Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Žaliasis Vilnius

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Žaliasis Vilnius

    Taigi šiandien pasiimiaus savo trantą dviratį ir aplėkiau nemažą Vilniaus dalį Čia nuotraukos




    Šalia keturių juostų gatvės


    Tai tikrai Vilnius, nenustebkit






    Šioje nuotraukoje matosi Spaudos rūmai ir Europa bokštas


    Link spaudos rūmų, arčiau dar Žvėryno cerkvė


    Va, matosi Žirgo būstas






    Šiek tiek iš arčiau




    Ten tas pats oro balionas virš NMC












    Mano galerija Flickr'yje

    #2
    Nuostabus miestas!

    Comment


      #3
      Mantai, fainos nuotraukos! Savo zaluma primena teletabiu sou!
      I kuria ten vieta tiksliai su dviraciu nusikasei? Kazkaip vaizdelis truputi fantazmagoriskas - zalios pievos, lusnos, dangoraiziai, balionas kazkox kyla. Susidaro ispudis, kad pardave diedukas karve, pasistate Europa Toweri ir laukia griztant anuko, beskraidancio balionu. Tiesa, dar stovi kazkox neaiskus bokstas, panasus i pamauta skraidancia lekste (TV), is kurio tikriausiai ufonautai stebi besimezgancias miesto formas Lietuvos zemeje!

      O siaip labai grazu, aciu (paziurejau jau skyscrapercity.com)

      Comment


        #4
        Parašė Jeffas
        Mantai, fainos nuotraukos! Savo zaluma primena teletabiu sou!
        I kuria ten vieta tiksliai su dviraciu nusikasei? Kazkaip vaizdelis truputi fantazmagoriskas - zalios pievos, lusnos, dangoraiziai, balionas kazkox kyla. Susidaro ispudis, kad pardave diedukas karve, pasistate Europa Toweri ir laukia griztant anuko, beskraidancio balionu. Tiesa, dar stovi kazkox neaiskus bokstas, panasus i pamauta skraidancia lekste (TV), is kurio tikriausiai ufonautai stebi besimezgancias miesto formas Lietuvos zemeje!

        O siaip labai grazu, aciu (paziurejau jau skyscrapercity.com)
        Šitą vietelę man Jonas pašnibždėjo Šiaip ji yra maždaug prie Liepkalnio ir žirnių gatvių sankryžos
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #5
          EDIT

          Comment


            #6
            Butu viskas labai grazu, jei sie vaizdai butu is kokio balbieriskio kaimo.
            Didmiescio tokie vaizdai nepuosia.
            You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

            Comment


              #7
              lol Blitz

              Comment


                #8
                Puikios nuotraukos. Labai gerai pagautos vakaro spalvos.

                Žinodamas aukščių skirtumą, manau, kad turėjai neblogą mankštą.



                Mantai, ar negalėtum įmesti pirmųjų dviejų nuotraukų su Mindaugo tiltu į "Tiltų" temą? Turiu porą iš statybos laikų. Bus ką palyginti.

                Comment


                  #9
                  Parašė Romas
                  Puikios nuotraukos. Labai gerai pagautos vakaro spalvos.

                  Žinodamas aukščių skirtumą, manau, kad turėjai neblogą mankštą.



                  Mantai, ar negalėtum įmesti pirmųjų dviejų nuotraukų su Mindaugo tiltu į "Tiltų" temą? Turiu porą iš statybos laikų. Bus ką palyginti.
                  Gali bet kur ir bet kada ir neatsiklausęs mano nuotraukas dėt
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment

                  Working...
                  X