Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilnius

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Paskutinis taisė Ežiukas; 2006.05.31, 09:28.

    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

    --------------------------------------------------

    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

    Comment


      Ryt jau prasideda vasara, o tu vis dar žiema gyveni

      Comment


        Vasara reikia gyventi žiema, žiema reikia gyventi vasara

        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

        --------------------------------------------------

        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

        Comment


          Eziuk, nuotrauka labai gaivinanciai atrodo. Kaip noreciau, kad nors 5 minutems ateitu zina! Ech...

          Comment


            Parašė Didmiestis
            Eziuk, nuotrauka labai gaivinanciai atrodo. Kaip noreciau, kad nors 5 minutems ateitu zina! Ech...
            As siek tiek kitaip pasakyciau - Kaip noreciau, kad ta vasara pas mus pagaliau ateitu! Ech...

            Comment


              Parašė minjey
              As siek tiek kitaip pasakyciau - Kaip noreciau, kad ta vasara pas mus pagaliau ateitu! Ech...
              Pas mane dabar yra keturios nakties ir kambario termometras rodo +28. Pamegink isivaizduoti, kas bus kai isaus rytas, o ypac lauke Noriu ziemos!!!

              Comment


                Parašė Didmiestis
                Pas mane dabar yra keturios nakties ir kambario termometras rodo +28. Pamegink isivaizduoti, kas bus kai isaus rytas, o ypac lauke Noriu ziemos!!!
                Nori tikek, nori ne, bet as tau pavydziu Pas mus dabar yra vidurdienis ir termometras rodo gal kokiu +12, dangus apsiniaukes ir bet kuria akimirka gali pasipilt lietus, taip, kad +28 atrodo kaip svajone...

                Comment


                  Parašė minjey
                  Nori tikek, nori ne, bet as tau pavydziu Pas mus dabar yra vidurdienis ir termometras rodo gal kokiu +12, dangus apsiniaukes ir bet kuria akimirka gali pasipilt lietus, taip, kad +28 atrodo kaip svajone...
                  Be reikalo tu man pavydi. Pries pora dienu buvo dar karsciau, tai galvojau susilydisiu, nes tik is po dusho islipi ir prakaito lasiukai visa kuna uzvaldo. Man jau geriau +12

                  Comment


                    Parašė Didmiestis
                    Be reikalo tu man pavydi. Pries pora dienu buvo dar karsciau, tai galvojau susilydisiu, nes tik is po dusho islipi ir prakaito lasiukai visa kuna uzvaldo. Man jau geriau +12
                    Na, cia zinai, abiem atvejais ne kas Manau, tavo vietoj taip pat snekeciau. Bet kai jau dvi savaites is eiles salta ir lyja, tai tikrai norisi tos saules ir silumos. Tuo labiau, kad jau kaip ir vasara..
                    Aj, gerai, baigiam cia apie klimata, vistik tema skirta Vilniui, tuo labiau, kad tik pavydet vienas kitam pradejom

                    Neissilydyk

                    Comment


                      Parašė minjey
                      Na, cia zinai, abiem atvejais ne kas Manau, tavo vietoj taip pat snekeciau. Bet kai jau dvi savaites is eiles salta ir lyja, tai tikrai norisi tos saules ir silumos. Tuo labiau, kad jau kaip ir vasara..
                      Aj, gerai, baigiam cia apie klimata, vistik tema skirta Vilniui, tuo labiau, kad tik pavydet vienas kitam pradejom

                      Neissilydyk
                      Kaip tik salta alu gurksnoju ir meginu atsigaivinti

                      Comment


                        Gal sukuriam temą "Pasikalbėkime", kur būtų galima "chatinti" iki samonės netekimo?

                        Comment


                          Šiandieninės

                          Mano pirmi panoraminiai bandymai Praneškit apie klaidas ir kritikuokit mani
                          You might surprise yourself.

                          Miestai.net FB

                          Comment


                            Pradžiai tokia kritika: tai kad jokių nuotraukų neįdėjai.

                            Comment


                              Parašė Edd
                              Pradžiai tokia kritika: tai kad jokių nuotraukų neįdėjai.
                              As irgi nesupratau!!! Kritikuokite mane... Ka kritikuoti? Kur tos nuotraukos???

                              Comment


                                Buvau netyčia nuspaudęs išsiuntimą, taigi dedu dabar



















                                Beje, kaip su Arcsoft panorama maker 3,5 "ištiesinti" paskutinę panorama?
                                Paskutinis taisė spirit; 2006.06.04, 21:27.
                                You might surprise yourself.

                                Miestai.net FB

                                Comment


                                  Gera sviesa

                                  Comment


                                    Vakar (techniškai, jau užvakar ) pasivaikščiojau su fotiku po miestą, tad atnaujinu šią temą

                                    Daugelis vaizdų bus jau matyti, tačiau gal bent kampai bus neįprasti

                                    Peckelionės ant Gedimino bokšto sienų:







                                    Forume jau buvo šimtai nuo kalno darytų Vilniaus nuotraukų, bet vingiuojantis vaizdelis iš šio kampo lyg ir nebuvo ypač dažnas





                                    Patarimas vilniečiams ir miesto svečiams: nesusigundykite nuotraukos kairėje matomu "alternatyviu" nusileidimu nuo Gedimino kalno:



                                    Apačioje jūsų "lauks" varteliai su pakabinta spyna. Kadangi pats taip pakliuvau ir tingėjau kabarotis tuo pačiu takeliu viršun, nusprendžiau sekti takeliu palei tvorą, kuris, deja, pusiaukelėje išsišakojo - pasirinkimas buvo: lipti per aštriais smaigaliais "papuoštą" tvorą ar kabarotis stačiu šlaitu iki normalaus nusileidimo (ką aš ir pasirinkau) Vėliau eidamas pro šalį mačiau dar porą grupelių, įkliuvusių lygiai taip pat - viršuje prie nusileidimo tikrai derėtų pakabinti kokį nors ženklą



                                    Vaizdelis nelabai panašus į miesto vidurį (nors Šv. Onos bažnyčia - už 100 m )





                                    Siaura Šiltadaržio gatvelė:





                                    Pilies gatvė pilna žmonių. Žvilgančiame Merse sėdėjęs taksistas su kažkuo "riebiais" žodžiais rusiškai kalbėjosi telefonu





                                    "Helios" naktinis klubas ir viena mano mėgstamiausių - Šv. Kazimiero bažnyčia:





                                    Stiklių gatvelė:





                                    Vaizdas šalia Prezidentūros:





                                    Ištįsę vakaro šešėliai Liejyklos gatvėje:





                                    Krašto Apsaugos Ministerijos pastatas:





                                    Liūdnos būklės pastatai Liejyklos gatvėje (o juk vieta - super! )









                                    Kiekvieną kartą eidamas pro šalį žaviuosi šiuo Trijų Kryžių vaizdu iš Liejyklos gatvės, tačiau tik dabar jį nufotografavau





                                    Ech, kaip įspūdingai būtų atrodęs šis projektas... O gal jis dar bus atgaivintas?





                                    Kylant K. Kalinausko gatve:





                                    Šios nuotraukos tiktų į ciklą "Vilniaus grindiniai" (tik atrinkinėdamas nuotraukas pamačiau šiokį tokį jų panašumą )

                                    Naujas grindinys šalia Rotušės aikštės:





                                    Suskilinėjęs Dominikonų gatvės grindinys:






                                    Šalia paminklo L. Stuokai-Gucevičiui:





                                    Ir, žinoma, Gedimino prospektas:





                                    Dabar pradėjau galvoti. kad gal buvo verta kurti naują temą, bet tegul būna taip
                                    Paskutinis taisė Vaidas; 2006.06.22, 07:56.

                                    Comment


                                      Vaidai, grazios foto! Kaikurios net ir meniskos
                                      ©WeaxDesign.com

                                      Comment


                                        Didžiuojuosi, jog Vilnius - Lietuvos sostinė.

                                        Comment


                                          Labai patiko fotoekskursija po Vilniaus senamiesti. Tikrai jaukus prisiminimai —*laukiu nesulaukiu rugpjucio kai vel lankysiuos Vilniuje. Galiu i gerai pazistamus ir 100a kartu matytus vaizdus nors ir kasdien ziureti. Dar karta aciu Vaidai!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X