Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno nuotraukos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kauno nuotraukos

    Per pietus perejau Putvinskio g. ir aplinkui. Keletas nuotrauku ir pastebejimu.

    Miesto sodo fontanelis (vakare sviecia)


    Savivaldybes priimamasis (pilkas). Atsirado savininkas, todel tures buti grazintas savininkui.


    Laibai idomus kiemas. Buves labai garzus architekturinis ansamblis - Zydu pasazas. Sovietmeciu dalis buvo nugriauta ir pats pasazas uzstatytas T. Ivanausko zoologijos muziejumi. Diudziule architekturine netektis Kaunui ir Lietuvai. Likusi tik labai maza dalis to, kas buvo.





    Pati nuostabiausia kavine Kaune (man ) - Pompeja.




    Velgi asmeniskumas, bet man tai pats graziausas namas bei kiemas Kaune. Naturoje atrodo ispudingai.





    Atrestauruotas Kauko fontanas prie garsiuju Kauko laiptu



    O cia patys Kauko laiptai. Taipogi atrestauruoti, vakarais apsviesti.


    Labai charakteringas prieskario architekturos elementas - namo kampo uzapvalinimas, dazniausiai su balkonais.


    Lygioje vietoje pastatytas visiskai naujas VDU Universiteto atskiru fakultetu pastatas.


    Gedimino g. dar islikes buvusio garsaus viesbucio "Kontinentas" pastatas su fasadiniu uzrasu (autentiskas). Jame daznai apsistodavo dr. J. Basanavicius

    #2
    Kad aš tik 4 nuotraukas matau
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #3
      Aš parefreshinau porą kartų ir visas parodė

      Comment


        #4
        A jo, dabar jau geriau
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #5
          Re: Keletas Kauno nuotrauku

          Parašė liutass
          Velgi asmeniskumas, bet man tai pats graziausas namas bei kiemas Kaune. Naturoje atrodo ispudingai.
          Puiku
          Kurioj čia vietoj?

          Comment


            #6
            Thank you for that fine show, Liutass!

            I'm beginning to appreciate Kaunas more and more ...
            Originally Posted by

            Comment


              #7
              Beje, vizualiai šitas vabalas ir sunkvežimis kitoje nuotraukoje yra tame pačiame taške. Labai smagiai išeina, jei spaudelioji PgUp ir PgDown


              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                #8
                Xex Miesto Sodelis gan mėgstama mano vieta

                ir šiaip fainos nuotraukos
                www.donatas-mazeika.lt

                Comment


                  #9
                  Re: Keletas Kauno nuotrauku

                  Puiku
                  Kurioj čia vietoj?
                  Sitas namas yra restorano "Pompeja" kiemo puseje. Mazai kas zino, net ir kaunieciai, is 10 kokie max 8 zinotu

                  Comment


                    #10
                    as pats pompejoj niekad nebuves, nors netoli mokaus. Skanu ten? ;]]

                    Comment


                      #11
                      Parašė Dzipas
                      as pats pompejoj niekad nebuves, nors netoli mokaus. Skanu ten? ;]]
                      Skanu, nors kainos nezmoniskos. Labiausiai patinka atmosfera ir zmones, kurie ten renkasi.

                      Comment


                        #12
                        idesiu dar keleta nuotrauku, darytu vakar nuo Laisves Alejos stogu:


                        Comment


                          #13
                          Super nuotraukos. Kaunas VALDO!
                          You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                          Comment


                            #14
                            Labai gražu, dėkui Liūtai
                            Mano galerija Flickr'yje

                            Comment


                              #15
                              http://img208.exs.cx/img208/4012/zal...04082118vw.jpg

                              o cia zaliakalnio medinuko laiptine su po laiptu esanciu sandeliuku, nepomniu kurioj gatvej bet netoli bybles, gal kokia aguonu g. ar pan. Mane veza smetoniskas paveldas su nesuskaiciuojamais tarybines latvijos dazu sluoksniais, nesuprantu kodel laukas atrodo kaip per stikla , gal jis ten is tiesu buvo?
                              פוניקולאַר

                              Comment


                                #16
                                Nors as esu iki kaulo vilnietis, taciau man kaunas labai grazus miestas, ypatingai del daug geros nauju laiku architekturos pavyzdziu, turiu omenyje tarpukario ir moderniaja, nors deja pastaraja kaunas sekmingai pakasineja po pernyksciais lapais.

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė filthy
                                  Nors as esu iki kaulo vilnietis, taciau man kaunas labai grazus miestas, ypatingai del daug geros nauju laiku architekturos pavyzdziu, turiu omenyje tarpukario ir moderniaja, nors deja pastaraja kaunas sekmingai pakasineja po pernyksciais lapais.
                                  Kaip ir Vilnius deja

                                  "Trys mergelės", Miestprojektas, Vilniaus sporto rūmai (kuriuos matyt greit išgriaus), Revoliucijos muziejus ir t.t. ir pan.
                                  It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                  Comment


                                    #18
                                    gal zinot, kurioj tiksliai vietoj randasi tas fontanelis pirmoj nuotraukoj? turiu nuostabu turistini leidini apie Kauna, kurio virselyje pavaizduotas nakti apsviestas tas fontanelis. isties super!


                                    Prie ruso man buvo geriau

                                    Comment


                                      #19
                                      http://img148.exs.cx/img148/3563/karige1mini4ct.jpg
                                      va cia griauna buvusia Kariges gamykla, bus gyv.butu, gal ir gerai...
                                      פוניקולאַר

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė alonso
                                        gal zinot, kurioj tiksliai vietoj randasi tas fontanelis pirmoj nuotraukoj? turiu nuostabu turistini leidini apie Kauna, kurio virselyje pavaizduotas nakti apsviestas tas fontanelis. isties super!
                                        Prie muzikinio..

                                        Comment

                                        Working...
                                        X