Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaulių panoramos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Šiaulių panoramos

    Foto 2006 08

    Ne visiškai švarus laiptinės langas.
    Kažkas vis dėlto matyti. Turbūt, bulvaras










    Katedra


    Į kitą pusę - balkonas






    Draugystės prospektas






    Vaizdai link stoties


    Paskutinis taisė Romas; 2006.08.30, 06:41.

    #2
    Perziurejau Romo nuotraukas ir dar karta supratau, kad Siauliai yra labai grazus! Labai tikiuosi, kad kas nors dar papildis sia tema!!!

    Comment


      #3
      Šiaulių panoramos

      Jau kelis mėnesius stengiuosi užsikarti ant kokio dvylikaaukščio stogo ar bent jau iki viršutinių aukštų, bet vis nerandu iš kur būtų galima padaryti padorią nuotrauką. Keli šio forumo šiauliečiai fotografuoja (neskaitant kitų forumiečių, atvykstančių į Šiaulius), tad panoramų tikiuosi sulaukti (beje, nebūtina nuotraukos tipo - "panorama", užtenka ir paprastų nuotraukų iš aukščiau). Nors Šiauliai nėra pastatyti ant kalvų, aukštokų pastatų yra.
      Aš užsikoriau į buvusio "Nuklono" (dabar - Šiaulių universiteto socialinių mokslų fakultetas) pastato devintą aukštą. Iš laiptinės atsiveria gražūs negražaus Pietinio rajono vaizdai.







      Pastatas iš kurio darytos aukščiau esančios nuotraukos.

      Comment


        #4
        kai buvau pavasari pietiniame tai kazkaip nepasirode labai jaukus rajonas, bent jau socialine prasme, bet gal ir klystu.

        Comment


          #5
          Parašė Marius Rodyti pranešimą
          kai buvau pavasari pietiniame tai kazkaip nepasirode labai jaukus rajonas, bent jau socialine prasme, bet gal ir klystu.
          Tikrai nėra jaukus, bet man patinka...

          Comment


            #6
            Parašė Paulius Rodyti pranešimą
            Tikrai nėra jaukus, bet man patinka...
            Neįtikėtina...
            Mano darbai deviantart'e

            Comment


              #7
              Parašė osiz Rodyti pranešimą
              Neįtikėtina...
              Ha. Tie pastatai man daug įdomesni už daugiaaukščius architektūrinius šedevrus miestų centruose.

              Comment


                #8
                na man jie asmeniskai idomus kaip sovietines urbanistikos ir to laikotarpio miestu planavimo pavyzdys, bet Kazko originalaus labai lyg ir nepastebejau. Na o Siauliu centre tikrai yra gana idomiu pastatu, nors deja nemazai vis tik yra sovietmecio produktas. Ypatingai tuo dvelkia zymusis viesbutis

                Comment


                  #9
                  Ačiū, Pauliau, už nuotraukas. Būtent šiais vaizdais aš gėriuosi sėdėdamas paskaitose, kai jos vyksta šiame viename iš dviejų SMF korpusų

                  Kiek pastebėjau, visos nuotraukos yra iš kolidoriaus padarytos. Gaila, kad neužėjai į kokią auditoriją ir neužfiksavai Gegužių gatvės. Iš patirties galiu pasigirti, kad ši gatvė ypač sutemus (žiemos rytais arba vakarais) iš aukštai atrodo nerealiai gražiai. Tiesiog daugybės mašinų, šviesoforų ir namų žiburėlių sraunus "Nemunas", kurio ir galo nematyti iš 9 aukšto. Žodžiu, super

                  Nelabai supratau ką reiškia nejaukus rajonas. Ko gi norėti iš daugiaaukščių kvartalo? Jaukumas toks ir yra koks gali būti tarp "blokinių šedevrų". Nors vaikštant Dainų gatve (ypač tarp Romuvos vidurinės ir Šiaulių universiteto gimnazijos - subjektyvia nuomone tai viena iš gražiausių rajono vietų) yra labai jauku. Linkiu visiems tenai pasivaikščiot ir galbūt apie Pietinį pakeisit nuomones O dar yra keletas parkų ir t.t., tad tikrai čia nėra baisu

                  Comment


                    #10
                    Parašė auksellis Rodyti pranešimą
                    Kiek pastebėjau, visos nuotraukos yra iš kolidoriaus padarytos. Gaila, kad neužėjai į kokią auditoriją ir neužfiksavai Gegužių gatvės. Iš patirties galiu pasigirti, kad ši gatvė ypač sutemus (žiemos rytais arba vakarais) iš aukštai atrodo nerealiai gražiai. Tiesiog daugybės mašinų, šviesoforų ir namų žiburėlių sraunus "Nemunas", kurio ir galo nematyti iš 9 aukšto. Žodžiu, super
                    Nenorėjau studentų trukdyti, nors tokia mintis buvo.

                    Comment


                      #11
                      Šian dar vieną radau vietą neblogą panoramoms. Tikslaus adreso negaliu pasakyti, bet tai vienas iš Aido gatvės dvylikaaukščių. Tiesa, gaila, kad balkonai yra orientuoti į Architektų gatvės pusę, tad nelabai ką nušauti išeina su fotoaparatu . Bet šiek tiek persisvėrus galima pamatyti areną ir šiek tiek centro. Išvis Pietiniame nėra tokių dvylikaaukščių, kurių balkonai būtų orientuoti į centrą.

                      W810i suprastėjusi kokybė. Neteiskit.

                      Comment


                        #12
                        Pietinis





                        Comment


                          #13
                          Ech, tas senai, bematytas Pietinis! Dekui uz foto!

                          Comment


                            #14
                            Kadangi sulaukiau naujo fotoaparato, nutariau išbandyti jį vakaro sąlygomis (dar mokytis ir mokytis...). Vėl užsiropščiau į vieno iš Pietinio rajono daugiabučių 11-tą aukštą. Gaila, jog balkonai neorientuoti į tą pusę, į kurią norėčiau







                            Nuotraukos nedėkingai mažos, nes kopijavau iš Flickr.

                            Comment


                              #15
                              Šiauliai naktį tikrai gražus miestas.Tik ta mokykla netinka.Gražu turėtų būti bulvaras nuo Gaidžio į abi puses.

                              Comment


                                #16
                                Viskas čia normaliai su ta mokykla.
                                You might surprise yourself.

                                Miestai.net FB

                                Comment


                                  #17
                                  kaip ikelti foto ?

                                  Comment


                                    #18
                                    sumazinti iki 800px cia: http://www.shrinkpictures.com/
                                    sumazinta nuotrauka patalpinti cia: http://foto.terpe.lt/
                                    nuoroda su deti i posta.
                                    Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                                    Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                                    Comment


                                      #19
                                      Buvau įdėjęs į kitą Šiaulių temą, bet labai tiks ir čia

                                      Nuotraukos priklauso ir mielai buvo duotos Ginto M. (pavarde žinoma)

                                      Nuo Šiaulių vandenys bokšto.













                                      Šita iš kito šaltinio kuris manau taip pat neprieštaraus

                                      Nuo Šiaulių energija pietinės katilinės kamino.

                                      Comment

                                      Working...
                                      X