Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Naujas Pizza Jazz ir Vilniaus Banko pastatas Kaune

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Š*** vadinu tą dėžutę, kurią dabar užbaiginėja. Toje vietoje jau buvo susiformavęs užstatymas, o chebrytė paėmė ir uždrėbė būdą , nei į tvorą, nei į mietą.
    It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

    Comment


      #42
      Nu is pirmos Liuto fotkes ta "budele" visai nieko atrodys

      Beje visai nesupykciau jei daugiau tokiu kaip tu sakai "budeliu" savanoriuose atsirastu

      maybe... dba atsiminiau tiksliau kaip ji atrodo savanotiuose.. nekas ! galejo salia JAZZO staty

      Comment


        #43
        Normaliai, jei tokio pačio stiklo kaip pirmasis bus..

        galejo salia JAZZO staty
        Parką naikinam?

        Va, man nepatinka tas pastatas, kur arena pizza yra.

        Comment


          #44
          Parašė Nedas
          Nu is pirmos Liuto fotkes ta "budele" visai nieko atrodys
          Beje visai nesupykciau jei daugiau tokiu kaip tu sakai "budeliu" savanoriuose atsirastu
          Tomas teisus, šitas pastatas atrodo lyg išspirtas anų dviejų už negrožį
          Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

          Comment


            #45
            Man tai kaip tik jis atrodys graziai,juk dera prie savo vyresnio bratkos,ir viskas bus labai normaliai.
            Alternative

            Comment


              #46
              Isspirtas neisspritas, bet atrodo gerai niekas turbut nepaneigs kad trukumas savanoriuose tokiu ar bent jau panasiu pastatu, juk negeriau jei vietoj so stovetu EBSW holdingo ofisas visas pasmirdes

              Comment


                #47
                Parašė Nedas
                Isspirtas neisspritas, bet atrodo gerai niekas turbut nepaneigs kad trukumas savanoriuose tokiu ar bent jau panasiu pastatu, juk negeriau jei vietoj so stovetu EBSW holdingo ofisas visas pasmirdes
                Vat, vat. Galėtų dar ir tą pastatą šone (tokį patį kaip "didysis brolis") rekonstruot į tokį patį, bei panaikint "vienkiemį" skirianti juos. Būtų nuostabu.

                Comment


                  #48
                  Parašė Nedas
                  Isspirtas neisspritas, bet atrodo gerai niekas turbut nepaneigs kad trukumas savanoriuose tokiu ar bent jau panasiu pastatu, juk negeriau jei vietoj so stovetu EBSW holdingo ofisas visas pasmirdes
                  Kaip manai, kieno lėšos buvo investuotos į rekonstrukciją?
                  It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                  Comment


                    #49
                    Nera bloga kas neisheitu i gera

                    Comment


                      #50
                      Parašė Tomas
                      Kaip manai, kieno lėšos buvo investuotos į rekonstrukciją?
                      Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                      Comment


                        #51
                        2005 kovo 24 d.





                        Is kitos puses



                        Comment


                          #52
                          Atrodo tikrai labai gerai.

                          Tik vienas dalykas Kaune mane nervina, perdažykit apšvietimo stulpus! Ta geltona spalva mane keistai veikia..

                          Comment


                            #53
                            mane irgi stulpai nervina, nors mes jau priprate Geriau, kad juos aplamai pakeistu metaliniais nerudijancio plieno, kad nereiketu dazyti, bet cia jau mln. lituokliu

                            Comment


                              #54
                              ta dėžė ne vietoj ten...
                              Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                              Comment


                                #55
                                Parašė 99
                                ta dėžė ne vietoj ten...
                                o man atrodo, kad visai nieko. Ypac gerai tai, kad pastatas arti gatves. Kad visi butu prie pat gatves...

                                Comment


                                  #56
                                  Atrodo gerai
                                  Alternative

                                  Comment


                                    #57
                                    reikia susitarti ar kalbame apie pastato grozi, ar, kad grazus langai sudeti. jei pastatas butu visai kitokios formos jis, ko gero, taip pat "graziai" atrodytu. taciau koks grazus kostiumas butu, bet tik is veido (ir is kitu kuno daliu) atskiri ar tas zmogus grazus.
                                    sis namas beveidis

                                    Comment


                                      #58
                                      kas jame gražaus?
                                      1. paprasta apstiklinta dėžė
                                      2. pastatyta radus laisvo ploto keletą kvadratų, neatsižvelgiant į bendrą sklypo užstatymą. jaučiu jei "netikėtai" atsilaisvintų dar koks plotelis tai ir į jį įkištų kokią būdą.
                                      Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                      Comment


                                        #59
                                        Nekas

                                        Pastatas gal ir grazus, bet:
                                        - jau dabar ten vietos parkuoti nebera nei vienoj nei kitoj aikstelej, o dar zada atsidaryti Bella Toscana (tam juodam pastate), jo trecia auksta isnuomoti ir visa sita penkiaauksti isnuomoti.
                                        - nelabai patikimai man jo konstrukcijos atrodo, teko visa statybu procesa kasdien stebeti per langa, kas mane labai suglumino tai tai, kad per pirmus 2 aukstus ejo apvalios kolonos, prie ju privirino tokius mazus gal 20 cm "trikampius", ant ju uzdejo sija, o ant jos - keturis perdenginio blokus (to pastato isore turejo buti kiek kitokia pagal pradini projekta).
                                        Na bet pliusas tas, kad bent jau atsigauna ta Kauno dalis.

                                        Comment


                                          #60
                                          turi buti visokiu stiliu fanatiku, man pvz tie stikliniai pastatai nezavi, o ka galiu garantuoti kad po 30m jie visi bus nugriauti kaip nusiure ir atidirbe babkes, o murine architektura liks.... na bet zinant kad architektura taikoamsis menas nera ko pykti
                                          פוניקולאַר

                                          Comment

                                          Working...
                                          X