Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Mažiau žinomos Vilniaus vietos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Mažiau žinomos Vilniaus vietos

    Parašė John

    kas nors paaiskinkite, kas cia per pastatas ir kam tas kablys

    kiek pamenu tai cia buve gelezinkelieciu kulturos namai, o va del kablio tai anksciau cia buvo populiari underground kulturos pasilinksminimo vieta, ji taip ir vadinos "Geležinis Kablys"
    ech... neblogai kazkada siautedavom
    na o vieno koncerto metu kilo gaisras ir viska ten uždarė. Kaip matau, pastatas iki šiol vaiduokliauja...
    Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

    #2
    Siaip ji tikrai galetu atrestauruoti nes jis gan ispudingas (turiu omeny architektura) bet kabli reiketu nuimti
    "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

    Comment


      #3
      Gera idėja, Jonai. Bandysiu ką nors surast
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        #4
        Šiaip, tai, Šopeno gatvė viena gražesnių Vilniuje ir patvarkius bei sujungus pėsčiųjų sratus per Raugyklos bei Aguonų gatves su Pylimo gatve bei senamiesčiu ji galėtų tapti parduotuvių gatve - Oxford street Londone atitikmuo .
        Be to, kažkur buvo renderis su idėja Kauno gatvėje statyti daugiaaukščius vietoje lūšnų , tuomet Šopeno gatvės patrauklumas dar padidėtų.
        O "kablį" reikia iš viso griauti, kad žmonių negasdintų bei valkatos nesirinktų ir statyti biurus su shoping mol'u, kad gyvasties įneštų rajone B-) .

        Comment


          #5
          aha, tik is busimojo "Oksfordostryto" reikia iskelti bareli "Grameli" (tox yra!!! ) ir jo lankytojus, gyvenancius aplinkinese patvorese
          Beje, tie namai buvo statyti nuomai ir priklause Vilniaus zydams. Taigi nors fasadai atrodo liuks, kazin, ar is nuomai statytu namu pavyktu padaryti prestizini rajona, ypac prie stoties (nors butu cooolll!!!)
          Siaip sitas rajonas man labiausiai is visu Vilniuje primena Lenkija

          Comment


            #6

            Grazu, ar ne ir net nesusimastote, kieno tai kruvinu darbu padaryta.Tai
            Pamenu kaip virsuje , prie pat stogo, teko lubas ardyti. Baisu tiesiog- lendi i siaura tarpa, kuriame tik guledamas isiteksi ir taip sliauzioji skesdamas dulkese, trukstant oro su plaktuku trupindamas lubas , ten net vietos nebudavo su plaktuku uzsimoti, po to jie ten jas is apacios nupjaudavo. Islysdavai visas toks pajuodes, pilna burna dulkiu.

            Comment


              #7
              Kablys.... Tas kablys - tai ale aplinkos menas Mindaugo Navako kurinys. Uo!

              Comment


                #8
                Parašė Lillu
                Kablys.... Tas kablys - tai ale aplinkos menas Mindaugo Navako kurinys. Uo!
                Sveikas ar tai sveika atvykęs arba atvykusi į forumą Labai jau estiškas nikas
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  #9
                  Geros fotkes
                  Aciu, Jonai.

                  Ir sveikas atvykes, Lillu.
                  100is memberis
                  You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                  Comment


                    #10
                    Dėkui dėkui...
                    Kad žinotumėt kaip kreiptis, tai aš esu "sveika"
                    hm.. niekad nemaniau, kad mano nicką pavadins estišku

                    Comment


                      #11
                      Parašė Lillu
                      Dėkui dėkui...
                      Kad žinotumėt kaip kreiptis, tai aš esu "sveika"
                      hm.. niekad nemaniau, kad mano nicką pavadins estišku
                      Na, estiškai lill yra gėlė, o lillu man regis pažodžiui reiškia "gėles", tai labai panašu
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        #12
                        Lekiu žodyno ieskoti. Labai jau mane sudominai

                        Comment


                          #13
                          Parašė Lillu
                          Lekiu žodyno ieskoti. Labai jau mane sudominai
                          Kita vertus lille reiškia rožinę spalvą ir jie šį žodį vartoja kaip "gėjus"
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            #14
                            aik kaku!
                            nors... kita vartus... man patikna truputi gejiski vaikinai

                            Comment


                              #15
                              Parašė Lillu
                              aik kaku!
                              nors... kita vartus... man patikna truputi gejiski vaikinai
                              Nu jau baik, gejiški bernai tik gėdą vyriškai giminei daro. Geriau jau operuojasi ir tampa moterimis
                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                #16
                                As nesakiau, kad visiski gejai.. Vyriskiai kazkodel ju nemegsta lygiau taip pat kaip merginos paneliu su trumpais sijonais ir stipriai isdazytom akim (na suprantat apie ka kas cia... ) Gal kiek visi pavydi del didesnio demesio skiriamo jiems...
                                Bet juk sitas forumas ne apie tai...

                                Comment


                                  #17
                                  Reta bei interesna Vilniaus vieta yra Tuputiškių serpantinai.

                                  Comment


                                    #18
                                    Daugelyje didelių miestų (Vienoje, Rygoje, Lvove, Krokuvoje) XIX a. nugriovus tvirtoves ar senamiesčių sienas aplink senuosius centrus buvo nutiestos plačios gatvės, įrengti bulvarai. Vilniuje aplink senamiesčio sienas buvusi Pylimo gatvelė liko tokia siaura kaip ir anksčiau.
                                    Taigi pagrindine gatve nuo stoties iki centro nelabai galime pasigirti.

                                    Bet yra pasikeitimų ir Pylimo gatvės rajone
                                    Gėlių g.
                                    2003 03


                                    Atidarytas ekonominės klasės Mikotelio** viešbutis
                                    2004 09



                                    Aikštė prie anksčiau garsios "Nemuno" parduotuvės
                                    Kampe matosi Conti**** viešbutis, atsidūręs ne visai savo vietoje
                                    2003 03


                                    2004 03
                                    Kolona paruošta paminklui


                                    2004 09


                                    Kiaušinis atgabentas iš Užupio



                                    Beje, anksčiau ši vieta atrodė kur kas liūdniau
                                    1916 m. "Rikšos" laukia klientų


                                    Ačiū Edd už paskutinės nuotraukos nuorodą
                                    http://www.aforgottenodyssey.com/gal...umName=album06

                                    Comment


                                      #19
                                      Balstogės dominija
                                      Mažai lankomas Balstogės, Vitebsko, Gervėčių, Švenčionių ir Mielagėnų gatvių rajonas Vilniuje, Rasų seniūnijoje. Urbanistikos paminklas.
                                      Prie pat jo tiesiamas pietinis Senamiesčio apvažiavimas.

                                      Vientisą tarnautojų ir darbininkų namų statybą 1898-1902 m. inicijavo žinomas mecenatas Józef Montwiłł (kas nori, gali jį vadinti Juozu Montvila). Architektai Władysław Stypułkowski, August Klein.
                                      Józef Montwiłł inicijavo ir daugiabučių dominijų statybą dab. Kražių bei Šeimyniškių gatvėse.
                                      Jam stovi visų užmirštas paminklas Pranciškonų skverelyje Trakų g.


                                      Vaizdas nuo Rasų g. viaduko į Balstogės g.


                                      Balstogės / Mielagėnų g.


                                      Mielagėnų / Švenčionių g.


                                      Vitebsko g.


                                      Balstogės / Vitebsko g.

                                      Comment


                                        #20
                                        Kai kurie namukai gan idomiai atrodo, tik rekonstrukcija ir teritorijos tvarkymas nepakenktu
                                        Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

                                        Comment

                                        Working...
                                        X