Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Druskininkai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • rimgis
    replied
    Senamiestis













    Komentuoti:


  • rimgis
    replied
    Miestas keičiasi į gerąją pusę.MAN TAI LABAI MALONU KONSTATUOTI.. tuo labiau , kad esu pesimistas















    Paskutinis taisė rimgis; 2012.05.06, 07:51.

    Komentuoti:


  • rimgis
    replied
    šiaip tai vykstant į mietą patarčiau neskubėti..
    čia tik kai kurios kameros

    Druskininkai / "Snow Arena" Outdoor track Druskininkai / Pramogų aikštė Druskininkai / Pramogų square Druskininkai / Sniego Arena 2 webcam Druskininkai / Sniego Arena 2 webcam Druskininkai / Snow Arena 3 webcam

    Komentuoti:


  • oranger
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
    Dėl visko sutinku, bet pinigų kalimas kai kuriose šalyse dar svarbesnis. Visi nori būti tokiais verslininkais ir visiems yra pavyzdys kompanijos augančios geometrine progresija kai pvz. Google.
    Vėl VISI. Aš asmeniškai tikrai nenoriu būti verslininku. Man jie sukelia alergiją.

    Komentuoti:


  • oranger
    replied
    Parašė Irma Rodyti pranešimą
    Tu teisus, Lietuvoje visi sąžiningi, visiems be išimties verslininkams nėra svarbiausia greitas pelnas, o atmosfera kompanijose bei darbuotojai yra svarbiausia. Vartotojų teisės ginamos tobulai, o socialinių darbuotojų veikla be priekaištų. Nebeturime ko siekti, viską jau pasiekėme
    Aš nesakau, kad viskas puiku. Bet ant kiekvieno kampo ir dėl kiekvieno niekniekio burnoti prieš savo šalį - negražu ir neteisinga. Man tai kvepia nepilnavertiškumo kompleksu.
    Paskutinis taisė oranger; 2012.04.30, 18:56.

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė Irma Rodyti pranešimą
    Tu teisus, Lietuvoje visi sąžiningi, visiems be išimties verslininkams nėra svarbiausia greitas pelnas, o atmosfera kompanijose bei darbuotojai yra svarbiausia. Vartotojų teisės ginamos tobulai, o socialinių darbuotojų veikla be priekaištų. Nebeturime ko siekti, viską jau pasiekėme
    Dėl visko sutinku, bet pinigų kalimas kai kuriose šalyse dar svarbesnis. Visi nori būti tokiais verslininkais ir visiems yra pavyzdys kompanijos augančios geometrine progresija kai pvz. Google.

    Komentuoti:


  • Irma
    replied
    Parašė oranger Rodyti pranešimą
    Nemanau. Bet kaip sakoma, pasakyk kas yra tavo draugai...
    Tu teisus, Lietuvoje visi sąžiningi, visiems be išimties verslininkams nėra svarbiausia greitas pelnas, o atmosfera kompanijose bei darbuotojai yra svarbiausia. Vartotojų teisės ginamos tobulai, o socialinių darbuotojų veikla be priekaištų. Nebeturime ko siekti, viską jau pasiekėme

    Komentuoti:


  • oranger
    replied
    Parašė Irma Rodyti pranešimą
    Lietuviškas mentalitetas iki to dar netraukia
    Pas mus dar labai gajus TIK pinigų kalimo suvokimas.
    Nemanau. Bet kaip sakoma, pasakyk kas yra tavo draugai...

    Komentuoti:


  • Irma
    replied
    Parašė liutass Rodyti pranešimą
    Mes turime verslumo gyslelę, tačiau labiau spekuliantišką, kas yra didelis mūsų trūkumas. Mąstom labai siaurai, savo asmeninių interesų ribose, žiūrim kaip apgaut kitą, išpešant daugiau naudos sau. Su tokiu požiūriu toli nenueisim. Ir nenueinam..
    Tai čia greičiau sukčiavimo gyslelė. O verslumas, visų pirma, pasižymi tęstinumu. Lietuviškas mentalitetas iki to dar netraukia

    Verslumas – tai siekimas naujų idėjų, projektų įgyvendinimo, t.y. sugebėjimas sėkmingai organizuoti ir valdyti savo gyvenimą bei verslą, pelningai gaminti prekes ar teikti paslaugas; tai – mąstymas ir veikimas.
    Pas mus dar labai gajus TIK pinigų kalimo suvokimas.

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Parašė Irma Rodyti pranešimą
    Čia MANO nuomonė, lietuviai turi gerą potencialą, tačiau verslumo gyslelės NE.
    Mes turime verslumo gyslelę, tačiau labiau spekuliantišką, kas yra didelis mūsų trūkumas. Mąstom labai siaurai, savo asmeninių interesų ribose, žiūrim kaip apgaut kitą, išpešant daugiau naudos sau. Su tokiu požiūriu toli nenueisim. Ir nenueinam..

    Komentuoti:


  • Irma
    replied
    Parašė oranger Rodyti pranešimą
    Keistas požiūris. O gal kaip tik tai ir yra tas geras naujas europietiškas lietuviškumas, kuriuo turi sekti kiti miestai? Kažkaip man labai nepatinka, kai apie blogus dalykus iš karto sako "lietuviškai padarė", o apie gerus "čia nelietuviškai".
    Labiau reiktų suvokti sakomus žodžius.
    Čia MANO nuomonė, lietuviai turi gerą potencialą, tačiau verslumo gyslelės NE. Net nesugeba išnaudoti ir pateikti tai ką turi, pvz., mokslo sritis pas mus giliame šešėlyje, jei ne užsienio užsakovai - absoliučiai merdėtume.

    Panegirika man nebūdinga, o savo žodžius suvokiu puikiai.

    Komentuoti:


  • rimgis
    replied
    SŪLAU BAIGTI.. matau, vistiek nebus iš šio klausimo eskalavimo naudos

    Komentuoti:


  • oranger
    replied
    Parašė rimgis Rodyti pranešimą
    NU VA. niekas ir nevaro pagal vieną . taip visą laiką buvo.. Ir per savo praktiką darbo su žmonemis ( beje pačių įvairiausių tautybių) tuo galutinai įsitikinau..O praktika ir patirtis nemaža... Taip kad.. kas yra kas būtų galima daryti kitą visą skyrių .... Tiek jau to.. Atvaizdas
    Aš nežinau kuo tu dirbi, bet patikėk man irgi teko bendrauti ir dirbti su įvairiausių tautybių žmonėmis ir skirtingai nuo tavęs nedarau tokių apibendrinimų.
    Paskutinis taisė oranger; 2012.04.30, 12:34.

    Komentuoti:


  • rimgis
    replied
    NU VA. niekas ir nevaro pagal vieną . taip visą laiką buvo.. Ir per savo praktiką darbo su žmonemis ( beje pačių įvairiausių tautybių) tuo galutinai įsitikinau..O praktika ir patirtis nemaža... Taip kad.. kas yra kas būtų galima daryti kitą visą skyrių .... Tiek jau to..

    Komentuoti:


  • oranger
    replied
    Parašė Irma Rodyti pranešimą
    Gegužės pabaigoje pradės veikti šviesų fontanas, tikrai įspūdingas. Neradau kaip įdėti vaizdinę medžiagą, bet galima pasižiūrėti čia - http://www.druskonis.lt/beta/index.php , antras video nuo viršaus.

    Be to, girdėtos kalbos, kad Druskininkuose gali atsirasti visus metus veikiantis paplūdimys, su bangom. Miestelis tikrai vystosi įspūdingai ir ne lietuviškai, kas maloniai stebina
    Keistas požiūris. O gal kaip tik tai ir yra tas geras naujas europietiškas lietuviškumas, kuriuo turi sekti kiti miestai? Kažkaip man labai nepatinka, kai apie blogus dalykus iš karto sako "lietuviškai padarė", o apie gerus "čia nelietuviškai".
    Labiau reiktų suvokti sakomus žodžius.

    Parašė rimgis Rodyti pranešimą
    Teisingai. LIetuviai skūpesni.IR AMERIKONAI SU ANGLAIS IRGI
    Kiekvienoje tautoje yra visokiausių žmonių. Nereikia čia visus grėbliuoti pagal vieną primityvų šabloną.

    Komentuoti:


  • rimgis
    replied
    Parašė enigma Rodyti pranešimą
    Tai labai gerai, atvažiuoja pas mus pinigų palikti. Didesnė pramogų trauka.
    Teisingai. LIetuviai skūpesni.IR AMERIKONAI SU ANGLAIS IRGI

    Komentuoti:


  • enigma
    replied
    Tai labai gerai, atvažiuoja pas mus pinigų palikti. Didesnė pramogų trauka.

    Komentuoti:


  • rimgis
    replied
    Parašė Dija Rodyti pranešimą
    Šiandien Druskininkuose sutikom 90 proc. rusakalbių.. Palangoje jų tikrai mažiau..
    O kame problema?

    Komentuoti:


  • rimgis
    replied
    Parko tiltas

    Paskutinis taisė rimgis; 2012.04.29, 16:42.

    Komentuoti:


  • rimgis
    replied
    Druskonis Krantas

    Paskutinis taisė rimgis; 2012.04.29, 18:28.

    Komentuoti:

Working...
X