Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Druskininkai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė rimgis Rodyti pranešimą
    NU VA. niekas ir nevaro pagal vieną . taip visą laiką buvo.. Ir per savo praktiką darbo su žmonemis ( beje pačių įvairiausių tautybių) tuo galutinai įsitikinau..O praktika ir patirtis nemaža... Taip kad.. kas yra kas būtų galima daryti kitą visą skyrių .... Tiek jau to.. Atvaizdas
    Aš nežinau kuo tu dirbi, bet patikėk man irgi teko bendrauti ir dirbti su įvairiausių tautybių žmonėmis ir skirtingai nuo tavęs nedarau tokių apibendrinimų.
    Paskutinis taisė oranger; 2012.04.30, 12:34.

    Comment


      SŪLAU BAIGTI.. matau, vistiek nebus iš šio klausimo eskalavimo naudos
      Rimgio foto

      Comment


        Parašė oranger Rodyti pranešimą
        Keistas požiūris. O gal kaip tik tai ir yra tas geras naujas europietiškas lietuviškumas, kuriuo turi sekti kiti miestai? Kažkaip man labai nepatinka, kai apie blogus dalykus iš karto sako "lietuviškai padarė", o apie gerus "čia nelietuviškai".
        Labiau reiktų suvokti sakomus žodžius.
        Čia MANO nuomonė, lietuviai turi gerą potencialą, tačiau verslumo gyslelės NE. Net nesugeba išnaudoti ir pateikti tai ką turi, pvz., mokslo sritis pas mus giliame šešėlyje, jei ne užsienio užsakovai - absoliučiai merdėtume.

        Panegirika man nebūdinga, o savo žodžius suvokiu puikiai.
        *******
        Miestai.net Fb

        Comment


          Parašė Irma Rodyti pranešimą
          Čia MANO nuomonė, lietuviai turi gerą potencialą, tačiau verslumo gyslelės NE.
          Mes turime verslumo gyslelę, tačiau labiau spekuliantišką, kas yra didelis mūsų trūkumas. Mąstom labai siaurai, savo asmeninių interesų ribose, žiūrim kaip apgaut kitą, išpešant daugiau naudos sau. Su tokiu požiūriu toli nenueisim. Ir nenueinam..

          Comment


            Parašė liutass Rodyti pranešimą
            Mes turime verslumo gyslelę, tačiau labiau spekuliantišką, kas yra didelis mūsų trūkumas. Mąstom labai siaurai, savo asmeninių interesų ribose, žiūrim kaip apgaut kitą, išpešant daugiau naudos sau. Su tokiu požiūriu toli nenueisim. Ir nenueinam..
            Tai čia greičiau sukčiavimo gyslelė. O verslumas, visų pirma, pasižymi tęstinumu. Lietuviškas mentalitetas iki to dar netraukia

            Verslumas – tai siekimas naujų idėjų, projektų įgyvendinimo, t.y. sugebėjimas sėkmingai organizuoti ir valdyti savo gyvenimą bei verslą, pelningai gaminti prekes ar teikti paslaugas; tai – mąstymas ir veikimas.
            Pas mus dar labai gajus TIK pinigų kalimo suvokimas.
            *******
            Miestai.net Fb

            Comment


              Parašė Irma Rodyti pranešimą
              Lietuviškas mentalitetas iki to dar netraukia
              Pas mus dar labai gajus TIK pinigų kalimo suvokimas.
              Nemanau. Bet kaip sakoma, pasakyk kas yra tavo draugai...

              Comment


                Parašė oranger Rodyti pranešimą
                Nemanau. Bet kaip sakoma, pasakyk kas yra tavo draugai...
                Tu teisus, Lietuvoje visi sąžiningi, visiems be išimties verslininkams nėra svarbiausia greitas pelnas, o atmosfera kompanijose bei darbuotojai yra svarbiausia. Vartotojų teisės ginamos tobulai, o socialinių darbuotojų veikla be priekaištų. Nebeturime ko siekti, viską jau pasiekėme
                *******
                Miestai.net Fb

                Comment


                  Parašė Irma Rodyti pranešimą
                  Tu teisus, Lietuvoje visi sąžiningi, visiems be išimties verslininkams nėra svarbiausia greitas pelnas, o atmosfera kompanijose bei darbuotojai yra svarbiausia. Vartotojų teisės ginamos tobulai, o socialinių darbuotojų veikla be priekaištų. Nebeturime ko siekti, viską jau pasiekėme
                  Dėl visko sutinku, bet pinigų kalimas kai kuriose šalyse dar svarbesnis. Visi nori būti tokiais verslininkais ir visiems yra pavyzdys kompanijos augančios geometrine progresija kai pvz. Google.
                  Flickr

                  Comment


                    Parašė Irma Rodyti pranešimą
                    Tu teisus, Lietuvoje visi sąžiningi, visiems be išimties verslininkams nėra svarbiausia greitas pelnas, o atmosfera kompanijose bei darbuotojai yra svarbiausia. Vartotojų teisės ginamos tobulai, o socialinių darbuotojų veikla be priekaištų. Nebeturime ko siekti, viską jau pasiekėme
                    Aš nesakau, kad viskas puiku. Bet ant kiekvieno kampo ir dėl kiekvieno niekniekio burnoti prieš savo šalį - negražu ir neteisinga. Man tai kvepia nepilnavertiškumo kompleksu.
                    Paskutinis taisė oranger; 2012.04.30, 18:56.

                    Comment


                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                      Dėl visko sutinku, bet pinigų kalimas kai kuriose šalyse dar svarbesnis. Visi nori būti tokiais verslininkais ir visiems yra pavyzdys kompanijos augančios geometrine progresija kai pvz. Google.
                      Vėl VISI. Aš asmeniškai tikrai nenoriu būti verslininku. Man jie sukelia alergiją.

                      Comment


                        šiaip tai vykstant į mietą patarčiau neskubėti..
                        čia tik kai kurios kameros

                        Druskininkai / "Snow Arena" Outdoor track Druskininkai / Pramogų aikštė Druskininkai / Pramogų square Druskininkai / Sniego Arena 2 webcam Druskininkai / Sniego Arena 2 webcam Druskininkai / Snow Arena 3 webcam
                        Rimgio foto

                        Comment


                          Miestas keičiasi į gerąją pusę.MAN TAI LABAI MALONU KONSTATUOTI.. tuo labiau , kad esu pesimistas















                          Paskutinis taisė rimgis; 2012.05.06, 07:51.
                          Rimgio foto

                          Comment


                            Senamiestis













                            Rimgio foto

                            Comment


                              Gan nemaži gėlių plotai Druskininkuose.
                              ______________
                              The Division Bell

                              Comment


                                APLAMAI, MIESTE ŽALUMOS NETRŪKSTA..
                                čia telefono būdelė Šiltnamių- Vesiejų gatvių sankryžoj..

                                Rimgio foto

                                Comment


                                  vietinė telekomunikacijų įmonė druskininkuose pastatė jau antrą vaizdo kamerą transliuojančią ineternetu.

                                  Šį savaitgalį miesto šventė, per kameras matysis dauuug žmonių:

                                  Pramogų aikštė:

                                  http://www.teleneda.lt/transliacija.html

                                  Gydyklų parko fontanas:


                                  http://88.119.197.223:8080/cgi-bin/guestimage.html

                                  Rytoj, 22 valandą vakaro Gydyklų parko atidarymas. Oficialiai bus atidarytas ir fontanas!
                                  Paskutinis taisė SADAS; 2012.05.24, 22:06.

                                  Comment


                                    Kurorto sezono atidarymas Druskininkai- jėga ! 2012
























































                                    šventės metu buvo paleistas šokantis fontanas





                                    Šeštadienio vakaras . Tiumenės teatro spektaklis ant Druskonio ežero kranto




                                    Po spektaklio vyko ugnies šou ir įspūdingas fejerverkas..















                                    Rimgio foto

                                    Comment


                                      Druskininkai.Kurorto šventės fejerverkas . 2012. bendraminciai.mybb3.net.avi


                                      http://www.youtube.com/watch?feature...&v=fy-di4F067Y



                                      Šokantis Fontanas


                                      http://www.youtube.com/watch?v=x0jaW...layer_embedded



                                      iš karto atsiprašau už kokybę< nes filmuota muiline..
                                      Paskutinis taisė rimgis; 2012.05.29, 08:33.
                                      Rimgio foto

                                      Comment


                                        Poros metų senumo K. Dineikos parko vaizdai...
                                        http://www.cha.lt/idomybes/55369-dru...s-i-dalis.html
                                        http://www.apleisti.lt/2010/07/drusk...rkas-ii-dalis/
                                        Įdomu, kokia situacija dabar?

                                        Comment


                                          Parašė railman Rodyti pranešimą
                                          Poros metų senumo K. Dineikos parko vaizdai...
                                          http://www.cha.lt/idomybes/55369-dru...s-i-dalis.html
                                          http://www.apleisti.lt/2010/07/drusk...rkas-ii-dalis/
                                          Įdomu, kokia situacija dabar?
                                          Vsikas po senovei...
                                          Rimgio foto

                                          Comment

                                          Working...
                                          X