Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Gedimino prospektas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė vtomux Rodyti pranešimą
    Prie mano namo taip pat yra nutiestas dviračių takas, kuris vakare ir ryte būna pilnai arba beveik pilnai užstatytas, o dieną, net ir vasarą, jis taip pat nebūna laisvas nuo mašinų.
    Tai nejaugi siūlai šią problemą spręsti naikinant dviračių taką ir praplatinant automobilų aikštelę? O gal problemos priežastį galime įžvelgti vairuotojų kultūroje? Juk ne visi sugeba pavažiuoti šimtą metrų toliau ir pastatyti mašiną tuščiame kelkraštyje. Manau, taip pačiai vyksta ir centre.
    Ne visai. Centre (o tiksliau, Gedimino prospekte) visuose kelkraščiuose ženklas Sustoti draudžiama, beje, gan aktyviai išnaudojamas ratų blokuotojų. Kalba eina apie dviračių takus užėmusias važiuojančias (ar prie šviesoforo sustojusias), o ne stovinčias mašinas, kaip rajonuose.

    Comment


      Parašė furtivete Rodyti pranešimą
      Ne visai. Centre (o tiksliau, Gedimino prospekte) visuose kelkraščiuose ženklas Sustoti draudžiama, beje, gan aktyviai išnaudojamas ratų blokuotojų. Kalba eina apie dviračių takus užėmusias važiuojančias (ar prie šviesoforo sustojusias), o ne stovinčias mašinas, kaip rajonuose.
      Na, tai taip pat yra problema, bėda ta, kad dviratininkai Lietuvoje yra nelabai gerbiami ir dažnai nepripažįstami kaip visaverčiai eismo dalyviai. Kaip pavyzdį galiu paminėti Vilniuje neseniai įvykusią avariją, kai automobilio vairuotoja, dariusi posūkį sankryžoje (Gedimino pr.) nepraleido tiesiai važiavusio dviratininko ir jį tiesiog partrenkė. Ir man pačiam ne kartą teko atsidurti panašiose situacijose, kai kai kurie vairuotojai ignoruoja dviratininką (t.y. mane) ir pažeisdami KET sukelia pavojų man ir mano transporto priemonei.
      Esmė tame, kad šis dviračių takas yra užimamas tiek važiuojančių automobilių, tiek stovinčių (ne šiaip sustojusių išlaipinti keleivių, bet demonstratyviai pastačiusių automobilius ilgesniam stovėjimui, pvz. foto 1 2).
      Kiekvieną kartą apvažiuojant tokias mašinas kyla klausimas - o kam tada skirta požeminė automobilų aikštelė Gedimino pr. ?
      Why visit Vilnius?

      Galerija

      Comment


        O man kitas klausimas kyla - kodel kazkas nepadaro pelningo tokiu "teisingai priparkuotu" auto nutempimo versliuko? Pastatei ne vietoje 15 minuciu, grizai, o tavo auto jau aikstelej saugomoj....

        Comment


          Parašė waidz Rodyti pranešimą
          O man kitas klausimas kyla - kodel kazkas nepadaro pelningo tokiu "teisingai priparkuotu" auto nutempimo versliuko? Pastatei ne vietoje 15 minuciu, grizai, o tavo auto jau aikstelej saugomoj....
          Man atrodo, kad yra kažkokios taisyklės. Kai stovi neleidžiamoj vietoj, bet netrukdo eismui, blokuojami ratai. Kai eismui trukdo, tada tempiama. Prospekte sustatytos mašinos aiškiai mašinų eismui netrukdo, formaliai tik dviračių eismui (nors būtų kvaila nesuvokt, kad dviratis gali tokią mašiną apvažiuot ne savo taku). Tad prospekte tik ratai blokuojami, beje, kiek esu pastebėjęs, tai tikrai blokuotojai netinginiauja

          Comment




            keičiamos lemputės. nauji metai baigėsi

            Comment


              Tos naujos lempikės...nu sorry, bet visiškai sovietų laikų atrodo...
              Blogas, kuris ♥ Vilnių: EziukasVilniuje.lt

              Comment


                Parašė EziukasSuKedais Rodyti pranešimą
                Tos naujos lempikės...nu sorry, bet visiškai sovietų laikų atrodo...
                Normalus istorizmas. Modernios išvaizdos šviestuvai Gedimino pr. juk netiktų.
                Post in English - fight censorship!

                Comment


                  Paaiškinkit, kame jūs matot tą sovietizmą naujuose šviestuvuose? Normalūs šviestuvai, nesuprantu, kuo jie blogi?
                  N N N

                  Comment


                    Manau, ežiukas kalba apie dekoratyvines "girliandas", kabinamas virš prospekto

                    Comment


                      Parašė Vaidas Rodyti pranešimą
                      Manau, ežiukas kalba apie dekoratyvines "girliandas", kabinamas virš prospekto
                      O tai kas jose sovietisko? Toj pacioj vakaru europoj tokiu dekoraciju tikrai netruksta.

                      Comment


                        Man jos taip pat neatrodo sovietiškai, tiesiog pasirodė, kad buvo kalbama būtent apie jas.
                        Nors šiaip ar taip trispalvės girliandos man atrodė gražiau [xxl nuotraukia iš ankstesnio puslapio]. Kita vertus, reikia palaukti ir pažiūrėti, kaip naujosios dekoracijos atrodys naktį...

                        Comment


                          Teko neseniai pasivaikščioti Gedinimo prospektu, tai vaizdelis nėra malonus akiai, nes vietomis vietoje grindinio plytelių atsivėrusios duobės. Grindinio plytelės arba išluptos, arba ištrupėjusios...

                          Comment


                            O važiuojamosios dalies akmenys yra...
                            GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                            Comment


                              Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
                              O važiuojamosios dalies akmenys yra...
                              Tai aš čia apie ją ir norėjau parašyti

                              Comment


                                Liūdni popieriai gali būti. Prieš kurį laiką "Klaipėdoje" skaičiau straispnį apie antkapinius paminklus, tai buvo teigiama, kad iš kiniško akmens netinka mūsų klimatui, yra, todėl vėl grįžtama prie skandinaviško.
                                GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                                Comment


                                  Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
                                  Liūdni popieriai gali būti. Prieš kurį laiką "Klaipėdoje" skaičiau straispnį apie antkapinius paminklus, tai buvo teigiama, kad iš kiniško akmens netinka mūsų klimatui, yra, todėl vėl grįžtama prie skandinaviško.
                                  Na, Pakso nupirktas kiniškas granitas Katedros aikštėje kol kas atsilaiko
                                  Žymiai blogiau atrodo ukrainietiškas, panaudotas Gedimino paminklo postamentui. Arba jį tiesiog blogai suklijavo, arba pats akmuo labai prastas, atrodo tikrai ne kaip

                                  Comment


                                    2010-03-31
                                    Bus aiškinamasi, kodėl byra Gedimino prospekto grindinys
                                    http://klaipeda.diena.lt/naujienos/e...indinys-270426
                                    GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                                    Comment


                                      Kažkada uždarbiavau "Luide", kai buvo tiesiamas Gedimino prospekto grindinys. Tai patys statybininkai sakė, kad tos plytelės yra pačios prasčiausios iš galimų. Kaip sakoma, skūpas moka du kartus

                                      Comment


                                        Visa rekonstrukcijos kaina skūpumu nekvepia...
                                        GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                                        Comment


                                          Vilniaus valdžia Gedimino prospektą gaivins atnaujindama automobilių eismą

                                          Sostinės gyventojai ir svečiai netrukus nebegalės laisvai vaikščioti po Gedimino prospektą – artimiausiu metu pagrindinė Vilniaus gatvė vėl priklausys automobilininkams. Kaip DELFI sakė Savivaldybės Eismo organizavimo skyriaus vedėjas Algirdas Šešelgis, nuo V. Kudirkos aikštės iki Žvėryno tilto važinėti automobiliams bus leidžiama ir darbo dienomis, ir laisvadieniais nuo 6 iki 24 valandos. <...>

                                          Tačiau Savivaldybės Eismo organizavimo skyriaus vedėjo A. Šešelgio nuomone, ateityje prospektu ne tik turėtų važinėti automobiliai, bet ir vienoje pusėje turėtų būti įrengtos automobilių statymo vietos, nes „dviračiams pakaktų ir vieno tako“.
                                          http://www.delfi.lt/news/economy/aut....d?id=33286273

                                          Na man jau norisi šaukti - grąžinkit Zuoką!
                                          Paskutinis taisė Rimas_OK; 2010.06.09, 11:33.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X