Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Žalias Vilnius iš 5 aukšto

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Žalias Vilnius iš 5 aukšto

    vaizdai pro draugės buto langus manė pakurstė juos įamžinti ir parodyti juos jums vaizdai lyg ir kasdieniški, bet man jie kažkuo labai mieli ir įdomūs (+žali ), todėl nutariau sudėti kai kurias foto čia

    pradėsiu nuo kaltininkų - vaizdų, kurie privertė nepabijoti užlipti ant seno sutrūnijusio komibloko balkono ir pafotografuoti



    man tai jie lygūs



    sudomino tas tolimas pastatas jis turbūt žirmūnuose? kas jis per daiktas? gyvenamasis? kelių aukštų?



    tokie vaizdai - mano silpnybė, dievinu gatvės perspektyvą



    nervina ta siena, bet nuotrauka man vis tiek labai patinka



    į kitą pusę



    paskutiniai metrai iki poilsio po vilniaus gatvių eismo intensyvumo suteikto "malonumo"



    tai - ne džiunglės, tai kiemas tarp dviejų senų komiblokų žiemą čia būdamas net neįsivaizdavau, kad čia bus toks gražus kiemas





    neįsivaizduoju, kaip galima nemylėti medžių ir norėti juos kirsti kur tik papuola...



    tokie vaizdai man yra geriau už bet kokius architektūrinius stebuklus ir jie yra visai čia pat, mūsų panosėje, nereikia nei į nmc ar į senamiestį belstis, užtenka tik pažiūrėti pro langą



    aš tikrai čia buvau



    gal ir nevertėjo kurti naujos temos, bet nenorėjau kad tokios pasakiškai žalios nuotraukos iš didelio miesto paskęstų forume...

    tai tiek šiam kartui

    #2
    Senieji Vilniaus stogai (komibloku ) prazydo samana zalia
    Alternative

    Comment


      #3
      Tai jau tikrai kad nevertejo temos kurti...

      Comment


        #4
        /\ bet tai ne nusikaltimas o be to - vilnius, manau, nesugrius greitu laiku, o ir medžių ten pakankamai gražiai žaliuojančių gražiose vietose, todėl papildymų tikrai sulauksit ne šiandien ar rytoj, bet jie tikrai bus juk nesu matęs kažkokios taisyklės, kad pirmąjame poste pradedant temą turi būti 100 nuotraukų
        Paskutinis taisė daktaras; 2007.05.13, 23:36.

        Comment


          #5
          Zailias tas Vilnius, tikrai zalias! Dekui zu foto!

          Comment


            #6
            As ne del to, kad nuotrauku per mazai, jos tiesiog labai paprastos, kasdieniskos ir niekuo neipatingos, negi Vilnius neturi savo temos... O Didmiesciui aisku nostalgija veikia

            Comment


              #7
              Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
              jos tiesiog labai paprastos, kasdieniskos
              Jėga, pačios geriausios nuotraukos, geriausiai perteikia tikrąją miesto dvasią (buitinė miesto gyvenimo dalis). Užkampiai, kuriuos galbūt retas vilnietis matė, daugiau norėtųsi tokių nuotraukų.

              Aišku, jei panašia tematika (užkampių tematika) tema jau yra, buvo galima ją tiesiog papildyti. Bet, kad nuotraukos menkavertės (apie kokybę taip pat nekalbu), nesutinku.
              Paskutinis taisė ; 2007.05.15, 18:57.
              Įžvalgos.lt - FB - G+

              Comment


                #8
                Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
                O Didmiesciui aisku nostalgija veikia
                Tai kad nelabai, as juk dar siu metu pradzioje buvau Vilniuje, dar nespejau pasiilgti!

                Comment


                  #9
                  Jėga, pačios geriausios nuotraukos, geriausiai perteikia tikrąją miesto dvasią. Užkampiai, kuriuos galbūt retas vilnietis matė, daugiau norėtųsi tokių nuotraukų.
                  va pagaliau bent vienas žmogus suprato mano mintį! negi jūsų neužknisa tas pats per tą patį? kiek galima rodyt tuos nublizgintus mietų veidelius, kodėl negalima parodyt tai, ką didžioji dalis miestiečių mato kasdien?

                  Comment


                    #10
                    nes ''tai didzioji miestieciu dalis mato kasdien'' pats atsakei

                    Comment


                      #11
                      Parašė John
                      Gan kraupus vaizdeliai, lyg koks Cernobylis. Blogoji miesto puse...
                      Beje, kokia tai gatve? Nelabai pavyksta atpazinti vietos.
                      Kas ten Černobiliško? juk balkonuose medžiai neauga

                      Antakalnio gatvė čia.
                      GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                      Comment


                        #12
                        Aš siūlau, kas pastatyta - nugriauti. Palikti vien tik medžius, krūmus ir žalią žolytę
                        beg, borrow and steal

                        Comment


                          #13
                          Vienas iš prestižiškesnių rajonų, tik tą šunkelį, t.y. Antakalnio gatvę jau seniai laikas sutvarkyti.
                          GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                          Comment


                            #14
                            Parašė Budulis Rodyti pranešimą
                            Aš siūlau, kas pastatyta - nugriauti. Palikti vien tik medžius, krūmus ir žalią žolytę
                            tiek sarkazmo tai jau nereikia

                            john, o kodėl kiti forumiečiai turi matyti tik gražiąją vilniaus pusę? kodėl reikia slėpti tai, kas sudaro didelį vilniaus plotą ir architektūrą? ir šitas vaizdas nėra joks černobiliškas, būtent jis sulygina vilnių su kitais šalies miestais, būtent toks miesto vaizdas yra bendras visiems didesniesiems mūsų šalies miestams ir nematau aš tame nieko blogo.
                            Paskutinis taisė daktaras; 2007.05.14, 09:29.

                            Comment


                              #15
                              Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
                              Vienas iš prestižiškesnių rajonų, tik tą šunkelį, t.y. Antakalnio gatvę jau seniai laikas sutvarkyti.
                              Jau tikrai sunkelis, tikru tikriausias. Isbarskint pakaba ten tik.
                              Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                              Comment


                                #16
                                Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                tiek sarkazmo tai jau nereikia

                                john, o kodėl kiti forumiečiai turi matyti tik gražiąją vilniaus pusę? kodėl reikia slėpti tai, kas sudaro didelį vilniaus plotą ir architektūrą? ir šitas vaizdas nėra joks černobiliškas, būtent jis sulygina vilnių su kitais šalies miestais, būtent toks miesto vaizdas yra bendras visiems didesniesiems mūsų šalies miestams ir nematau aš tame nieko blogo.
                                Na nežinau, kodėl jums Antakalnis taip nepatinka, man jis gražus. Sutinku, pati gatvė yra siaura ir remontas jai tikrai nepakenktų, bet juk šalia to namo, prie buvusios Rygos parduotuvės, iš kur fotografavai, yra labai gražios vietos. Tik keli šimtai metrų ir tu jau prie upės, o jei eisi į kitą pusę, tai asidursi taip vadinamame Šveicarijos parke, kur yra labai puikios Sapieginės kalvos, nuo kurių atsiveria gražus miesto, ypač NMC, vaizdas, tik sunku nežinančiam tarp aukštų pušų rasti proskiną nebant jau šiais laikais suformavo apžvalgos aikšteles.
                                Parašas :)

                                Comment


                                  #17
                                  Daktaro provokacija ir tiek. Specialiai blogos kokybės nuotraukos su mobiliu ir specialiai tokios vietos. Pačio komentarai labai jau prieštaringi. Akivaizdu jog suvokė, kad tokios nuotraukos nevertos atskiros temos. Bet kadangi jis jau "atostogauja", tai jokių priekaištų kaip ir neturiu - gerų atostogų.

                                  Comment

                                  Working...
                                  X