Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kaunas (milžiniška nuotraukų kolekcija)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    unikalumo.
    I love INNUENDO!

    Comment


      Sutinku Gražiausias tiltas Kaune ir šiaip patogu buvo fotografuoti padėjus fotiką mėgėjišką ant betono
      You've got one life! Live it!

      Comment



        sitai irgi unikalumas nepamaisytu ;D
        I love INNUENDO!

        Comment


          Viliau, gal galetum didesne versija sios nuotraukos imesti? Nepamaisytu mano desktop'ui


          Prie ruso man buvo geriau

          Comment


            Parašė alonso Rodyti pranešimą
            Viliau, gal galetum didesne versija sios nuotraukos imesti? Nepamaisytu mano desktop'ui
            http://img170.imageshack.us/img170/8301/desktopqb6.jpg
            I love INNUENDO!

            Comment


              super! beje, tikiuosi 'fototerpe' neuzlinko labai ilgam...
              www.tomflagman.com

              Comment


                Kokia vieta nufotografuota Viliaus nuotraukoje?

                Comment


                  Parašė bebras Rodyti pranešimą
                  Kokia vieta nufotografuota Viliaus nuotraukoje?
                  Prieplaukos gatvele. Priesais Vytauto baznycia.

                  Comment


                    Siandien buvau nusiteikes padaryti daug nuotrauku, dejas oras sukliude..
                    I love INNUENDO!

                    Comment


                      (superine nuotrauka)

                      Man vistiek gaila, kad saloj bus kazkokie ten stadionai... (jauciu, kad uz tai mane pasmerksit, bet man miesto centre stadionas kavaila)
                      Noreciau, kad musu Lietuvelej miestuose parku, gelynu daugiau butu..... Kiek jau pas mus Kaune parkeliu??? Jei leistum tai turbut visus uzstatytu....
                      Paskutinis taisė Viktorija; 2008.05.23, 07:03.

                      Comment


                        nu Kaune tai tikrai uztenka zalumos, pilna visokiu krumynu, siukslynu ir pan. kaip saloj. Jei butu grazus parkas gal butu gaila. Kiek buvau uzsieni stadionai ir arenos statomos miesto centruose. As uz tai kad sutvarkytu aplinka ir nesvarbu namais apstatys ar dar kuo nors.

                        Comment


                          Parašė Viktorija Rodyti pranešimą
                          (superine nuotrauka)

                          Man vistiek gaila, kad saloj bus kazkokie ten stadionai... (jauciu, kad uz tai mane pasmerksit, bet man miesto centre stadionas kavaila)
                          Noreciau, kad musu Lietuvelej miestuose parku, gelynu daugiau butu..... Kiek jau pas mus Kaune parkeliu??? Jei leistum tai turbut visus uzstatytu....

                          stadiono salos savrtyno vietoj gaila, amfiteatro vietoj zolem apzelusios krantines nereik, triuksmo perdaug... gal apsitveriam miesta spygliuota viela ir uzhrdraudiam viskas kas bent kiek garsiau gaunas, visom pakampem galutinai zolem apaught leidziam?


                          beje, seip kada buvai toj pusej salos kuriame arena stato? statybinio lauzho savartynas ten, niekas i sutvarkyta parko dali nesikesina seip jau.
                          *censored*

                          Comment


                            Kodel jus taip asmeniskai viska priimat.... As nesakau, kad netvarkytu kaip tik man labai grazu, kad tvarko... Bet nepatinka "mizalines" ant visu kampu... O stadionas taip pat man gal fainiau butu kazkur ne Nemuno saloj cia tik mano nuomone.. Grazu butu atnaujita prieplauka... Sutvarkyta aplinka, gelynai, suoliukai... Bet dar kart pasikartosiu kaip ir Kauno projektai temoj, kad jei jums tai grazu ir patinka Valio!!!

                            Comment


                              na as sutinku, kad gerai yra tas, kas yra GRAZU. bet daznai vien grozio nepakanka. mieste turi buti KAZKAS, kas trauktu miestelenus i viena ar kita vieta.
                              nemuno sala....mane apema mini depresija kai nuvaziuoju i ja su dviraciu. ten tiesiog nera ka veikti. pieva su keletu medziu ir baisia pakrante. o juk kaip jau sake, toj salos pusej kur bus SPORTO ARENA (NE STADIONAS) yra tiesiog siukslynas. dabar jau jis kiek prasklaidytas. ir aisku yra tai, jog tos parko puses, kuri dar kazkiek grazi tikrai niekas neatims. uzteks vietos saloj ir arenai, ir kokiam ofisiukui, ir suniukui pasibegiot...
                              www.tomflagman.com

                              Comment


                                As sakau, kad tai tik mano nuomone.... Ir jei nebus siukslynu, tai nuostabu nors ir nemiela man tos Arenos ideja ... as cia forume kazkada radau nuoroda i straipsni kuri parase vyresnis musu miesto gyventojas gal dirbes ar dirbantis architektu.... Tada buvau suzaveta, kad yra taip matanciu Kauna zmoniu... Bet turbut jaunajai kartai tai atrodo atgyvene... Nors pati esu ne senute, bet labiau vertinu senaja architektura nei pastaruju penkiu metu sedevrus ...
                                Paskutinis taisė Viktorija; 2008.05.23, 11:03.

                                Comment


                                  Norėčiau Tau pritarti.
                                  Ir reikia džiaugtis, kad dar Ąžuolyną turim. Tačiau Karmelitų pusiasaliui reikia gyvybės. Negali čia būti toks "parkas", kaip kad dabar. Tvarkyt iš pagrindų reikia. Ir su aiškia vizija.

                                  Comment


                                    As jus 100% palaikau... Ir man taip atrodo, Visi galvoja kazkodel, kad as nenoriu kad Kaune vystytusi nauji projektai.. Bet taip nera... As tik noreciau, kad tai butu ne siaurai sumanyta, o viskas pasverta, pamatuota... Ne taip kaip Karuseles i Senamiesti ileido ir dabar net pats meras gailisi tokio sprendimo...
                                    Paskutinis taisė Viktorija; 2008.05.23, 16:32.

                                    Comment


                                      Parašė Viktorija Rodyti pranešimą
                                      (superine nuotrauka)

                                      Man vistiek gaila, kad saloj bus kazkokie ten stadionai... (jauciu, kad uz tai mane pasmerksit, bet man miesto centre stadionas kavaila)
                                      Noreciau, kad musu Lietuvelej miestuose parku, gelynu daugiau butu..... Kiek jau pas mus Kaune parkeliu??? Jei leistum tai turbut visus uzstatytu....
                                      Šiaip jau dėl parkų tai labai tau pritariu , bet dėl salos tai ne visai. Toje vietoje, kur bus statoma arena, dabar yra visiški šabarkštynai (ar buvai iki ten nuėjus?); atsiprašant, ten net šunų šikdyti niekas neveda. Tikiuosi, arena išsiteks tame plote ir neįlis į parką. O rašau čia todėl, kad kadaise ir man arena saloje atrodė kvailystė.

                                      Comment


                                        Parašė r08n Rodyti pranešimą
                                        Šiaip jau dėl parkų tai labai tau pritariu , bet dėl salos tai ne visai. Toje vietoje, kur bus statoma arena, dabar yra visiški šabarkštynai (ar buvai iki ten nuėjus?); atsiprašant, ten net šunų šikdyti niekas neveda. Tikiuosi, arena išsiteks tame plote ir neįlis į parką. O rašau čia todėl, kad kadaise ir man arena saloje atrodė kvailystė.
                                        Is vis mes per daug zaliuose miestuose gyvename, per medzius nesimato architekturos nei tos kuria reiktu slepti, nei ta kuria reiketu matyti. Pvz nemuno slaitai dengia funikulierius, paziuretumete tapukario nuotraukas visi slaitai pliki, viskas kaip ant delno.
                                        פוניקולאַר

                                        Comment


                                          Kaunas iš viršaus

































                                          Nuo šiol Aleksoto tiltas vadinsis Vytauto tiltu

                                          Comment

                                          Working...
                                          X