Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Naujojo miesto centro (NMC) vaizdai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Jonai patyrinesiu situacija, galbut su destytoju pagalba iseitu kaip nors ten dar karta ilysti. As irgi noreciau dar karta tenais apsilankyti, bet tik zinau ten yra tokia moteriske, kuri rakta po skvernu laiko ir nelabai kam nori ji duoti. Bet anyway butinai pasidomesiu.

    O toje nuotaukoje tai nematydamas triju kryziu istikro supainiociau su kokiu kaimeliu (10 namu + aplinkui parkas). Istikro man irgi tokie vaizdai ne prie sirdies, kai jie ne vietoj. Geriau ten dangoraiziu miskas augtu

    Comment


      #42
      Parašė Marius
      Jonai patyrinesiu situacija, galbut su destytoju pagalba iseitu kaip nors ten dar karta ilysti. As irgi noreciau dar karta tenais apsilankyti, bet tik zinau ten yra tokia moteriske, kuri rakta po skvernu laiko ir nelabai kam nori ji duoti. Bet anyway butinai pasidomesiu.
      Žiūrėk ir man pranešk, nes ten dažnai lankausi ir norėtųsi užlipt
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        #43
        Parašė Mantaz
        Parašė Marius
        Jonai patyrinesiu situacija, galbut su destytoju pagalba iseitu kaip nors ten dar karta ilysti. As irgi noreciau dar karta tenais apsilankyti, bet tik zinau ten yra tokia moteriske, kuri rakta po skvernu laiko ir nelabai kam nori ji duoti. Bet anyway butinai pasidomesiu.
        Žiūrėk ir man pranešk, nes ten dažnai lankausi ir norėtųsi užlipt
        Ok, Mantai, butinai, jeigu tiktai kas gausis . Ispradziu dar gryzti turi, bet jei iseis, turesiu omeny, kad data veliau nukeltume.

        Comment


          #44
          Dėkui už nuotraukas. Kažko keista, kad iš Taurakalnio gerą vaizdą išgaut visada reikia pritraukt, nes stogai labai nedera

          Beje, "kasdieninis vazdas" gerai pagautas
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #45
            o ten tikrai graziai gavosi, gerai, kad tas kamikadze nebuvo su ziguliuku, nes butu pagadines nuotrauka kaip reikiant Man baisiai nedera tokie vaizdai, tiesiog darko modernaus Vilniaus ispudi.

            Comment


              #46
              Keletas Laaabai svieziu foto nuo Europos Appartments'u 27 auksto:







              vaizdas is ten nepakartojamas

              Comment


                #47
                Dėkui dėkui, Andriau. Jei dar turi - būtinai atsiųsk. Beje, ką ten veikei?
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  #48
                  Tenais atlikinejau paskirta uzduoti, fotkijau pora Vilniaus vaizdeliu. Be abejo, nesusilaikiau nepadares pora foto isskirtinai siam forumui B-) . Tiesa, sendie saules truputeli pritruko.

                  Dar keleta nuotrauku (viena is apzvalginio lifto) ikelsiu i Zirgo apartamentus

                  Comment


                    #49
                    Ačiū už nuotraukas, Andriau
                    Ar kartais neturi į kitas puses?

                    Comment


                      #50
                      Yra ju ir is kitos puses:



                      Comment


                        #51
                        Dar kartą dėkui, beje, iš kelinto aukšto fokinta?
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          #52
                          Aukstas 27as, patsai virsus.
                          Kazkode pamirsau zvilgtelt i Vyroko statybas
                          Dabar svajoju tenais nakti pakliuti. Sako vaizdas nerealus B-)

                          Comment


                            #53
                            Parašė ANDRIUS
                            Aukstas 27as, patsai virsus.
                            Kazkode pamirsau zvilgtelt i Vyroko statybas
                            Dabar svajoju tenais nakti pakliuti. Sako vaizdas nerealus B-)
                            Jei bijosi vienas eit - pranešk
                            Mano galerija Flickr'yje

                            Comment


                              #54
                              Parašė ANDRIUS
                              Aukstas 27as, patsai virsus.
                              Kazkode pamirsau zvilgtelt i Vyroko statybas
                              Dabar svajoju tenais nakti pakliuti. Sako vaizdas nerealus B-)
                              Tas "Vyrokas" skamba, kaip "Vydokas" (Vydoque), jei pamenat, toks filmas buvo mistinis su Depardje

                              Comment


                                #55
                                pamenam cia netrukus per baltijos TV turetu ji rodyt kas dar nemate tikrai siulau paziuret

                                o vyrokas tik is vienos puses gerai atrodo, bet paziuresim kaip jis bus baigtas kaip visomuoje atrodis ir ypac nakti gal nakti netaip matysis tas jo zalumas ?

                                Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                --------------------------------------------------

                                Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                Comment


                                  #56
                                  Pabaigiant vaizdelių nuo Geležinio Vilko tilto ciklą
                                  Šįsyk - stambesni planai
                                  2002 09


                                  Dabar įdomu matyti, kiek ten kranų...
                                  2002 12


                                  2003 03


                                  2003 05


                                  2003 07


                                  2003 12


                                  2004 05


                                  Turbūt bus pauzė iki Vyroko pabaigimo...

                                  Comment


                                    #57
                                    Dar iš retro serijos
                                    Prieš 2½ m. buvau labai įdomioj miestų planų parodoj Architektūros muziejuj.
                                    1960 m. genplanas. Tikroji būklė


                                    Svarbesni gatvių tinklo pasikeitimai per 44 m.
                                    1. Studentų g. tęsėsi nuo Pedagoginio instituto iki pat Ukmergės g. (dabar trasa likusi tarp lūšnelių prie Forumo rūmų)
                                    2. Nebuvo Žalgirio g. į kairę nuo Kalvarijų / Dzeržinkio (sic!) g.
                                    3. Senoji Ukmergės g. Jos pradžia dabar – pėsčiųjų Šnipiškių g.,; ji ėjo pro komjaunimo Forumo griuvėsius, o pabaiga prieš kalną – jau Lvovo g. Buvęs Lvovo g. galas eina liūdnai pagarsėjusio GNSB-91 trikampio namo pakraščiu (ten, kur už skolas buvo pradėti ardyti šaligatviai, o bendrijos pirmininkas pabėgo į Ameriką).
                                    4. Geležinio Vilko tilto ir to paties vardo g. (1979 m. atsirado Tarybų (!) tiltas ir gatvė.
                                    5. Apie 1975 m. atsiradusi nauja Ukmergės / Paleckio / Ukmergės g. /Konstitucijos pr.
                                    6. Prie dabartinio Holiday Inn buvo kažkokia tvora (mačiau 1968 m. nuotrauką A.Kunčiaus parodoj). Nebuvo jokios Šeimyniškių/ Gajaus g. (irgi atsirado apie 1975). Vietoj jos eismas vyko Lvovo - Artilerijos g.
                                    7. Turgus ten buvo ir Pilsudskio laikais.
                                    8. Į rytus nuo Rinktinės / Eidukevičiaus g. buvo raketų dalinys, išsimėžęs apie 1975. Ta vieta prieš turgų užstatyta tokiais pat namais, kaip kokiuose Lazdynuose, Kauno 50-mečio g., Alytuje ar Kaliningrade prie Katedros
                                    9. Nebuvo Tuskulėnų ir Žirmūnų g.
                                    10. Į rytus nuo ano raketų dalinio buvo lūšnynas (kaip Šnipiškėse) su gana įdomiu Artilerijos, Trimitų, Katkaus, etc. gatvių tinklu. Viskas užstatyta 1968-1975. Gatvių tinklas beveik sunaikintas. Tai kas liko, buvo “sutankinta” (prigrūsta naujų namų) per paskutinius 5 metus (penkmetį).

                                    Nenorėčiau, kad taip atsitiktų ir Šnipiškėse.
                                    Gerai, kad naujame Šnipiškių plane turėtų išlikti įstrižai einanti Daugėliškio g. , o ne sename projekte numatytas stačiakampis planas, kaip kokiam amerikoniškam mieste (ten jiems patogiau numeruoti namus pagal kvartalus) ar stalinistiškam Angarske ar Petrozavodske.

                                    Comment


                                      #58
                                      Kas ten per stadionas vietoj seimo buvo?

                                      Comment


                                        #59
                                        Jaunimo stadionas, apie 1982 perkeltas į Neries kilpą Žvėryne.
                                        Dabar tas stadionas priklauso lyg ir Pedagoginiam institutui / universitetui.

                                        Comment


                                          #60
                                          Dėkui už foto, Jonai. Įdomu man, ką ten nori iš to Vyroko išgaut. Antroji dalis riesta ne tik iš išorinės pusės (kaip turėtų būt), bet ir iš vidinės Nemanau, kad tai vieta eksperimentams
                                          Mano galerija Flickr'yje

                                          Comment

                                          Working...
                                          X