Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Ar danograižiai gadina miestų vaizdą?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Ar danograižiai gadina miestų vaizdą?

    Nagi įdomu, kaip jūs manot
    Mano galerija Flickr'yje

    #2
    Kas cia do klausimas? Man ziauriai grazu,kai mieste vyrauja harmonija tarp naujo ir seno,tiesiog zavi panorama,kurioje baznyciu bokstai susilieje,su zvilganciais dangoraiziais Dangoraiziai duoda "miesto" ispudi,ko vilniui ir truxta,jei reikia kam nors ramybes,tegu i pabrade varo

    Comment


      #3
      Negadina, jei pastatyti tinkamoj vietoj.

      Comment


        #4
        pritariu Ozeliui, bet kuriuo atveju viskas turi but savo vietoj. Zodziu, man visai patinka kur vilniuj pasirinkta vieta aukstuminiams pastatams

        Comment


          #5
          Re: Ar danogriažiai gadina miestų vaizdą?

          Parašė Mantaz
          Nagi įdomu, kaip jūs manot


          Kaip gali jie 'gadinti'? Pvz. Rygos ir Talino senamiesčiuose gausu aukštų bažnyčių ir jos visai puikiai įsikomponuoja į bendrą vaizdą. Miestas tai ne kaimas ir ne miškas - namai, ar aukši ar ne, jei orginalūs ir kūrybiškai suprjektuoti puošia miestą, suteikia jam veidą. Kas liečia Vilnių ir apskritai Lietuvą, tai čia 'juodai' reikia kažko kas priverstų pakelti akis (gal ir dvasią) o dangoraižiai savo prigimtimi tą fukciją atlieka. Neveltui teroristai 9/11 išpuoliams pasirinko būtent Manhateną, taip jie norėjo suduoti smūgį amerikiečių pasitikėjimui, savimi ir savo šalimi.

          Comment


            #6
            Kas balsavo, kad gadina ?
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              #7
              As nebalsuosiu, nes kai kada gali gadinti vaizda, o kai kada - ne. Cia priklauso nuo pacio dangoraizio ir nuo vietos, kurioje jis pastatytas.

              Comment


                #8
                gadinti vaizda gali lusnos arba dezutes, arba comiblokai, bet tik ne dangoriaiziai Netgi dezutiniai dangoraiziai jau yra visai kitas reikalas lyginant su dezutiniais lowreisais . Manau balsavimas sitam forume turetu buti aiskus, bet jei va kokiam delfyje paskelbtu toki klausima tai daug atsirastu neigiamu nuomoniu.

                Comment


                  #9
                  As manau, kad dangoraizhiai gali gadinti miesto vaizda, jeigu jie butu pastatyti ismetytai ar netinkamose vietose (pvz, senamiestyje), taciau Vilniuje to nera

                  Comment


                    #10
                    Jeigu vadinsim Novotelio viesbuti "dangoraiziu" , kaip kai kurie zurnalistai daro, tai tada ir Vilniuje yra tokiu blogu pavyzdziu.

                    Comment


                      #11
                      kuo daugiau, tuo geriau kat tik finansu butu ir greiciau juos statytu

                      Comment


                        #12
                        Negadina. Svarbu nesugriauti senamiesčio.

                        Comment


                          #13
                          kas yra miestas? kai kurie miestai be dangoražių neįsivaizduojami. o Vilniuje man jie tiesiog nepatinka. kukurūzų priaugino bile kur ir jau čia pažanga vadinas...
                          beje, įdomu, jei dangoraižiai verčia pakelti akis aukštyn, tai ką tos akys pamato?:] apvalią arba kampuotą milžinišką stikluotą koloną. so?:]

                          Comment


                            #14
                            Klausimas: o kas yra danograižiai ? O kalbant apie dangoraižius, aš manau, kad dangoraižiai gadinti miesto vaizdą.Pavyzdžiui, Klaipėdoje ,miesto centre, stūkso K ir D.Manau, jie labai gadina miesto ir ypač Senamiesčio vaizdą.Nors kitiems miestams (Niujorkui,Čikagai,Honkongui...) dangoraižiai tinka.Ten nėra senamiesčių, kaip pas mus, Lietuvoje.
                            Paskutinis taisė Memelenderis; 2007.12.30, 17:24.

                            Comment


                              #15
                              Parašė anaiptol Rodyti pranešimą
                              kas yra miestas? kai kurie miestai be dangoražių neįsivaizduojami. o Vilniuje man jie tiesiog nepatinka. kukurūzų priaugino bile kur ir jau čia pažanga vadinas...
                              beje, įdomu, jei dangoraižiai verčia pakelti akis aukštyn, tai ką tos akys pamato?:] apvalią arba kampuotą milžinišką stikluotą koloną. so?:]
                              o is toliau, pvz nuo tauro kalno nebandei paziureti? is ten nereikia galvos kelti i virsu.

                              Comment


                                #16
                                Negadina, tik svarbu kokie tie "dangoraidžiai" yra ir kaip jie išdėstyti. Vilniaus atvejis ir man patinka, o štai Klaipėdoje aukštuminiai pastatai man atrodo pernelyg plačiai išmėtyti, o tai gražumo prasme yra "be ryšio"

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė auksellis Rodyti pranešimą
                                  Negadina, tik svarbu kokie tie "dangoraidžiai" yra ir kaip jie išdėstyti. Vilniaus atvejis ir man patinka, o štai Klaipėdoje aukštuminiai pastatai man atrodo pernelyg plačiai išmėtyti, o tai gražumo prasme yra "be ryšio"
                                  Po kokių 5 mentų nuomonė apie Klaipėdos dangoraižius tikrai turėtų pasikeisti, nes jų bus kur kas daugiau ir be to aukštingumas čia neribojamas, lyginant su Vilniumi.

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė Remigijus Rodyti pranešimą
                                    Po kokių 5 mentų nuomonė apie Klaipėdos dangoraižius tikrai turėtų pasikeisti...
                                    Jeigu tai pasitvirtins, tai tik į gerą

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė batman Rodyti pranešimą
                                      o is toliau, pvz nuo tauro kalno nebandei paziureti? is ten nereikia galvos kelti i virsu.
                                      tai šiaip ne aš sugalvojau, kad dangoraižiai verčia pakelti akis į viršų, dėl to yra gerai, paskaitykite keletą postų prieš tai.

                                      o nuo Tauro kalno man dar baisiau atrodo, negu iš arti. sukramtytas horizontas, kaip sakė viens istorikas:]. gal kokiam atvykėliui ir dzin, nes jam įprastas jau toks vaizdas. bet būtent nuo Tauro kalno vaikystėj dažnai matydavau Vilnių, nes jo papėdėj gyvenau, todėl mane liūdina tai, kas dabar nuo jo matosi.

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė anaiptol Rodyti pranešimą
                                        tai šiaip ne aš sugalvojau, kad dangoraižiai verčia pakelti akis į viršų, dėl to yra gerai, paskaitykite keletą postų prieš tai.

                                        o nuo Tauro kalno man dar baisiau atrodo, negu iš arti. sukramtytas horizontas, kaip sakė viens istorikas:]. gal kokiam atvykėliui ir dzin, nes jam įprastas jau toks vaizdas. bet būtent nuo Tauro kalno vaikystėj dažnai matydavau Vilnių, nes jo papėdėj gyvenau, todėl mane liūdina tai, kas dabar nuo jo matosi.
                                        Nors man daug idomesni pastatai, kuriu istorija yra ilgesne negu 50 metu, bet neisivaizduoju miesto, konkreciai Vilniaus, kuris atrodytu grazus be dangoraiziu, kas del tauro kalno, tai vaizdas nuo jo pasidare tik grazesnis del dabartiniu nauju pastatu.
                                        Kazkaip nesinoretu gyventi mieste tik su 2-5 aukstu pastatais, butu kazkokia monologija, lygiai taip pat kaip ir visas miestas vien is dangoraiziu, turi buti truputi to, siek tiek ano, nuostabus senamiestis ir kartu kontrastui naujasis miestas, truputis senoves kartu su hi-tech. Taigi dangoraiziai miesto tikrai negadina, o tik pagerina, jeigu zinoma neperdaug.
                                        Kairiarankių klubas - Left.lt

                                        Comment

                                        Working...
                                        X