Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kaunas (milžiniška nuotraukų kolekcija)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    yra apsaugos kioskelis einant iš akropolio pusės kiek prisimenu, bet apėjus iš kitos pusės nėra nieko
    kasalotas.com

    Comment


      Tiesą sakant nelabai gilinaus ar ten kas yra ar ne. Tiesiog su draugu nuėjom pažiūrėti kas gero nes pažystamiems savininkas leido paišyt graffiti viduj...

      Comment


        sa

        Parašė Califunk Rodyti pranešimą
        nes pažystamiems savininkas leido paišyt graffiti viduj..


        kažkaip įdomiai nuskambėjo...

        Comment


          Parašė Kirkas Rodyti pranešimą
          [/B]

          kažkaip įdomiai nuskambėjo...
          Vistiek juk rekonstruos..

          Comment


            Foto Daliuss:









            Comment


              Parašė Kirkas Rodyti pranešimą
              [/B]

              kažkaip įdomiai nuskambėjo...
              Tiesiog kažkada paišė iš lempos... Užtiko savininkas, bet pamatė, kad chebra daro meną o neniokoja sienų ir nepeckioja beleko todėl leido toliau paišyt ten viduj...nuo Karaliaus Mindaugo prospekto turėtų matytis 2 ir 3 aukšte visas tas reikalas

              Comment


                Čia šiek tiek panemunės ir šančių tilto vaizdelių nuo dambos...




                Comment


                  Kaunas atrodo toks niūrus, bet reikia pripažint, kad žavesio turi.

                  Comment


                    /\ kai sužaliuos medžiai, visai kitaip atrodys

                    Comment


                      Ciklas "100 Aleksoto tilto vaizdų"

                      Šių metų vasario 16 d.















                      Comment


                        Niekaip nesuprantu, kam ta perkuna iskele is senos vietos, ten prie pat perkunkiemo jis bent jau man asmeniskai geriau tiko..

                        Comment


                          Todėl, kad yra pagonių dievas (ar simbolis, nežinau), o stovėjo jėzuitų gimnazijos kieme.

                          Comment


                            Parašė Pauliukas Rodyti pranešimą
                            Niekaip nesuprantu, kam ta perkuna iskele is senos vietos, ten prie pat perkunkiemo jis bent jau man asmeniskai geriau tiko..
                            todel, kad jezuitai neapsieme apsaugoti nuo vario vagiu, jei pamenat prie skelis metus visa skulpturos apacia buvo jau be vario lakstu likusi, tai iskele i kita zmoniu lankoma apsviesta vieta
                            פוניקולאַר

                            Comment


                              Nezinau mokiausia jezuituose ilga laika, tai patikdavo, kad ant perkuno pasedet budavo galima, dabar pravaziuoji, tai kazkaip tuscia..

                              Comment


                                Ka daryti ,kad neatsidaro 20 puslapyje Pasakos kavines nuotraukos ,be proto noriu pamatyti ,as ten maza tirk dauk kartu buvau padekite prasau.

                                Comment


                                  Prašau, gerbiamoji, Tau ir kavinės "Pasaka" interjeras 1976 metais:

                                  Comment


                                    Parašė jRamke Rodyti pranešimą
                                    Prašau, gerbiamoji, Tau ir kavinės "Pasaka" interjeras 1976 metais:

                                    didelis "Ačiū!"

                                    Comment


                                      Labai dekoju ,gaila ,kad nezpalvuotos ,gal kas nors dar turite nuotrauku su Muzos restorano interjeru jis buvo toks fioletinins.As tai turiu dar pasakos nuotrauka spalvuota ,tik nemoku jos ideti tai galeciau jums i emeila atsiusti ir istatytumete tas kas mokate,mano.O jei dar kas turite tokiu pasakos nuotrauku idekite ,taip idomu man ta praeiti prisimint ,gaila ,kad toke nuostabe kavine paverte dabar jau nezinau kuo 100 batu parduotuviu toij lausvej ir skuduru.Mano mailas jei norite 1 pasakos spalvuotos nuotraukos zibuoklele@yahoo.com ,bet rasykit cia ir atsiusiu jums i maila.

                                      Comment


                                        Dedu Rutualdos "Pasakos" nuotraukas į temą "[KAU] Kaunas sovietmečiu.

                                        Comment


                                          O kur ji randasi?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X