Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kaunas (milžiniška nuotraukų kolekcija)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Maištininkė Rodyti pranešimą
    liutass yra nerealus
    When a man lies, he murders some part of the world

    Comment


      Pasiziurejau visas sias nuostabias nuotraukas ir uzsimaniau i Kauna!!!

      Comment


        dar balionas, tik is pavasario:

        פוניקולאַר

        Comment


          Stai ir mano keletas foto


          Attached Files
          Paskutinis taisė mantas48; 2006.10.09, 13:20.

          Comment


            Desineje matosi Simono Daukanto vidurine mokykla(kuria as lankau) ir naujai sutvarkyta krepsinio aikstele kurios kaina buvo berods ~130tukst.
            I love INNUENDO!

            Comment



              Mano eksvidurinė mokykla visa aptverta dygliuota iš armatūros suvirinta tvora, o jos kieme ant asfalto įrengta vielinio tinklo tvora aptverta krepšinio aikštelė primena juodukų krepšinio aikštelę Niujorke, Bronkse ...

              Ir dabar tai yra viena iš "prestižinių" Kauno gimnazijų ...
              It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

              Comment


                /\ jo, ir man bronksas iškart į galvą atėjo, tačiau vaikai turi kur normaliomis sąlygomis žaisti, šito nenuginčysi

                Comment


                  tai dabr taip yra arba irenginejama daugomuj kauno mokyklu viduriniu jau teko isbandyti kelias tai tiesiog jega! yra viskas linijos stiklines lentos puikus lankai su bronksu net lygint negalima...

                  Comment


                    Pati aikštelė gal ir nieko. Aš turiu omeny pačią aplinką - spygliuotos tvoros, spynos - tikras getas.

                    Aš suprantu, kad šiais laikais mokyklos turi saugotis nuo visokių atmorozkų, narkotikų pardavėjų ir t.t. - bet mokyklos įvaidzis darosi panašesnis į Pravieniškių koloniją, o ne gimnaziją ...
                    It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                    Comment


                      kokios dar spygliuotos tvoros ka cia nusisnekat ?nera ten jokiu spygliu ar atsikisusiu vielyciau ...

                      Comment


                        Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                        Pati aikštelė gal ir nieko. Aš turiu omeny pačią aplinką - spygliuotos tvoros, spynos - tikras getas.

                        Aš suprantu, kad šiais laikais mokyklos turi saugotis nuo visokių atmorozkų, narkotikų pardavėjų ir t.t. - bet mokyklos įvaidzis darosi panašesnis į Pravieniškių koloniją, o ne gimnaziją ...
                        O ka tu siulai? Jeigu nebutu tu tvoru, tai aikstele suniokotu, o krepsius isvogtu per pacia pirma nakti po to kai tik butu irengta ta aikstele, kad ir prie kurios mokyklos ji bebutu.

                        Comment


                          Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                          O ka tu siulai? Jeigu nebutu tu tvoru, tai aikstele suniokotu, o krepsius isvogtu per pacia pirma nakti po to kai tik butu irengta ta aikstele, kad ir prie kurios mokyklos ji bebutu.
                          Jai ka tai tos aiksteles laisvai prieinamos bet kada nes kai kuriuose nera vartu o likusiose jie nerakinami..ir dar negirdejau kad kas butu dinge ,visi tik dziaugiasi siom savivaldybes dovanom..

                          Comment


                            dabar Kaune daug tokiu aiksteliu pastebejau! jau daro, ir beveik prie pabaigos, futbolo ir krepsini aiksteles a.sanciuose prie ziburio vidurines. Yra krepsinio aiksteles padarytos naujai prie Dariaus ir Gireno gimnazijos, Saules gimnazijos (prie jos taip pat ir futbolo aikste nauja)!

                            Comment


                              Maironis

                              Vytauto bažnyčia ir Perkūno namas

                              Kai žaliuoja, tie medžiai atrodo tiesiog super.

                              Nuogas vyriškis

                              Laisvės paminklas

                              Amžinoji ugnis


                              P.s turiu nuotraukų nuo monolito prie laisvės, tai vėliau jas patalpinsiu čia arba kursiu naują temą.

                              Comment


                                Laisvės monstriuko panoramos

                                Kopiant į viršų.





                                Soboras



                                Ydomu gyventi su tokiais gigantiškais langais





                                Štai tokia padėtis pastato viduje





                                Link senamiesčio, sory dėl kokybės.



                                Vaizdas į Nemuno salą



                                Kitas Kauno monstras



                                Vaizdas žemyn



                                Kelios šeip panoramos









                                Mano mėgiamiausia

                                Paskutinis taisė syle; 2006.10.15, 07:27.

                                Comment


                                  wow. pats monolitas tai žiauriai baisus, bet panoramos iš jo... fantastiškos.

                                  bet kad ir kaip gražu būtų iš jo žiūrint, aš vis tiek manau kad protingiausia būtų ieškot išeities jį nugriaut. visiškai nesiklijuoja jis į bendrą vaizdą. bėdą ta, kad jis kaip koks smegėnų vėžys, kurio praktiškai nepašalinsi.

                                  Parašė Vaidosius Rodyti pranešimą
                                  Nuo Parodos g.
                                  va šitas vaizdas man labiausiai įrodo, kad to monolito nereik

                                  Comment


                                    Kauno vaizdai

                                    Sveiki, cia mano pirmas parasymas i sia svetaine. Pasiziurejau i sias nuotraukas ir net silta ant sirdies paliko, kaip viskas artima ir miela. O is kitos puses, "besibastant" jau ilgokai po pasauli, palyginus siuos Kauno vaizdus su kitu saliu miestais (zinau, kad nesazininga, nes mes vis tik dar tik ant koju statomes), ispudis niurokas: daug pilku ar aptriususiu namu, pasigendu kazi kaip zalumos mieste .
                                    Atsiprasau uz pastabas. Nuotraukos visu puikios ir man ypac malonu i jas ziureti, nes ilgai nebuvau gimtajame mieste.

                                    Comment


                                      Kaunas jau gyvena Kalėdų nuojautomis

                                      Visų vaikų džiaugsmas




                                      Salomėjos Neries "Senelės pasakos" motyvais:



                                      Kiti pasakos herojai

                                      When a man lies, he murders some part of the world

                                      Comment


                                        Savanoriu pr.

                                        Biuru pastatas Savanoriu pr.

                                        Peugeot Kaunas

                                        Toyota/Lexus Kaunas

                                        Renault/Volvo... Kaunas

                                        Menas prie Ryternos
                                        Kaunas yra Kaunas

                                        Comment


                                          Bitė irgi puošiasi

                                          Comment

                                          Working...
                                          X