Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Žirgo daugiabutis ir vaizdai iš viršaus

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Žirgo daugiabutis ir vaizdai iš viršaus

    Taigi šiandien nuskilo ir turėjau progą užlipt ant Žirgo daugiabučio stogo ir netgi pabuvojau viename iš jo butų, kuris vertas bent 0,5 mln

    Gaila, kad neteko pasinaudot dar neveikiančiu panoraminiu liftu, o kiti du deja nepermatomi

    Pirma šiek tiek vaizdelių iš šono














    Va, čia jau iš buto balkono




















    Čia jau vaizdas nuo stogo






    Studentų miestelis


    ir mano univeras B-)










    Ir pabaigai vaizdelis iš Antakalnio
    Mano galerija Flickr'yje

    #2
    Parašė John
    Geras
    kokia proga ten patekai, Mantai?
    Vaizdai is virsaus neblogi, ypac nakti centrine miesto dalis turetu graziai ziuretis.
    Vienas žmogus padėjo
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #3
      Xe xe
      Machiau gy ash tave apie 18:00 praeinant pro antakalnio stotele Mazha ta lietuva...

      Geros foto! Ypac ta, kur pro siaures miestely matosi NMC

      Comment


        #4
        Parašė Alone
        Xe xe
        Machiau gy ash tave apie 18:00 praeinant pro antakalnio stotele Mazha ta lietuva...

        Geros foto! Ypac ta, kur pro siaures miestely matosi NMC
        O, tai ko nepasisveikinai ?
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #5
          Nes kai tave pamachiau, bandzhiau prisiminti ish kur as tave pazhistu Ir prisiminiau, kad nepazhistu, o tik fotkes machiau Ir shiaip nebuvau tikras kad ten tu

          Comment


            #6
            Gražu!
            Koks to buto plotas, jei jis kainuoja puse milijono? (Šiandien varčiau Ober-Haus katalogą, tai 100 kvadratų butas EA kainuoja irgi apie pusę milijono)

            Beje, su žirgo pastatu šioks toks juokas buvo. Kai lankiau vairavimo kursus, teko važinėt beveik kiekvieną kartą į aikštelę Antakalnyje, ir tik kažkur devintą kartą važiuodamas pastebėjau, kad pravažiuoju pro pat žirgo pastatą Iki tol net nelabai turėjau supratimą, kur jis tiksliai yra

            Comment


              #7
              Parašė Vaidas
              Gražu!
              Koks to buto plotas, jei jis kainuoja puse milijono? (Šiandien varčiau Ober-Haus katalogą, tai 100 kvadratų butas EA kainuoja irgi apie pusę milijono)

              Beje, su žirgo pastatu šioks toks juokas buvo. Kai lankiau vairavimo kursus, teko važinėt beveik kiekvieną kartą į aikštelę Antakalnyje, ir tik kažkur devintą kartą važiuodamas pastebėjau, kad pravažiuoju pro pat žirgo pastatą Iki tol net nelabai turėjau supratimą, kur jis tiksliai yra
              230 m2, taigi žymiai pigiau
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                #8
                Parašė Mantaz
                230 m2, taigi žymiai pigiau
                230m2
                Čia tai butas.... Daugelis individualių namų mažesni

                Comment


                  #9
                  Parašė John
                  Kiek girdejau, virsutiniu aukstu apartamentai Zirgo name kainuoja per 1mln. Lt
                  Na kad sakė 0,5 mln
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    #10
                    Parašė John
                    Priklauso, koks buto plotas ir kuriame aukste virsuje butai nemanau, kad butu maziau nei 4000Lt/m2, tuomet, jeigu butas yra 240m2 (ten tik vienas toks yra, kaip raso svg.lt), tuomet kaina butu ~1mln, bet kiek girdejau virsuje butai kainavo ~5000Lt/m2, taigi galima nesunkiai paskaiciuoti
                    Hm, nu gal ir pats dabar paskaičiavau, kad neišeina už 0,5 mln Nes kaina būtų apie 2000, o tai nelabai realu
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      #11
                      Žiūrėdamas į tas panoramines nuotraukas iškart prisiminiau diskusiją apie miškus Vilniuje.

                      SAKYKIT KĄ NORIT, bet nerealiai atrodo miesto infrastruktūros miškuose. Koks tarp dviejų miškų besitęsiantis greitkelis ar iš miško iškylantis studentų miestelis. O juk labai paprasta būtų iškirsti tuos medžius...

                      Comment


                        #12
                        Sutinku. Atrodo nerealiai.
                        Nerealiai SZLYKSZCZIAI.

                        !!!!!!

                        Norit misku - vaziuokit i kaima. Miestas turi buti miestu, o ne kazkokiu tai hibridu tarp misko ir miesto.

                        Va pora iliustraciju:

                        Taip atrodo miestas:



                        O taip - nesusipratimas:

                        You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                        Comment


                          #13
                          Beje fantastiskos foto, Mantai. Aciu.
                          You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                          Comment


                            #14
                            BS!!!!!!!!!

                            Nesakau, kad mieste neturi buti medziu! As pats esu medziu myletojas (ne tiesiogine prasme), BET, tie medziai turi buti parku pavidale! Palikti miskus vidury miesto yra absurdas!
                            You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                            Comment


                              #15
                              Blitzo Vilniaus miesto vizija:

                              Vilnius 2000-2020

                              Antra dalis - gyventojai









                              etc.

                              You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                              Comment


                                #16
                                Parašė blitz
                                BS!!!!!!!!!

                                Nesakau, kad mieste neturi buti medziu! As pats esu medziu myletojas (ne tiesiogine prasme), BET, tie medziai turi buti parku pavidale! Palikti miskus vidury miesto yra absurdas!
                                O tarkim Vingio parkas yra miškas ar parkas?

                                Manau, kad visgi, turėdami tai, ko neturi niekas kitas, t.y. didelius miškų plotus visai šalia miesto centro, turėtumėme juos išsaugoti. Vietos kol kas centre per akis, tarkim Šnipiškių lūšnynuose ne vienas Akropolis tilptų. Tad reik išsaugoti tuos miškus. Aišku, įrengti juose pasivaikščiojimo takus and so on, tačiau ir nepadaryti parkų a la pievelė, takas, suolai ir vienas kitas medelis. O dėl to Saulėtėkio, tai priešingai nei blitz, aš manau, jog ten tas pic yra ne nesusipratimas, o labai žavus vaizdelis.

                                Kitas pavyzdys. Narbuto gatvė. Šiuo metu tas greitkelis driekiasi įspūdingų miškų apsupty. Ten žemę užstatyt daug kas norėtų, bet ar verta? Aš manau, kad kol yra galimybių plėsti miestą kokybės atžvilgiu bei į aukštį, reikia tuo naudotis. O tokio žalio miesto kuo toliau tuo daugiau atvažiuos pasižiūrėti žmonės iš Vakarų Europos, kurios miestuose turbūt būtų neįmanoma įsivaizduoti to, kas yra Vilniuje.

                                Comment


                                  #17
                                  @meier: sutinku 100%

                                  @bliltz: pažiūrek nuotraukas kaip Vilnius atrodo vasarą ir kaip žiemą.. daug žalumos (proto ribose) tikrai daro miestą žavesniu ir patrauklesniu, o vietos čia dar tikrai yra ir nekertant miškų. Gerai organizuotas išplanavimas ir pastatai, kylantis į viršų, išsaugant žalius plotus, yra daug geriau nei iškirtus medžius visą miestą apstatyti nesibaigiančiais vieno-dviejų aukštų namų rajonais...

                                  Comment


                                    #18
                                    O jus pagalvojot apie tokius dalykus kaip susisiekimas?
                                    Arba apie tai kam isviso miestai yra kuriami ir kodel nebegyvenam kaimuose, atitole viens nuo kito per desimtis kilometru?

                                    Tankus miesto apstatymas nera minusas, tai yra didelis pliusas.

                                    O jei norite klausyti geniu ir viso kito meslo, manau jums reiktu vaziuoti gyventi i balbieriski
                                    You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                    Comment


                                      #19
                                      Ir aciu Dzievuliui kad jis vyksta!

                                      O pats sau as niekada nepriestarauju! Vakarinio centro ideja yra gera, vienintelis kas man nepatinka tai tu pastatu architektura ir ju isdestymas!
                                      You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                      Comment


                                        #20
                                        ....noriu pataisyti Mantaz, butas virsutiniame Zirgo aukste be apdailos kainuoja 1mil LT

                                        Comment

                                        Working...
                                        X