Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[PAL] Palanga vasarą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    [PAL] Palanga vasarą

    Siulau deti nuotraukas is visai neblogai atsinaujinusios palangos.

    Pradziai kelios mano:




    #2
    Paskutinė nebloga, tik žemės mažiau ir jau būtų idealus kadras
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #3
      Kaip visada gyard-p fotografuoja extra salygom - be trikojo
      Antra nuotrauka daryta fotoaparata padejus tiesiai ant tilto medinio grindinio.
      Gal ir per daug jo. Bet uztat Sviesioji gatves dalis kadro centre

      Comment


        #4
        Parašė Mantaz
        Paskutinė nebloga, tik žemės mažiau ir jau būtų idealus kadras
        galima nukirpti ta zeme ir bus

        Grazios foto
        I love INNUENDO!

        Comment


          #5
          Palanga liepos mėnesį

          Centrinė gatvė











          Pabaisa



          Nauja architektūra









          Griuvena centre



          Jūra





          Vakare

















          Laikas miegoti



          Rytas, lyja



          Truputis Šventosios









          Comment


            #6
            Jou, geras Šita nuotrauka super

            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              #7
              Parašė Mantaz
              Jou, geras Šita nuotrauka super


              banali fotke, be jokios minties. eiline fiksacija

              Comment


                #8
                Parašė pjero
                banali fotke, be jokios minties. eiline fiksacija
                aš tikiu, kad tavo daromos foto profesionalios, meniškos,
                su mintimi, nesugadintu jokios parodos, bet čia dauguma megėjišku nuotrauku, padarytų siekiant parodyti atsinaujinančią šalį bei architektūrą, o ne parodyti fotografavimo gabumus.

                Comment


                  #9
                  Daliuss, ačiū už puikias nuotraukas iš pajūrio. Kurortai paliko labai gerą įspūdį. Puiki ekskursija. Dėkui!

                  Comment


                    #10
                    man tos upes vanduok kazkoks zalias
                    I love INNUENDO!

                    Comment


                      #11
                      ACIUU !!! Uz temos pratesima Daliau !!!

                      Comment


                        #12
                        Nepamenu kokioje gatveje, bet cia paskutine lygiagreti jurai siauriniame palangos gale ~priesais moteru pliaza.Labai nuosaiki skandinaviska kurorotine architektura. Priekinis rudas fasadas iskaltas medzio drozliu plokstemis.


                        Visoje palangoje pasitaike tik keli nuosaikus poilsio namai o tai dauguma dabartiniu "naujalietuviski" su kalvio darbo vartais ar lakuotais vezimo ratais, vienzu atvaziavo muzikas is ukmerges ir daro avangarda
                        פוניקולאַר

                        Comment


                          #13
                          Parašė Daliuss
                          aš tikiu, kad tavo daromos foto profesionalios, meniškos,
                          su mintimi, nesugadintu jokios parodos, bet čia dauguma megėjišku nuotrauku, padarytų siekiant parodyti atsinaujinančią šalį bei architektūrą, o ne parodyti fotografavimo gabumus.
                          Ne kiekviena nuotrauka ziurovas nori matyti meniska, skirk du skirtingus dalykus.
                          Kad nuotrauka, banali ir be minties tai faktas, kuri mane taip pat kaip ziurovo atsinaujinancio miesto Palanga, arba kitaip sakant kaip ekskursija po ja, visai nesudomino ir tiek. (tiesiog matosi, kadras ir kaire, kadras i desine)

                          Comment


                            #14
                            Parašė xXx
                            Ne kiekviena nuotrauka ziurovas nori matyti meniska, skirk du skirtingus dalykus.
                            Kad nuotrauka, banali ir be minties tai faktas, kuri mane taip pat kaip ziurovo atsinaujinancio miesto Palanga, arba kitaip sakant kaip ekskursija po ja, visai nesudomino ir tiek. (tiesiog matosi, kadras ir kaire, kadras i desine)
                            Slėpkis po lapais, žiūrove-žinove. Gal būsi menynykas, kad visur meno ieškai?

                            Nuotrauka labai liuks. Man, senokai buvusiam Palangoje, visos nuotraukos paliko gerą įspūdį. O ta kritikuojama - ypač. Jaučiasi kurorto dvasia ir alsavimas. Matosi kaip apsitvarkė miestelis. Daugiau tokių nuotraukų. Menynykams siūlau prisipirkti iš gintaro nuklijuotų paveikslėlių, prisisabačinti juos prie sienos ir spoksoti kol akys išsprogs.

                            Comment


                              #15
                              Buvau pries kelias savaites Palangoj - nepatiko. Atnaujinta gal ir graziai, bet publika tai neduok Dieve.
                              You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                              Comment


                                #16
                                Parašė blitz
                                Buvau pries kelias savaites Palangoj - nepatiko. Atnaujinta gal ir graziai, bet publika tai neduok Dieve.
                                O kas per publika? Treninguoti kauniečiai, ieškantys priekabų?

                                Comment


                                  #17
                                  as jau senai sakau kad zmones gadina architektura
                                  פוניקולאַר

                                  Comment


                                    #18
                                    Na pagaliau ir aš paskirsiu savo indėlį šiai temai Visos nuotraukos darytos Liepos 30 d.

                                    Tik atvykus į stotį pasitinka atnaujinta aikštė, kurioje net 2 (!) mini-Maximos


                                    Žengiame Basanavičiaus gatviop, kurios prieigose - sudegęs Kurhauzas


                                    Žmonių kol kas nėra daug


                                    Ilgai netrukus jau esame jūriep. Grėsmingai atrodo debesis kairėje


                                    Dar 1988 teko fotografuotis prie tokio paties arba panašaus laivo


                                    Nulijo šioks toks lietutis, deja teko slapstytis


                                    Kaip kam lietus visai nepatiko




                                    O tada jau prasidėjo Liūties eigos, deja, nepavyko nutraukti, bet pagal rezultatus galima spręsti, kaip viskas vyko


                                    Uch, ar tai ta pati gatvė?









                                    Šiaip Basanavičiaus periferija


                                    Sulytas pajūris


                                    Gera gatvės kanalizacija netruko išdžiovinti liūties padarinius


                                    O žmonių nemažėja


                                    Iš kitos upelės pusės


                                    Indėnai, grojantys pagal fonogramą. Regis reklamuoja kažkokį savo albumą


                                    Aktoriaus pasirodymas


                                    Dar indėnų?


                                    Žmonių vis dar nemažėja





                                    Mano galerija Flickr'yje

                                    Comment


                                      #19
                                      ojej kiek zmoniu tikiu kad pritruko vietu palangoj uzjauciu tuos kam reikejo masinoj miegoti
                                      I love INNUENDO!

                                      Comment


                                        #20
                                        Super nuotraukos. Ypač man patinka tokios liūtys
                                        Nieko nesupratau, bet patiko :blabla:

                                        Comment

                                        Working...
                                        X