Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiauliai 2004.10.23

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Šiauliai 2004.10.23

    dekui uz foto Jonai Seniai buvau siauliuose, todel gerai buvo pasizvalgyti po si miesteli. Nemaza ekskursija padarei Siaip istikro jauciasi, kad zmones gyvena prasciau nei Vilniuje, taciau nera taip blogai kaip galvojau. Siaip pats miestas man labai patinka, o ypatingai vadinamoji Vilniaus gatve.
    Siaip matosi, kad daug dar turi buti investuota i aplinka Siauliuose. O dabar ziurime, kaip biagisis rinkimai, nors jau galima sveikinti B-) Uspaskichas sedi gara nuleides Viskas jau aisku.

    #2
    Dėkui už nuotraukas, Jonai. Neturiu, ką ir pridurt, bet koks miestas gali gražiai atrodyti nuotraukose, nors ir šiose gana pilkas Beje, su kuom nuotraukų visą apdirbimą darai?
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #3
      Daug zmoniu gatvese. Smagu!

      Comment


        #4
        Mat kaip, tikėjausi kažko kietesnio Šiaip pats jau senokai su Canvas nedirbinėju, šiuo metu daugiausiai su Jasc Photoalbum, gan patogus dalykas
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #5
          Teko pabuvoti siauliuose sia vasara, ispudzio nepadare. Nuotraukose irgi atrodo pusetinai. Nemegstu to miesto.
          You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

          Comment


            #6
            Parašė blitz
            Nemegstu to miesto.

            as irgi

            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

            --------------------------------------------------

            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

            Comment


              #7
              Parašė jozikas
              Parašė blitz
              Nemegstu to miesto.

              as irgi
              as irgi
              Westside is the best ! :jura:

              Comment


                #8
                Man tai pat tas miestas nelabai patinka, nes jis turi daug apleistu namu ir mazai spalvos sitam mieste!! Taciau jis yra labai svarus miestas

                Comment


                  #9
                  Na, idomu kartais paziureti senesnes nuotraukas ir siauliai po truputuka pradejo grazintis
                  W. Churchill: "Niekada, niekada, niekada nepasiduokit".
                  Burlenčių ir jėgos aitvarų maratonas, Šventoji 2007
                  Buvęs "Elnio" odų ir avalynės fabrikas, Sinagoga ir Ch. Frenkelio vila Šiauliuose

                  Comment


                    #10
                    Na dar metai ir visai nebebus panasus Šiauliai i ta miesta kuris yra siose nuotraukose, malonu matyti kaip siaulai tampa moderniu miestu, na zinoma tai pat malonu prisiminti ir senaji Siauliu veida

                    Comment


                      #11
                      bet žiūriu šiauliai turi ir megą ir akropolį tik sumažintus aišku

                      Comment


                        #12
                        Parašė slasher
                        Na dar metai ir visai nebebus panasus Šiauliai i ta miesta kuris yra siose nuotraukose, malonu matyti kaip siaulai tampa moderniu miestu, na zinoma tai pat malonu prisiminti ir senaji Siauliu veida
                        Baikite. Šiauliams iki modernaus miesto dar ne vienas dešimtmetis tikriausiai. Tris statybvietės miesto kardinaliai nekeičia. Ir aš tuose nuotraukose matau tą pati miestą kaip ir seniau (su keliomis išimtimis).

                        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                        --------------------------------------------------

                        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                        Comment


                          #13
                          Parašė blitz
                          Nemegstu to miesto.
                          Parašė Ežiukas
                          as irgi
                          Nustebinai mane Ežiuk.

                          Comment


                            #14
                            Parašė Edd
                            Nustebinai mane Ežiuk.
                            Kiekvienas turi savo simpatija ir antipatijas

                            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                            --------------------------------------------------

                            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                            Comment


                              #15
                              Ežiuk, iš kur tu? Na neklausiu iš kurio lenkų rajono Londone aišku, klausiu Lietuvoje ką vadini namais?

                              Dovanokit, kad atsakinėju tokioj senoj temoj.

                              Šiaip per 6 metus Šiauliai padarė tikrai nemažą progresą. Tokį, kokio nė vienas LT miestas kol kas nepadarė.. Jau po karo Šiaulius imta vadinti miestu -feniksu. Na, žinoma, aukštas lygis daugelio manymu yra naiviai atrodantys dangoraižiai, tiksliau pora jų, pačiame nuostabiausiame mieste Vilniuje, tačiau pasivaikščiojus po Vilnių, Lietuvos respublikėlės sostinę, labai skaudžiai nusivili, nes šiukšlės, išterliotos sienos, benamiai, rusakalbiai, girtos močiutės ir panašūs vaizdai bado akis.. Pasidaro linksmiau, kai pastebi, jog kiti "postturginės kultūros miestai" (Klaipėda, Šiauliai ir kiti) tviska švara, mažiausia bedarbyste (net ir krizei įsisiūbavus) ir kultūringa aplinka. Tikrai siūlau aplankyti Šiaulius, be jokio išankstinio nusistatymo. Aš nesuprantu, kaip galėjau nemėgti Kauno, Panevėžio, tačiau keltas nuostabių žmonių privertė mane pakeisti nuomonę apie juos.

                              Ne vien renovuotų pastatų skaičiumi miesto žavesys yra matuojamas (nors beje renovacija šiauliuose vyksta sparčiausiai), bet pažįstant žmones, mieste praleidžiant daugiau laiko, pamatant ji iš visų pusių. Naujininkai, Naujamiestis, Vilkpedė, Žirmūnai, Kalvarijų g., ir kiti bruzgynai, bomžynai, ruskynai (aš labai labai atsiprašau, tačiau šie pavadinimai tiksliai apibūdina Vilniaus ,,švarą ir tvarką'.. Tokiuose Šiauliuose niekada nepajusi bomžo smarvės autobuse

                              Lietuviai, nepeikim vieni kitų, stenkimės pabrėžti vieni kitų privalumus. Tada visi sakydami iš kur esame, sakysim tai pakėlę galvas. Ir bus nesvarbu iš kazokiškių tu, Kauno, Šiaulių, Vilniaus ar Plungės. Duokit Klaipėdai ir Šiauliams dar dešimt metelių ir galėsim visi didžiuotis kokių miestų mes turim

                              P.S. nuoširdžiai myliu Vilnių, tačiau čia reiktų gerokai išsikuopt..

                              Comment


                                #16
                                zhalcius archeologija domiesi?Pažiūrėk kada paskutinis post'as parašytas.

                                Comment


                                  #17
                                  Siūlau forumo adresą keist į archeologija.miestai.net. Trint arba rakint tokias temas, kurių paskutinis pranešimas buvo parašytas mažiausiai prieš 2 metus.
                                  You might surprise yourself.

                                  Miestai.net FB

                                  Comment


                                    #18
                                    trint nereikia, rakinti tiesiog. kam labai labai labai, nu labai reikės parašyt, paprašys moderų, kad atrakintų

                                    Comment

                                    Working...
                                    X