Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Druskininkai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • SADAS
    replied
    Parašė anaiptol Rodyti pranešimą
    noriu papasakoti apie savo Druskininkus.
    puikus reportažas! net ir samprotavimai teisingi!

    Komentuoti:


  • enigma
    replied
    Mažai matyta ir žinoma Druskininkų pusė - ne vien vandens pramogų parkas, viešbučiai, gydyklos ir sanatorijos.

    Komentuoti:


  • anaiptol
    replied
    noriu papasakoti apie savo Druskininkus.
    vaikystėj tai buvo tiesiog tarpinis punktas: atvažiuoji (paprastai traukiniu), atitempi lagaminus iki autobusų stoties ir lauki autobuso Veisiejų kryptimi. jei yra laiko - truputį pažingsniuoji į Druskininkų širdį. viskas atrodė erdviau, dideliau ir margiau. tiesa, dabar žiema, tai iš kur tas margumas... bet laiko užtat turėjau nemažai.

    todėl pasivaikščiokim.

    dabar geležinkelio stoties nebėra, nes nėra ir geležinkelio. čia įsikūręs turizmo ir informacijos centras, o stoties teritorijoje - kempingas.

    eksgeležinkelio pabaiga:


    eksstotis:


    šitą nameliuką gerai prisimenu, bet turbūt niekad nebuvau viduj. o dabar nėr ir kur eiti:


    autobusų stotis vis dar autobusų stotis:


    nusileidus prie ežero/tvenkinio (pamiršau) - senosios kapinės su dvejais vartais ir dviem koplyčiom. jei ta medinė - irgi koplyčia. stogas jos kiauras, paremtas žiogriais, bet laša kaip per rėtį. jei turi vertės, tai gi gal sutvarkyt reikia, o jei ne - mažu nugriautų?..







    kas čia per kopėčios ant stulpo, niekaip nesugalvojau. skęstantiesiems gelbėti?:}


    paėję Sausąja gatve, rasime neveikiančias gydyklas ir apleistą parką. neafišuojamas Druskininkų pakraštys... sako, kompleksas priklauso profsąjungoms: nei patys tvarko, nei kitiems duoda.







    žemyn prie Ratnyčėlės veda kažkoks takas. ogi ten, pasirodo, kaskadinės maudyklės. eksmaudyklės...


    apie naudą:


    per skylę duryse įlindus, gali pamatyti, kaip visa tai atrodo. viduj labai nejauku - ūžia vanduo, šiukšlės, išvis kas žino, gal įgriūsiu kur... neužsibūnu.



    tau aant galvos pilasi vanduo, o virš galvos - dangus...


    aukščiau užtvankos - keista stoginė. sako, čia sėdėdavo ir kvėpuodavo drėgmės prisotintu oru visokie ligoniai:




    vienaaukščiai Druskininkai, kuriuos retai matome:


    šioje Vytauto gatvės atkarpoje suskaičiavau bene 12 namų, iš kurių tik vienas buvo ne geltonas. nepasakysi jau "susitiksim prie geltono namo".

    Komentuoti:


  • Lašas
    replied
    Gražios ir idomios nuotraukos.

    Komentuoti:


  • Rolandas.
    replied
    Parašė osiz Rodyti pranešimą
    Man taip pat gėda prisipažinti,kad nė karto nesu buvęs Varėnoje,nors į savo kaimą Lazdijų raj. važinėju jau 12m.


    Is Druskininku prisimenu tik cerkve. O siaip Druskininkuose yra ka apziuret. Kada nors as ji aplankysiu.
    Paskutinis taisė Rolandas.; 2007.02.22, 13:38.

    Komentuoti:


  • osiz
    replied
    Dekui osiz. Bet geda man prisipazinti, kad as jame buvau vos 2 kartus, o juk 18 metu pragyvenau Varenoje.
    Man taip pat gėda prisipažinti,kad nė karto nesu buvęs Varėnoje,nors į savo kaimą Lazdijų raj. važinėju jau 12m.
    Labai aciu uz nuotraukas, reiks kada apsilankyt .

    Jei jau nori pastabu, tai duosiu viena tokia nedidele . Manau dauguma zmoniu sitam forume iesko ne menisku, o informatyviu nuotrauku. Todel ne taip svarbu ieskoti kazkokiu idomiu kampu, svarbiau pateikti kuo aiskesni fotografuojamu pastatu ir aplinkos vaizda.

    Pvz.: MKC muziejaus nuotraukos. Pirma nuotrauka gera, jei nori parodyti skulptura ir kaip ji isipaiso i muziejaus aplinka. Deja pats muziejus lieka kazkur fone ir uzstotas skulpturos. Butu idomu pamatyti ji visa ir is ivairiu tasku (priekio, sonu) nes matos kad tai grazus pastatas
    Dėkui už pastabą.Kitą kartą darydamas reportažą žinosiu.

    Komentuoti:


  • ValdasJ
    replied
    Labai aciu uz nuotraukas, reiks kada apsilankyt .

    Jei jau nori pastabu, tai duosiu viena tokia nedidele . Manau dauguma zmoniu sitam forume iesko ne menisku, o informatyviu nuotrauku. Todel ne taip svarbu ieskoti kazkokiu idomiu kampu, svarbiau pateikti kuo aiskesni fotografuojamu pastatu ir aplinkos vaizda.

    Pvz.: MKC muziejaus nuotraukos. Pirma nuotrauka gera, jei nori parodyti skulptura ir kaip ji isipaiso i muziejaus aplinka. Deja pats muziejus lieka kazkur fone ir uzstotas skulpturos. Butu idomu pamatyti ji visa ir is ivairiu tasku (priekio, sonu) nes matos kad tai grazus pastatas.

    Komentuoti:


  • Rolandas.
    replied
    Dekui osiz. Bet geda man prisipazinti, kad as jame buvau vos 2 kartus, o juk 18 metu pragyvenau Varenoje.

    Komentuoti:


  • enigma
    replied
    Dėkui už informatyvų ir įdomų reportažą.

    Komentuoti:


  • osiz
    replied
    Mano gimtasis miestas – Druskininkai

    Tikiuosi,kad dar neatsibodau su savo nuotraukom,todėl įdėsiu dar vieną fotoreportažą.Šįkart jis bus iš Druskininkų,kurių foto šiame forume nėra labai daug.Tik iškart prašau-duokite daugiau pastabų dėl pačių nuotraukų,nes jos dabar man labai reikalingos. Pravažiavus Nemuną

    Viešbutis "Sakalas"


    Štai toks komercinis pastatėlis


    Sustojame netoli "Nemuno" sanatorijos


    Taip ir nesupratau,kodėl ši nuotrauka gavosi tokia nekokybiška


    Šiek tiek įdomios architektūros





    Stačiatikių cerkvė


    Einame bulvarėliu link DVP











    Statosi nemažas pastatas





    Pats vandens parkas








    Senoji dalis


    Vėl gydyklos


    Pagrindinis įėjimas





    Atspindžiai





    Vandens parkas iš vienos pusės...


    ir iš kitos


    Lyg ir kavinė,tačiau pavadinimo neprisimenu


    Nemuno sanatorija





    Šiaip kadras


    Vienas iš trijų statomų devynaukščių komplekso


    Neseniai atidengta kompozicija "Šaulys"


    Gatvė


    Gaisrinės pastatas


    Bandė sutrukdyti man nufotografuoti bažnyčią,bet neišdegė jam


    Bendras vaizdas








    Bokštas,tik truputį kreivokas














    Viešbutis "Pušynas"


    Lyg ir Vilniaus al.


    M.K.Čiurlionio muziejus





    Galva plika,nosis didelė


    Druskonio ežeras








    Viešbutis "Druskininkai


    Ratnyčios(Druskininkų priemiestis)bažnyčia





    Saulėlydis Ratnyčioje
    Ačiū už dėmesį.

    Komentuoti:


  • Mantas
    replied
    Parašė Ash Rodyti pranešimą
    "Druskininkų kurortas: stebuklai ar saviapgaulė?"
    http://www.delfi.lt/news/economy/bus...hp?id=11831911

    Nepaisant to, kad straipsnis gana priešiškas Druskininkams, jis akivaizdžiai parodo, kad šis miestelis atsigauna Džiugu, kad kyla ne vien mūsų pajūrio kurortai
    Panašiau į turizmo bendrovių užsakymą.

    Komentuoti:


  • Aš
    replied
    "Druskininkų kurortas: stebuklai ar saviapgaulė?"
    http://www.delfi.lt/news/economy/bus...hp?id=11831911

    Nepaisant to, kad straipsnis gana priešiškas Druskininkams, jis akivaizdžiai parodo, kad šis miestelis atsigauna Džiugu, kad kyla ne vien mūsų pajūrio kurortai

    Komentuoti:


  • vytauc
    replied
    Ačiū, Liūtai

    Po Kauno rotušės, tai viena iš gražesnių vietų susituokti ne bažnyčioje
    http://img177.imageshack.us/img177/502/5fo9.jpg

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Parašė Giedra70 Rodyti pranešimą
    Kada fotografavai?
    09.23

    Komentuoti:


  • Giedra70
    replied
    To liutass
    Labai gražios nuotraukos. Kada fotografavai?

    Komentuoti:


  • liutass
    replied




    Santuokų rūmai. Sako, buvę Pilsuckio rūmai






    Druskininkų viešbutis (Lubio)

    Komentuoti:


  • osiz
    replied
    Na ka grazi mano gimtine argi ne?O siaip daznai lankausi Druskininkuose,todel galeciau daug fotkiu imest tik gaila skaitmeninio fotoaparato neturiu

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Parašė SADAS Rodyti pranešimą
    jokiu galbut negali buti
    pats savom akim maciau, kaip pries daugiau kaip 14 metu si paminkla atidenge.
    ir per tuos metus, tokio "kudo vyckos" niekada neesu girdejes
    tiek to del to "kudo vyckos"

    Komentuoti:


  • SADAS
    replied
    Parašė liutass Rodyti pranešimą
    Galbūt, bet kodėl tada jis "kūdas vycka"
    jokiu galbut negali buti
    pats savom akim maciau, kaip pries daugiau kaip 14 metu si paminkla atidenge.
    ir per tuos metus, tokio "kudo vyckos" niekada neesu girdejes

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Parašė SADAS Rodyti pranešimą
    cia paminklas mindaugui
    Galbūt, bet kodėl tada jis "kūdas vycka"

    Komentuoti:

Working...
X