Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kaunas 2004 pagal John

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    [KAU] Kaunas 2004 pagal John

    Ohoho, jėga. Pagaliau foto iš Kauno Na, čia miestas neblogai atrodo, bet tikriausiai dėl to, kad negažių vaizdų nefotkinai Labiausiai patiko Vilniaus gatvė, tikrai gražu

    O nuotrauką su fontanais žinai kur dėt reikia
    Mano galerija Flickr'yje

    #2
    nu graziausiai aisq vilniaus gatve atrodo laisves alejai tai ne kas tikekimes greitai bus restauruota nes dabar tai net nezinau nusiurusi ji baisiai tik vardas garsus nedaugiau siaip aciu uz photo tikrai idomu laukiu daugiau daliu

    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

    --------------------------------------------------

    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

    Comment


      #3
      Tikrai grazios ir ilgai lauktos nuotraukos . Gal reiktu ir i ssc ideti? Arba bent jau nuoroda i sita puslapi reiktu ideti.

      Comment


        #4
        Nu klausyk. Nors Kaunas ir ne gražiausias miestas, bet tavo nuotraukose tikrai super atrodo

        Mesk tas foto su traukiniais, nes matau labai nori tą padaryt, paminėdamas bent 3 kartus
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #5
          Fantastika.

          Maža pastabėlė. Kadangi tema suskaidyta į dvi dalis, nežinau, kurioje reikšti susižavėjimą. Gal galima apjungti?


          Beje, o kur kauniečių nuotraukos?

          Comment


            #6
            WOW

            Super nuotraukos.

            Tiesą sakant, turiu pripažinti, kad didžiausią įspūdį padarė 2 paskutinės foto. Jei visi traukiniai bus taip sutvarkyti, Lietuvos geležinkeliai tikrai nenusileis Vakarų Europai. Tiesa, su tokia bilietų kaina aš abejoju, ar įmanoma visus traukinius taip sutvarkyti. V. Europoje traukiniu važiuoti tikrai labai brangu (1 žmogui pigiau važiuoti automobiliu nei traukiniu, jau nekalbant apie šeimą )

            Anyway, pats miestas taip pat atrodo gražiai, ypač senamiestis

            Comment


              #7
              Na va,yra gi ka Kaune pamatyti Neblogos foto

              Comment


                #8
                Re: Kaunas, 2 dalis

                Parašė John

                besisypsantis namas prie Aleksoto tilto

                na ta sypsena, tai saules laikrodzio dalis
                Aciu John uz foto, dar karta supratau, koks grazus mano miestas yra ir gali buti
                Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                Comment


                  #9
                  nu neblogos foto gaila bet as tai maciau tik naktini kauna su visai jo navarotais siaip LG traukiniais vaziuoja daug zmoniu,gal daba maziau nes vasara B-)
                  I don't drive fast,I just fly low

                  Comment


                    #10
                    Keletą metų į Kauną važinėdavau keletą kartų per mėnesį, dabar - tik 2-3 kartus per metus.
                    Kai važinėji į Kauną retai, tas miestas atrodo toks gražus.
                    Ačiū, Johnai, kad paveikslavai mano akimis.
                    Reikės kada ir pačiam nuvažiuoti.

                    Comment


                      #11
                      xexe, ten kur senukai ant suoliuko sedi, patariu netoli ju atsisesti, isgirsi liaudies poziury i politika, jaunima, apie SSSR , II pasaulini ir t.t. ;]] Istorijos - politologijos pamokele ishgirstumete ;]]]

                      Comment


                        #12
                        aciu uz photo, jos tikrai puikios!!!

                        Comment


                          #13
                          Papildysiu John keliomis nuotraukomis (panasu, kad vaiksciojome tais paciai takais )






                          Comment


                            #14
                            Jooo... Nuotraukos tikrai ispudingos dabar apie Kauna pakeiciau nuomone visu 100 procentu!!!Grazus miestas!!!Reiks kada butinai apsilankyti.
                            "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

                            Comment


                              #15
                              nu sitos nuotraukos dar netikrasis miesto veidas gal galite kas nors ideti ir nuotrauku ne is "kaip grazu" arba "we rule" srities , nebutinai is kauno, pvz vilniuje ar klaipedoje gi irgi turi buti kas nors kuo nenoretu nei vienas miestas didziuotis

                              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                              --------------------------------------------------

                              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                              Comment


                                #16
                                Idedu dar keleta foto. Kaunieciai, atspekit kur tai yra


                                Comment


                                  #17
                                  ta mecete visai prie mano namu Kaune, Ramybes parke (kur sutemus "ramiai" galima melynus akinius nusipirkti), tarp Traku ir Totoriu gatviu (mecete juk juju!). Beje, kas idomu, kad net sitame rytietiskame pastate su minaretu matosi tarpukario funkcionalizmo stilius (cool!) Beje, mano vaikysteje cia buvo sandelys, prie kurio ledo rituli zaisdavome (tik suauges supratau savo bedieviskuma!! )

                                  kas dar idomu, kad mecete stovi Ramybes parke, kuris XIX-XXa. pr. buvo pagrindines miesto kapines (daugiausiai katalikiskos), taciau viename ju gale stovi mecete, o kitame - dvi cerkves! Ar ne LT religines tolerancijos irodymas siaip ar taip?

                                  O Arvydo Didziojo lapce iminkyta i Makdonaldo parketa Savanoriuose!

                                  Comment


                                    #18
                                    visi atsakymai teisingi Bet jei mecete ne prie namu butu, manau, mazai kas zinotu kur jinai randasi

                                    Comment


                                      #19
                                      Pavyzdis kaunieciams kaip reikia reprezentuoti savo miesta :

                                      http://skyscrapercity.com/showthread.php?s=0977eea3d2c793ac46ba38b977e31379& t=127210


                                      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                      --------------------------------------------------

                                      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                      Comment


                                        #20
                                        Gyvenamas namas virs centrinio knygyno Laisves Alejoje

                                        Comment

                                        Working...
                                        X