Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Gedimino prospektas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    "Vagos" knygynas

    2003 02


    2005 03


    2005 05


    P.S. Ilgai ieškojau tos temos. Gal ją reikėtų grąžinti į "Miestų ir architektūros" forumą?

    Comment


      #62
      Naujausia atnaujinto prospekto dalis šiandien.
      Attached Files
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        #63
        Kai prieš kokias 3 savaites buvau Vilniuje. Kaip tik šioje vietoje pro mane ėjęs "vilnietis" nors nesu isitikines kad jis vilniestis. APsivėmė . Vos blyn neaptaskė.Na tada biškeli prastai pasijutau. Šiaip didelį įspūdį padarė rotušės aikšte.Ten kažkodel visas veiksmas vyksta. O Gedimino prospektas tuščias išskyrus keletą klubų.

        Comment


          #64
          Parašė John
          Gedimino pr. yra tikrai pasaulinio lygio gatve, kuri gali lygiuotis su bet kuo. Tik vienas trukumas - labai labai truksta gyvybes t.y. zmoniu, veiksmo, alsavimo. Dabar gi keista matyti tokia gatve beveik visiskai tuscia (tiek diena, tiek nakti, zinoma isskyrus per sventes)
          Johnai, nežinau, koks oras ūkanotame Albione, o pas mus - lapkričio oras.
          Man irgi buvo keista matyti tokį tuščią prospektą ne sekmadienį paryčiais, o penktadienio vidurdienį.

          Comment


            #65
            Na jis nebuvo toks tuščias, tik tuščias grindinys sudaro tokį įspūdį, tačiau kaip galite pastebėti šaligatvį dešinėje, ten žmonių netrūksta.
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              #66
              Tu turbūt perdaug įpratęs prie Londono bruzdesio, nes į tavo nuotrauks žiūrint atrodo, kad ten nėra vietos net kojai padėti Nelabai norėčiau, jog Gedimino pr toks bruzdesys būtų

              Tiesa, prospekte prie katedros žmonių paprastai daugiau, nes čia gi dar užtvertas prospektas ir nelabai patogu pro jį vaikščioti zigzagais.
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                #67
                Taip taip, ir vakar, ir siandien, net nepaisant lietaus, "eismas" ten tikrai pakankamas

                Comment


                  #68
                  Beje, del tokios Gedo pr. padeties galima is dalies ir didziuosius prekybos centrus kaltinti: daugelis mieliau leidzia laika apsipirkinedami akropolyje, nei eina i miesta.

                  Comment


                    #69
                    John> Tai taip, aš tai suprantu, bet šis prospekto tuštėjimo metas nėra nieko keisto, nes apsipirkėjus nuviliojo prekybos centrai, kurie šia prasme yra patogesni. O vasarai atšils oras ir bus atidarytos lauko kavinės, kas turėtų pritraukti daugiau "gatvės šlifuotojų", nes dabar ten nėra ypač ko ir eiti, nebent nori apsipirkti ar užkąsti kurioje nors iš kavinių
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      #70
                      / Siaip reiktu ten visiskai uzdaryt eisma ir lauko kavines statyt pacioj gatvej, manau zymiai geresne atmosfera prospekto sukurtu

                      Comment


                        #71
                        @ John
                        Spek kodel ten nera parduotuviu? Musu universitetas bendradarbiauja su vienu Vokietijos profesorium, kuris tyrineja posovietiniu saliu sostines, ypac Vilniu, ir ji ypac domina kaip naujieji prekyb. centrai "a la Akropolis" keicia centrines miesto dalies veida (pas juos tas prasidejo zymiai seniau). As pats apklausas dariau Europos prekybos centre, tai dauguma parduotuviu buvo issikele butent is senamiescio ir is Gedo prospekto

                        Comment


                          #72
                          Visi i Akropoli isejo

                          Comment


                            #73
                            Penktadienvakarinis prospektas
                            Attached Files
                            Mano galerija Flickr'yje

                            Comment


                              #74
                              Eh ir aš turiu kelias nuotraukėles iš naujosios dalies



                              Comment


                                #75
                                Kauno Laisvės alėjoj daug daugiau žmonių, nors Kaunas mažesnis už Vilnių.

                                Comment


                                  #76
                                  nezinau kaip jus, bet tolumoje ash matau gan nemaza minia

                                  Comment


                                    #77
                                    Kol visur vyksta statybos, ypac tam gale, tai zmoniu ne per daugiausiai ir yra. Kai viska rekonstruos, atnaujins Lukiskiu aikste, irengs kelis traukos objektus - zmoniu tikrai netruks. O dabar - ko ten eiti? Juk ten dabar daugiau butu ir visokiu ofisu nei kazkokiu traukos objektu ir tuo labiau, kad galas uzbarikaduotas, nes vyksta rekonstrukcija. Gedimino prospekto gale - toj pusei kur yra Katedros aikste iki GDP buna daugiau zmoniu. O siaip galetu Gedimino prospekta paversti pesciuju gatve ir vidury gatves galetu stoveti lauko kavines ir pan. Bet kazkaip labai jau nenori jie to daryti, gal delto, kad seimui ir kitoms institucijoms "reikia" privaziavimo Gedimino prospektu.

                                    Comment


                                      #78
                                      Parašė farbrom
                                      Kauno Laisvės alėjoj daug daugiau žmonių, nors Kaunas mažesnis už Vilnių.
                                      Kaune dar nera Akropolio

                                      Comment


                                        #79
                                        Šiandien praėjau net nesitikėdamas, kad jau atidaryta. Atrodo neblogai ir žmonių netrūksta, vakare gal nuotraukų įmesiu

                                        Atidaroma naujai rekonstruota Gedimino prospekto dalis
                                        http://www.delfi.lt/news/economy/aut...php?id=6943636
                                        Mano galerija Flickr'yje

                                        Comment


                                          #80
                                          Šiandien dar pasivaikščiojau po prospektą. Visur tiesiog knibždėte knibžda atvykėlių







                                          Mano galerija Flickr'yje

                                          Comment

                                          Working...
                                          X