Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Niūrūs Šiauliai šeštadienio pavakarę

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Niūrūs Šiauliai šeštadienio pavakarę

    Sveiki, atrades sita psl. nutariau uzsiregistruoti, nes renku ir domiuose savo miestu t.y. Siauliu infrastruktura ir istorija, ir pats siek tiek turiu sukaupes nuotrauku.
    Nutariau sukurti pats pirmaja tema Niurus Siauliai, norejau pateikti tik niuras nuotraukas, nesu profesionalas, kaip ir pats fotikas :], perziurejes visas temas apie Siaulius aisku mano nuotraukos net neprilygs toms kurias jau maciau sitame puslapyje.
    Attached Files

    #2
    o ko cia taip niuriai?
    Neišmeskite spalvų

    Comment


      #3
      Sveikas atvykęs ! Ištikrųjų niūrumo šioms nuotraukoms tikrai netrūksta !
      W. Churchill: "Niekada, niekada, niekada nepasiduokit".
      Burlenčių ir jėgos aitvarų maratonas, Šventoji 2007
      Buvęs "Elnio" odų ir avalynės fabrikas, Sinagoga ir Ch. Frenkelio vila Šiauliuose

      Comment


        #4
        Uznesa i Černobilį

        Comment


          #5
          Šiaunobylis

          Comment


            #6
            „MAX'as“? Čia kas, „Maximos“ partneris? Va kodėl ji taip dauginas...
            Įžvalgos.lt - FB - G+

            Comment


              #7
              Klubas lyg....

              Comment


                #8
                Oi kaip tu niūriai pateikei Šiaulius Aš stengiuosi nerodyt tokių nuotraukų. Parkas kuriam kažkada buvo smagu pasisupti. "statybininkų" stadionas, "amžiaus statybos" kurios būtų buvusios pirmuoju įspūdingu projektu Šiauliuose po nepriklausomybės atkūrimo, jei būtų baigtos, MAX'as pirmasis europietiškesnis klubas
                kadaise labai populiarus ir rimtas.
                Kad ir kaip niūriai, bet nostalgija tom vietom išlikus man. Vaikystės takai.
                Ai prisiminiau. Po to, kai estrada sudegė per kažkokį koncertą surinktos lėšos lyg ir turėjo būt skirtos jos atstatymui, kažkuris miesto valdžios atstovas su muzikantais simboliškai išbetonavo aikštelės gabalėlį. Bet kaip matome vaizdas niūrus estrada nebuvo atstatyta.
                Dabar irgi ne ką geriau viešos, gyventojų pamėgtos erdvės pamažėl pereina į privačias rankas.
                Paskutinis taisė toro; 2008.02.10, 22:34.

                Comment


                  #9
                  reikia ir niūrių kartais ex- atrakcionų parkas, estarda ir Gilo statybos rimtai kaip kokia Pripetė atrodo .. tad yra kur stengtis Šiauliam
                  labai įdomių niūrių "industrinių" vaizdų Šiauliuos būtų iš Gubernijos pramoninio rajono.

                  Comment


                    #10
                    Apie kokias "amžiaus statybas" čia kalbi, Toro? Galėtum plačiau papasakot gal?

                    Comment


                      #11
                      Labai plačiai nepapasakosiu, nes nesidomėjau per daug. Turėjo ten iškilt pramogų ir viešbučių kompleksas su kazino, baseinais, modernia sporto sale, kurį finansavo milijonierius Gilas , statė lyg ir "Talša" kiek pamenu. Viskas vyko labai sparčiai nugriovė sporto salę, spėriai pradėjo kelti pastatus, bet kaip staiga viskas prasidėjo taip ir nutrūko. Viskas buvo palikta nekoncervuota tai va ir griūna iki šiol.

                      Comment


                        #12
                        Parašė toro Rodyti pranešimą
                        Oi kaip tu niūriai pateikei Šiaulius Aš stengiuosi nerodyt tokių nuotraukų. Parkas kuriam kažkada buvo smagu pasisupti. "statybininkų" stadionas, "amžiaus statybos" kurios būtų buvusios pirmuoju įspūdingu projektu Šiauliuose po nepriklausomybės atkūrimo, jei būtų baigtos, MAX'as pirmasis europietiškesnis klubas
                        kadaise labai populiarus ir rimtas.
                        Kad ir kaip niūriai, bet nostalgija tom vietom išlikus man. Vaikystės takai.
                        Ai prisiminiau. Po to, kai estrada sudegė per kažkokį koncertą surinktos lėšos lyg ir turėjo būt skirtos jos atstatymui, kažkuris miesto valdžios atstovas su muzikantais simboliškai išbetonavo aikštelės gabalėlį. Bet kaip matome vaizdas niūrus estrada nebuvo atstatyta.
                        Dabar irgi ne ką geriau viešos, gyventojų pamėgtos erdvės pamažėl pereina į privačias rankas.
                        man tas pats kad ri kokios nurios sios nuotraukos, bet man nostalgija tam parkui, dar kai mama vesdavosi per rugsejo pirmasias mane ten.
                        Na taip gavosi, kad niuriai pateikiau, kaip ir minejo kazkas reikia kartais ir tokiu nuotrauku.

                        Comment

                        Working...
                        X