Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Pamirštos Vietos Kaune

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Pamirštos Vietos Kaune

    Sveiki visi.
    Kartu su isibegejancia vasara ir naujais ES vejais Kaunas rodos bunda is letargo miego. Bunda sunkiai, neretai ispiltas salto prakaito nuo abejotinos kokybes tvariniu jautriausiose miesto zonose, taciau judejimas vyksta.
    Dziugu, kad seniai pamirstos ir apleistos miesto erdves sulaukia vis didesnio architektu demesio. Kartu ir baisu, kad sios vietos ir statiniai, miesto istorijos raidoje tureje ypatinga reiksme, nevirstu naujo daugiabucio parkingu ar dar vieno "istabaus" biuru pastato pagrindu.
    Todel noreciau pakviesti sio forumo lankytojus padiskutuoti, pasidalinti mintimis ir nuotraukomis apie pamirstas ir dar neprisimintas erdves ar pastatus Kaune, kurie kazkada buvo svarbus miestui, ne tik istorine, bet ir kulturine, rekreacine ar pramonine prasme.
    Sios vietos turi buti identifikuotos, kad nebutu sunaikintos. Tik atgaivindami ir suteikdami joms nauja funkcija galesime islaikyti tikraji Kauno veida.
    :eina: :eina: :eina: :eina: :eina: :eina: :eina: :eina:

    #2
    Zydu bankas, kurio vietoje dabar Tado Ivanausko muziejus/
    Alternative

    Comment


      #3
      Tai žydų, o ne mūsų... Nieko ten prisiminti ir nereikia...

      Comment


        #4
        Čia kalbama apie kauniečius, o ne lietuvius. Kaune gyvenantys žydai irgi yra kauniečiai.

        Comment


          #5
          Beje, yuuste, sveika (-as?) prisijungusi (-es?) prie forumo!
          O del pamirstu Kauno vietu... kazkaip dabar neprisimenu Bet ideja - gera.

          Comment


            #6
            Nežinau ar tai pamiršta vieta, bet prieš porą metų man tai buvo didžiulis atradimas.

            sorį už kokybę, tik tokią nuotrauką turiu.

            Comment


              #7
              Čia pamiršta vieta? Man asmeniškai, tai viena gražiausių ir taikiausių vietų Lietuvoje.
              Paskutinis taisė sanomiz; 2006.06.23, 19:20.

              Comment


                #8
                Taip, tai graži ir rami vieta, kuri mano nuomone nesulaukia tinkamo dėmesio.(tai tik mano nuomonė)

                Comment


                  #9
                  Parašė syle
                  Nežinau ar tai pamiršta vieta, bet prieš porą metų man tai buvo didžiulis atradimas.

                  sorį už kokybę, tik tokią nuotrauką turiu.
                  Tai gal ir man papasakos, kur yra šita bažnytėlė, niekad neesu jos matęs...
                  BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                  Comment


                    #10
                    Tai Šv. Gertrūdos bažnyčia. Ji yra tarp Laisvės alėjos ir J. Gruodžio gatvės.
                    Birth, school, METALLICA, death

                    Comment


                      #11
                      Iš kitos pusės:


                      Man asmeniškai gražiausia bažnyčia Kaune

                      Comment


                        #12
                        ji tikrai graži, tik jai nepakenktų restauratorių rankos...

                        Comment


                          #13
                          Nezinau, gal pasirodysiu kaip koks atsilikelis, bet man Sv. Gertrudos baznytele labai graziai atrodo tokia kokia yra. Isore zavi paprastumu, o vidus, kuris tik is dalies restauruotas kaip tik sustiprina dvasini isgyvenima, panasiai kaip Vilniaus Bernardinai ar Kauno Sv. Jurgis. (Nors del Sv. Jurgio baznycios mano nuomone kitokia - ja reikia butinai restauruoti, nes ji per didele, ir per daug svarbioj vietoj, kad stovetu uzmurytais langais) Na o del Sv. Gertrudos, tai nebent aplinka kiek patvarkyti, kad tas baras (jis berods vadinasi "Gertruda") negrotu garsiai popsuchos ir maloniai aptarnautu. O visa kita lyg ir tvarkoj.
                          Paskutinis taisė TKO; 2006.06.24, 13:09.

                          Comment


                            #14
                            Taigi ši bažnytėlė ir yra puikiai atrestauruota, o aplinka sutvarkyta turbūt neblogiau už Vilniaus Gedimino prospektą.

                            Comment


                              #15
                              /\ tu turbūt kalbi apie stogą, taip? jis tikrai restauruotas ir gražiai atrodo. bet dėl aplinkos tu tikrai neperdedi? reiks būtinai prie jos nueit kada ir apžiūrėt

                              Comment


                                #16
                                Tą bažnyčios skverelį supantys pastatai ir labai puikiai sutvarkyti - tikras pavyzdys likusiai miesto daliai. Na, geriau pačiam nuvažiuoti, nes sunku iš vienos nuotraukos teisti.

                                Comment


                                  #17
                                  va net specialiai pasiėmiau kauno žemėlapį, kad rasčiau tiksliai tą vietą kaip supratau, tai ji visai šalia miesto sodo gruodžio gatvelėj?

                                  Comment


                                    #18
                                    Taip taip, Galima ateit nuo LA pro bromą, ten kažkurį prie skalsos...

                                    Comment


                                      #19
                                      taip, jau radau tą keliuką žemėlapį reikės liepą ekskursiją pasidaryt rimtą po gimtojo miesto senamiestį

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė Hunte-r
                                        Tai žydų, o ne mūsų... Nieko ten prisiminti ir nereikia...
                                        Sutinku...irgi nereikia prisiminti visas Lietuvos baznycias, kurios nera katoliskos, ir visus Lietuvos pastatus/paminklus ir t.t. ikuriamus Lenkams, Zydams ar Rusams (pvz. Gedimino Prospektas, Vilniaus Universitetas, Prezidentura, Klaipeda etc). Gal reikia viska nugriauti - nes tai ju, o ne musu.......
                                        Paskutinis taisė Svajoklis; 2006.06.25, 00:40.

                                        Comment

                                        Working...
                                        X