Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Justiniškių 64, VILNIUS

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė Edd
    @Mantaz: Prasyciau pakeisti uzrasa "Edd®" i "vienintelis profesionalas" arba jeigu netelpa tiesiog i "profesionalas".
    Ką tik pažiūrėjau "Terminalą", tad esu nusistatęs prieš vienintelius teisuolius

    Beje, pritariu, kad šis pastatas nėra tokia tragedija, nes matosi, kad darbo čia įdėta, architektūra tikrai nėra nuobodi ir tai nėra paprasčiausia štampuotė

    abarmot> Sveikas atvykęs į forumą. Beje, ką tu vadini architektūra? Nelabai suprantu, ką tu matei, kas statoma pasaulyje. Mes nekalbam apie šimtamilijoninius projektus, nes Lietuvoje tokių nėra ir artimiausiu laiku vargu ar bus. Architektūra ne vien apie tai sukasi
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #22
      Parašė abarmot
      !! Andriau, tu lygink ne su tuo kas yra statoma lietuvoje, o kas yra statoma visama pasaulyje, paimk geriausius projektus (statomus ir jau pastatytus) ir sulygink, ir wa tik tada vertink

      Tas pastatas, postmodernistinis, MANO manymu neturi jokios vertes, tai ne architektura...
      Tuomet galetumei pasakyti, kas yra architektura

      Deja turiu atsizvelgti i tai, kad yra DAUG tragiskesniu pastatu tiek pasaulyje, tiek Lietuvoje, kuriems galima rasyti 1, 2, 3.

      Yra pastatu, grazesniu uz pvz. Vilniaus Katedra. Bet nuo to jos verte man nesumazeja, ir nemanau, kad del to tureciau jai skirti 7 o ne 10. Tiesiog yra ivairios "svorio kategorijos".

      Anyway, sveikas atvykes

      Comment


        #23
        @Edd: Profesionalu - vadinas argumentuota, mane tiesiog erzina kaip kuriu nariu lengvabudiski atsakymai pvz. "grazu", "tragedija" ir tt., be jokio papildomo paaiskinimo - kodel? ta as vadinu "neprofesionalu". tokie atsakymai parodo tam tikra isprusimo lygi, del kurio nera sukuriama tikra, naturali diskusija, tame tarpe kazkada sukurta tema "Architektai" (atrodo taip vadinosi skyrelis architekturos studentams ir daugiau) tas skyrelis negyvavo, o zinot kodel? todel, kad ilgainiui paskaicius, kas yra rasoma kitose skyreliuose pasidaro nuobodu. pizoniskai vienas kita girti, prisitaikyti prie kitu nuomones nera iseitis. nesutinki?

        p.s. nereikia sleptis po zodzio "menas" - architektura yra menas, bet meno architekturoj nera tiek, kiek, manau, tu sau isisvaizduoji.

        ... del to tavo "sedevro" - ar irgi gyvenau beveik prie ten pat, bet kokia gali buti jungtis tarp to, kad tu matai kaip statomas pastatas, ir jo ivertinimo po statybu. mes gi vertiname pagbaigta varianta. beje, jeigu tvirtini, tavo nuomone yra profesionali, pagrisk ja

        Comment


          #24
          @F-R-Z: As sutinku su tuo ka tu parasei, o del rysio tarp to pastato statybu matymo ir jo vertinimo, tai sioks toks egzistuoja - as geriau zinau kaip jis atrodo is visu pusiu ir pan. O profesionalo nomones pagrindimas taip paprastai nedalinamas. B-) Gerai, tiek to nusileisiu ir pateiksiu savo profesionalios nuomones pagrindima, bet tik po to kai tu pagrisi savaja.

          @Mantaz: Tada gal butu galima: 'o. benderis'?

          Comment


            #25
            Parašė ANDRIUS
            Parašė abarmot
            !! Andriau, tu lygink ne su tuo kas yra statoma lietuvoje, o kas yra statoma visama pasaulyje, paimk geriausius projektus (statomus ir jau pastatytus) ir sulygink, ir wa tik tada vertink

            Tas pastatas, postmodernistinis, MANO manymu neturi jokios vertes, tai ne architektura...
            Tuomet galetumei pasakyti, kas yra architektura

            Deja turiu atsizvelgti i tai, kad yra DAUG tragiskesniu pastatu tiek pasaulyje, tiek Lietuvoje, kuriems galima rasyti 1, 2, 3.

            Yra pastatu, grazesniu uz pvz. Vilniaus Katedra. Bet nuo to jos verte man nesumazeja, ir nemanau, kad del to tureciau jai skirti 7 o ne 10. Tiesiog yra ivairios "svorio kategorijos".

            Anyway, sveikas atvykes
            sweiki sweiki
            architektura tai menas, ideja, o ne beprasmiskas isdestymas architekturiniu elementu, kazkas sake kad tenm ideta daug darbo - absurdas net nesigyncisiu...

            MANTAS> tai tu pats pradejai kalbeti apie pinigus. Tai jo ne $$ reikalas. jei pastatas daug kainavo tai dar nereiskia kad jis grazus. ir šiaip, mes nekalbam apie pinigus.
            bet as vistiek tame pastate nematau nieko idomaus.

            dar kazkas sake kad ce susirinke neprofesionalai , tai kas, as tik reiskiu savo nuomone, ka tik progfai gali tai daryti?

            ir dar, nereikia sitanm pastatui deti 7 balus tik del to kad lietuvoje yra daug blogesniu.

            Comment


              #26
              beja, kaip deti nuotraukas i foruma

              Comment


                #27
                Jei tu ne profesionalas, tai iš kur žinai, kiek ten darbo įdėta?
                Beje, stenkis nevartot visokių "vobše", nes tokie pranešimai bus taisomi.


                Parašė abarmot
                beja, kaip deti nuotraukas i foruma
                1) patalpink nuotraukas į kokią nors Internetinę talpyklą, tarkim www.imageshack.us.
                2) Forume rašydamas pranešimą patalpintos nuotraukso URL adresą įterp tarp

                Viskas
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  #28
                  [quote="Mantaz"]Jei tu ne profesionalas, tai iš kur žinai, kiek ten darbo įdėta?
                  Beje, stenkis nevartot visokių "vobše", nes tokie pranešimai bus taisomi.


                  aciu
                  ok nevartosiu
                  na neprofesionalas as turejau omeny kad ne architektas(kolkas B-) )
                  o is kur zinau? na matosi/man taip atrodo...

                  Comment

                  Working...
                  X