,I just fly low

                    Comment


                      #11
                      Parašė Arunas
                      Ypac pamatysit tai po pusmecio, kai kiekvienam balkone stoves po skalbiniu dziovykle su padziautom ivairiausiu spalvu maikem ir kojnem.
                      No way. Žmonių, perkančių butus tokiuose namuose, mentalitetas biški skiriasi nuo tų, kurie gyvena bendrabučiuose

                      Comment


                        #12
                        Viską gadina tas antstatas viršuje
                        Beje nemanau, kad šį pastatą reiktų priskirti postmodernizmui (bent jau siaurąja prasme)
                        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                        Comment


                          #13
                          O tai ka, manai jei nusiperki buta uz 500k, tai skalbiniu plaut ir dziovint nereikia? | Pasidairyk dabar Siaures miestelyje (irgi pagal pajamu lygi gerokai auksciau uz barakus), tai sunkiai berasi balkona be skalbiniu dziovykles su visa spalvu gama padziautu skalbiniu. Tiesa, kai visas rajonas toks pats, tai bala nemate, bet kai namas reprezentacineje miesto vietoje, vaizdas ne koks Z

                          Comment


                            #14
                            Oi Arunai neteisus esi. Butas siaures miestely kainuoja tik apie 150-180tukstanciu. O EA be kokiu 400tukstanciu tikrai nepaimsi.

                            150000=400000 skirtumas yra

                            na bent jau mano draugas turi siaures miestely prie pat banginio 5 aukste ir mokejo 140000.

                            Ir as manau kas sumoka uz buta virs 400000LT tikrai nedziaus skalbiniu balkone.
                            cia tik mano nuomone

                            Comment


                              #15
                              Tie kur moka 500 000 už butą nešvarius rūbus išmeta ir perka naujus
                              It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                              Comment


                                #16
                                Parašė dubajus
                                Ir as manau kas sumoka uz buta virs 400000LT tikrai nedziaus skalbiniu balkone.
                                cia tik mano nuomone
                                O tai kur dziaus? Virtuveje? O gal visai neskalbs

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė liutass
                                  Parašė dubajus
                                  Ir as manau kas sumoka uz buta virs 400000LT tikrai nedziaus skalbiniu balkone.
                                  cia tik mano nuomone
                                  O tai kur dziaus? Virtuveje? O gal visai neskalbs
                                  1. Yra toks dalykas kaip džiovintuvai. Europoje jau seniai miestiečiai skalbinių nedžiovina pakabinę ant virvių Nesuprantu, kodėl Lietuvoje pardavinėjama vos keli jų modeliai - reikia vos vos reklamos ir pirkėjų tikrai atsirastų.

                                  2. pvz. mūsų butas balkonų neturi, todėl visi skalbiniai sėkmingai džiūsta vonioje.

                                  3. Pats gyvenu Jeruzalėje, aplinkui beveik visi namai naujos statybos, ir kažkodėl tik bendrabučių balkonuose matosi padžiauti skalbiniai

                                  4. Net jei tie skalbiniai ir būtų padžiauti balkonuose, jie (galbūt) matytųsi iš lauko tik naktį, ir tik tada, kai ten uždegta šviesa

                                  Comment


                                    #18
                                    jooo, pavarem cia skalbiniu tema

                                    Comment


                                      #19
                                      Džviovintuvai? O ar čia tik man atrodo, kad kiekviena geresnė automatinė skalbyklė turi džiovinimo f-iją?
                                      Mano galerija Flickr'yje

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė Mantaz
                                        Džviovintuvai? O ar čia tik man atrodo, kad kiekviena geresnė automatinė skalbyklė turi džiovinimo f-iją?
                                        Čia, aišku, jau visai krypstam į lankas, bet tu neteisus. Skalbykės turi "centrifugą", kuri tik šiek tiek išdžiovina skalbinius, bet jie vistiek lieka drėgni. Džiovintuvai išdžiovina skalbinius taip, kad juos galima iš karto sulankstyti ir padėti į lentyną

                                        Comment

                                        Working...
                                        X