Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Verslo trikampis

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Verslo trikampis

    Parašė John
    @Romui

    gal turi senesniu foto su Verslo Trikampiu Gostauto g.? Is tu laiku, kai dar nebuvo BCC pastato ir kai senas apleistas fabrikas tebestovejo?


    Pagaliau nuskanavau

    2002 balandis






    #2
    Dar pora Verslo trikampio vaizdų palyginimui

    2001 spalis
    Avalynės fabrikas jau užsidarinėjo...



    2002 rugsėjis
    Tą karštą vasarą kelias savaites tvyrojo smogas...





    2004 kovas


    Johnai, dabar lyg ir tavo eilė...

    Comment


      #3
      Ačiū už foto
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        #4
        Dar keletas Verslo trikampio nuotraukų.
        Tiesa, keitėsi ne tiek trikampis, bet fonas; gal reikėjo įdėti į panoramas...
        Yra visai pagrįstų nuomonių, kad dangoraižiai upės slėnyje gadina panoramą.
        Tiesa, pirmiau reikia prieiti prie tų panoramų - nugriauti tvoras ir iškirsti krūmus.
        Nuo Čiurlionio g. viaduko
        2002 balandis


        2003 balandis


        2004 kovas


        Nuo Čiurlionio g., ties Universitetu
        2002 lapkritis


        2003 balandis


        2004 kovas

        Comment


          #5
          Kaip visada puikios nuotraukos, beje judu su Jonu panašiais kampais fotografuojat

          O šiaip pagalvojus MG valda galėtų tą savo seną projektą prie trikampio pristatyt, aišku kad dar ir aukštesnis būtų. Tik įdomu, ar dar vietos ten bėra
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #6
            Parašė Mantaz
            judu su Jonu panašiais kampais fotografuojat
            Kad tik iš ten įmanoma apimti visą vaizdą

            Comment


              #7
              Abejoju, ar fasadas bus toks baltas
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                #8
                Parašė Romas
                Parašė John
                Romai, jeigu turi wide objektyva galima padaryti tikrai unreal nuotrauku tame taske
                Kas iš to, kad kažką ten nufotkinau, jei Photobucketai užsikimšę -
                reikia laukti kito mėnesio arba klausti pas patį, kuris hostingas (talpykla?) geresnis.
                Labai paprasta susikurt kitą vartotoją, tereikia kitą el. pašto adresą turėt
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  #9
                  Parašė Mantaz
                  Parašė Romas
                  Kas iš to, kad kažką ten nufotkinau, jei Photobucketai užsikimšę -
                  reikia laukti kito mėnesio arba klausti pas patį, kuris hostingas (talpykla?) geresnis.
                  Labai paprasta susikurt kitą vartotoją, tereikia kitą el. pašto adresą turėt
                  Labai ačiū
                  Tame one.lt sukurti kitą vardą ne taip paprasta. Pakeičiau ir operatorių.
                  O Photobucketai turės jūzerį Romas2

                  Comment


                    #10
                    Labai prašom
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      #11
                      http://img97.exs.cx/img97/9387/IMG_6932.jpg
                      šičia atrodo super!

                      įdomu, Victorios stiklų rėmus tokius ryškius ir paliks, ar čia tik kokia plėvele apklijuoti? Manau, geriau atrodytų viena didelė stiklinė "siena"

                      Comment


                        #12
                        gerai atrodo ypatingai tie kranai, kurie sudaro toki ispudi jog Vilnius didele statybu aisktele

                        Comment


                          #13
                          o man toje siokioje panoramoje labai neblogai vyroko pastatas atrodo

                          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                          --------------------------------------------------

                          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                          Comment


                            #14
                            Parašė jozikas
                            o man toje siokioje panoramoje labai neblogai vyroko pastatas atrodo
                            Jo, iš šitos pusės tai jis tikrai neblogai atrodo
                            Tik kad iš visų kitų - "biškį" š...

                            Comment


                              #15
                              na istikro jis galetu buti tuo sudinuoju galu i snipiskes pasisukes, tai is ten niekam neidomu butu, arba dar geriau, kad butu tiek susirietes jog ta puse tik vidinis kiemas matytu

                              Comment


                                #16
                                o tai gal jie galetu perdazit ji gal ne taip ir brangiai atsiimtu as siuliciau kokia juoda tikriausiai visiems tada itiktu kaip jus?

                                Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                --------------------------------------------------

                                Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                Comment


                                  #17
                                  Jau čia kažkas e-mailais su jais susirašinėjo. Būtent tas ir buvo pasiūlyta. Kaip išsiaiškinom, jiems labai ta spalva patinka, ir jie įsitikinę, kad pastatas - labai gražus

                                  Comment


                                    #18
                                    Beje, kai Vyroką pastatys, tai iš šitos pusės (na verslo trikampio, centro etc.) matysis vidinė dalis, kadangi tas pastatas eina kaip pusė apskritimo, o kita pusė yra gerokai aukštesnė už dabar pastatytąją... Taigi mėgaukitės Vilniaus vaizdais, kol nevėlu, nes po kokių metų "žaluma" NMC pramuš bet ką kitką (na nebent prieš pat Vyroką užstatytų kokį kitą pastatą, tačiau Vyroko šis pastatas yra baisiai didelis ir jį užstot bus labai sunku )

                                    Comment


                                      #19
                                      Kiek is fotkiu sprendziu tai Viktorijos bokstas dar nebaigtas?
                                      "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

                                      Comment


                                        #20
                                        Labai gražios nuotraukos, dėkui Beje, kelios būtų greičiau į Statybos eigą
                                        Mano galerija Flickr'yje

                                        Comment

                                        Working...
                                        X