Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Massimiliano Fuksas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Massimiliano Fuksas

    Massimiliano Fuksas



    Šis žmogus yra garsiausias lietuvis architektas pasaulyje. Gimė jis 1944 Romoje, tačiau abu tėvai buvo pabėgėliai iš Lietuvos. 1969 baigė architektūros studijas La Sapienza universitete Romoje ir yra dėstantis profesorius 5-iuose universitetuose Štutgarte, Hanoveryje, Paryžiuje, Vienoje bei Niujorke, yra gavęs bene 5 apdovanojimus. Nors visą gyenimą domėjosi Lietuva, iki praeitų metų spalio dar nebuvo į ją įžengęs, visų pirma dėl sovietų okupacijas, vėliau - dėl užimto grafiko ir laiko trūkumo.

    Atvykęs į Lietuvą dalyvavo parodoje 2000-2003 "Žvilgsnis į save" kaip komisijos narys su dar 4 užsienio architektas. Tapo Lietuvos architektų sąjungos garbės nariu. Keletas įdomesnių darbų

    Bokštai dvyniai Vienoje


    "Debesis" Romoje (2007)


    Neradau, kokia tolesnių projektų įgyvendinimo būklė, tad tik brėžianiai

    dangoraižis Torine, Italija


    Romoje


    Strazbūre


    Frankfurte


    Daugiau projektų
    www.fuksas.it
    www.vizlab.it
    http://art.dada.it/fuksas/exhibit/homexh.htm
    Mano galerija Flickr'yje

    #2
    Nežinau dėl jo tikros kilmės, bet "Fuksas" visai žydiškai neskamba, beje biografija apie tai neužsimenama, tik užsimenama, kad "of lithuanian decent"
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #3
      Jo tevas - zydas is Kauno, mama - itale.
      Deja, jis toks pat lietuvis kaip Normanas Fosteris ar Gaudis.
      You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

      Comment


        #4
        Na, koks skirtumas, nereikia čia tirštint spalvų. Atsimenu vieną interviu su juo ir kaip jis pats sakė, priskiria save lietuvių kilmei. Kad ir žydas, jei tie žydai pas mus jau nuo Vytauto laikų gyvena
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #5
          mano nuomone sita tema tikrai reiktu i profesionaliu architektu skirsni del nelabai cia ji dera

          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

          --------------------------------------------------

          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

          Comment


            #6
            kazkaip man atrodo kad tai yra saves apgaudinejimas ji vadinti Lietuviu

            Comment


              #7
              svarbu ne mums ji laikyti lietuviu.. bet ar jis nori buti laikomas lietuviu... stai kur klausimas... o, be to koks skirtumas, lietuviu gi mazeja.... reikia kompensuoti ta mazejimai kazkaip.... (cia nuskambejo sarkazmas)...

              Comment


                #8
                Re: Massimiliano Fuksas

                Bokštai dvyniai Vienoje


                Man tai priekine dalis sio pastato panasi i musu savivaldybes dangoraizi. Skiriasi tik tuo, kad jo atrodo puikiai, o musu klaikiai

                Comment


                  #9
                  nu darbai labai grazus..

                  Comment


                    #10
                    Gruodžio 6 dieną pasaulinio garso architektas Massimilianas Fuksas, prieš 77-erius metus gimęs Romoje lietuvio ir italės šeimoje, iš Lietuvos ambasadoriaus Romoje rankų gavo Lietuvos piliečio pasą.

                    „Pagaliau atkūriau savo šaknis“, – sakė architektas ir išreiškė viltį įgyvendinti seną svajonę – pastatyti Lietuvos istorijos muziejų, kažkur tarp Vilniaus ir Kauno. „Esu lietuvis. Visada buvau lietuvis, net ir be paso“, – pabrėžia jis.

                    Comment

                    Working...
                    X