Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

SSP Diagramos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kas ka zinote apie "fantasy" statusa turinti building'a Tallinn'e ? 60 aukstu 203m...
    Westside is the best ! :jura:

    Comment


      Mačiau ten ir pramoninių kaminų įdėta. Tai reikėtų ir šešis(du AB "Klaipėdos kartonas, 4 "Klaipėdos energijos") aukštus Klaipėdos kaminus įdėti. Taip pat ir Girulių bokštą.
      GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

      Comment



        bent jau mano galva, tie kaminai diagramuose tikrai nepuosia miestu kam isvis juos piesti reikia...

        p.s. gal zinau ju aukscius metrais ?
        Westside is the best ! :jura:

        Comment


          Parašė Edgaex

          bent jau mano galva, tie kaminai diagramuose tikrai nepuosia miestu kam isvis juos piesti reikia...

          p.s. gal zinau ju aukscius metrais ?
          Nepuošia, bet dėl info galėtų ir būti, kitus pamačiau tai ir pasiūliau.
          Aukščio nežinau, esančio netoli Šilutės plento aukštis neseniai spaudoje buvo minėtas, bet neprisimenu metrų. Šiaip jie visi aukštoki. Iš jūros ir ne tik jie pirmieji horizonte pasirodo. www.klenergija.lt foto kaikurių yra. Čia užklausus gal ir aukštį pasakytų.
          GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

          Comment


            http://www.klenergija.lt/index.php?cid=375

            jeigu cia apie tuos silutes plente esanciu kaminus kalba eina, tai jie yra tik po 100 metru
            Westside is the best ! :jura:

            Comment


              Pagrindinės katilinės kamino aukštis yra net 120 metrų, nors, kad nebūtų viršijamos taršos normos, užtektų tik pusės jo. Klaipėdos rajoninės katilinės garo katilų ir vandens šildymo katilų kaminai siekia po 100 metrų, o aukščiausias yra Lypkių rajoninės katilinės kaminas - net 150 metrų.

              Paimta iš to straipsnio.
              GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

              Comment


                vistiek mazai 120m, jei piest kamina, tai tik dideli nors nezinau... man nerupi tie kaminai
                Westside is the best ! :jura:

                Comment


                  Na del kaminu tai nezinau... Teisingai Edgaex sako, kad kaminai nepuosia diagramos . O Gandraliskiu pastatus reik prasyt Himlerio, kad suvestu, o tada as jau ir piesinukus sudeciau. Jei ka tai padariau 77m. aukscio tuos pastatus.

                  Comment


                    Yekaterinburge statomas 24 aukstu 94 m. dangoraizis, nezinau is kur sugalvojau ji nupiest , tiesiog pasirode gana grazus, tad...

                    Comment


                      Noreciau aiwa tawes paklausti, per kiek laiko nupiesi?Na tarkim kad ir si dangoraizi
                      "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

                      Comment


                        Parašė Montezauras_klp
                        Noreciau aiwa tawes paklausti, per kiek laiko nupiesi?Na tarkim kad ir si dangoraizi
                        Neilgai, na gal kokia 30 min maximum. Aisku jei butu labai aukstas dangoraizis tai ir piesimo laikas butu ilgesnis.

                        Comment


                          Javits center Hotel, New York. 50 aukstu ir 240m. pasiulymas, seniai norejau nupiest ka nors auksto

                          Comment


                            neblogai hmm tai ar kadanors kas nors ides gandraliskiu apvalius 22aukscius ?
                            Westside is the best ! :jura:

                            Comment


                              Man tai nekaip jis ziurisi , bet ir nieko gero nesitikejau, nes velgi neturiu geresniu vizualizacijju.. O del 22auksciu, tai reiks parasyt Himleriui asmenine zinute.

                              Comment


                                Klaipėdos švyturio aukštis atrodo 45 metrai, tai jį reikėtų patalpinti.
                                GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                                Comment


                                  Himleri, tai ar imesi gandraliskiu penkis 22 auksius ?
                                  Westside is the best ! :jura:

                                  Comment


                                    Hm, regis senas mielas www.skyscrapercity.com bus greitu laiku prijungiamas prie komercinio www.emporis.com, kuris kraunasi $$ iš jaunų žmonių entuziazmo ir neatlyginamo darbo
                                    Mano galerija Flickr'yje

                                    Comment


                                      Jee pabandziau, ir pavyko!!! Kalbu apie www.emporis.com , pagaliau pavyko man ideti keleta Kauno pastatu . Eisiu pabandysiu idet dar keleta, kokiu zinau...

                                      Comment


                                        man kazkodel nuotrauku nerodo
                                        I love INNUENDO!

                                        Comment


                                          Ten ir nera nuotrauku, nebent kas nors patalpintu. Bet anksciau tebuvo Kauno puslapyje 4 aukstuminiai pastatai, tai as padidinau siek tiek, dabar nusiusiu dar viena emaila, su dar daugiau pastatu, zinoma as ju zinau tik labai mazai apie 30, o ju kaune apie 150 , bet vis vaizdas bus geresnis nei 4 aukstuminiai pastatai.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X