Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Baisiausi pastatai, arba namų vaiduoklių konkursas!

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Nematau argumentų, dėl ko tai negalima būtų vadinti atstatymu. Turiu omeny semantine prasme
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #22
      Informacijos reikalingos atstatymui yra daugiau nei tureta atstatant Traku pili.

      "Be to rūmai stovėjo ne aikštėje o PILYJE"

      Pilyje tai gal ir nestovejo . Aplinkui buvo ginybine siena, kuri dabar atvaizduota skirtingu spalvu plytelemis katedros aiksteje. Visko idealiai tikrai nepadarysi. Juk tuo metu ir Vilnele tekejo kita vaga - negi dabar imsi kreipti ir Vilnele, kad viskas butu labai tikslu . Jeigu nenori gali nevadinti to "atstatymu". Vadink tai "pastatymu". Cia nuo kiekvieno zmogaus priklauso kaip jis nori vadinti .

      Jeigu nebutu dabar atstatomi valdovu rumai - ju vietoje kazkas vistiek butu statoma. Man kazkodel atrodo geresne ideja statyti kuo panasesni pastata i buvusius valdovu rumus, o ne kazkoki modernu pastata salia katedros.

      Kodel nebus rusiu? www.lvr.lt lygtais parasyta, kad bus.

      Comment


        #23
        geriau valdovu rumai negu tie seni angarai kurie tikrai gasdino zmones.

        na o man baisiausias pastatas tai vis dar tas senovinis dangoraizis kuris tarp nauju pastatu kaip europos centras ir tt. visai nesiderina nors imk ir nugriauk arba dizaineriai galetu nors i stiklini apvalkala ji kaip nors imontuoti juk siais laikais tai nera taip sudetinga nes dabar kai taip graziai atrodo neries krantine tai jis simbolizuoja tikra europos sajunga tarp turtingu valstybiu senas ir post sovietinis dangoraizis rodo savo sovietine jega tikras klestintis monolitinis simbolis.

        Comment


          #24
          Parašė alexas
          geriau valdovu rumai negu tie seni angarai kurie tikrai gasdino zmones.

          na o man baisiausias pastatas tai vis dar tas senovinis dangoraizis kuris tarp nauju pastatu kaip europos centras ir tt. visai nesiderina nors imk ir nugriauk arba dizaineriai galetu nors i stiklini apvalkala ji kaip nors imontuoti juk siais laikais tai nera taip sudetinga nes dabar kai taip graziai atrodo neries krantine tai jis simbolizuoja tikra europos sajunga tarp turtingu valstybiu senas ir post sovietinis dangoraizis rodo savo sovietine jega tikras klestintis monolitinis simbolis.
          Viskas būtų labai šaunu, jei tas 16-aukštis nebūtų privatus, o valstybė su privačia nuosavybe bet ko daryt kaip ir negali. Dar blogiau, kad ten gyvena ne kokios reputacijos žmonės ir jiems visiškai nerūpi to pastato išvaizda. Tačiau geros naujienos tos, kad pakilo to namo butų kainos ir jei butai bus perparduoti, ko gero ir pastatas žmonių iniciatyva bus atnaujintas
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #25
            nu jo butu kainos ten aisku pakile bet manu kad gyventoju iniciatyva remonto darbai tame sesiolikaukstyje dar ilgai nenusimato nes nes zmones nelabai vikrus ant tokiu dalyku o be to kol tie butu seimininkai pasikeis dar irgi reiks daug laukti bet manu kad savivaldybe vistiek turetu rasti kokia nors iseiti nes juk jis ten taikaip koks sukirmijes dantis tarp baltu. juk turetu buti kazkokia iseitis nurs is isores apvilkti tai gi ir tiems gyventojams butu gerai nes as negaliu i ta sena kirmina ziureti

            Comment


              #26
              Parašė alexas
              nu jo butu kainos ten aisku pakile bet manu kad gyventoju iniciatyva remonto darbai tame sesiolikaukstyje dar ilgai nenusimato nes nes zmones nelabai vikrus ant tokiu dalyku o be to kol tie butu seimininkai pasikeis dar irgi reiks daug laukti bet manu kad savivaldybe vistiek turetu rasti kokia nors iseiti nes juk jis ten taikaip koks sukirmijes dantis tarp baltu. juk turetu buti kazkokia iseitis nurs is isores apvilkti tai gi ir tiems gyventojams butu gerai nes as negaliu i ta sena kirmina ziureti
              Dabartinė mūsų valdžia vis tiek daugiausiai buvę komunistai. O komunistams tokie namai sukelia nostalgiją ir tai jiems yra netgi gražu. Taigi ar dėl to ar dėl kitko, bet nematau priežaščių, kam valdžiai reikėtų kištis ir renovuot seną privatų daugiabutį
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                #27
                @Mantaz: Nuo kada Zuokas komunistas? Ar tu galvoji, kad vyriausybe turi pasirupinti tuo komibloku?

                Kazkada buvo uzsiminta lygtais Lietuvos ryto priede "Sostine", kad numatyta kazka su tuo "senu kirminu" daryti, bet konkreciai ten nieko gero nebuvo parasyta.

                Comment


                  #28
                  Parašė Edd
                  @Mantaz: Nuo kada Zuokas komunistas? Ar tu galvoji, kad vyriausybe turi pasirupinti tuo komibloku?

                  Kazkada buvo uzsiminta lygtais Lietuvos ryto priede "Sostine", kad numatyta kazka su tuo "senu kirminu" daryti, bet konkreciai ten nieko gero nebuvo parasyta.
                  Zuokas gal ne, bet likusi valdžia
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    #29
                    Konkreciai tuo pastatu as manau turetu rupintis savivaldybe, kurioje dabar yra libcentristai, o ne vyriausybe. Vyriausybe galetu rupintis visu senu komibloku atnaujinimu.

                    Manau, kad vistiek kazkada su tuo pastatu ka nors darys. Geriausias variantas mano manymu butu ji nugriauti ir vietoj jo statyti ka nors nauja.

                    Comment


                      #30
                      Parašė Edd
                      Konkreciai tuo pastatu as manau turetu rupintis savivaldybe, kurioje dabar yra libcentristai, o ne vyriausybe. Vyriausybe galetu rupintis visu senu komibloku atnaujinimu.

                      Manau, kad vistiek kazkada su tuo pastatu ka nors darys. Geriausias variantas mano manymu butu ji nugriauti ir vietoj jo statyti ka nors nauja.
                      Šiaip nugriovimui reikia nupirkt visus ten esančius butus, kurių yra apie 64, vadinasi jei vienas būtas kainuotų apie 100,000, viso reikėtų 6,400,000 Lt. Kitaip sakant nerealu, tai yra apie 10% naujo dangoraižio
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        #31
                        Tame name butai toli gražu ne 100 000 Lt kainuoja

                        Comment


                          #32
                          Parašė Meier
                          Tame name butai toli gražu ne 100 000 Lt kainuoja
                          O kaži. Kiek girdėjau šiuo metu Vilniuje 2 kambarių butas apie 70,000 kainuoja. Nors gal tik kai kur
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            #33
                            Nzn kokio ten dydzio butai ir kiek jie kainavo anksciau, tik girdejau, kad nuo NCC statybu pradzios kainos soktelejo 1.5 - 2 kartus, o spekuliacija butais tame name jau prasideda.

                            Comment


                              #34
                              vat kur reikejo pinigus ideti!

                              na ka turbut reikia laukti kol kokie teroristai nugriaus ta pastata.

                              o jeigu rimtai tai nemanau kad butina tuos butus ispirki ir keldinti gyventojus juk galima ir daug racionaliau ta problema ispresti kaip pavyzdziui tik apvilkti ir isores kaip dabartinemis technologijomis tai visai nesudetinga o finansuoti turetu musu savyvaldybe juk visdelto tai daugiau miesto labaui nors aisku islostu ir gyventojai bet kitos iseities nera nes jis gadina visa panorama.

                              tai va tegul greiciau zuokas skelbia konkursa ir pirmyn ta kirmina i naujus stiklinius sarvus nes kitaip tai ragas panoramai????

                              arba gal kas turite kokiu kitokiu ideju jeigu butu idomios tikrai nusiusciau zuokui imela nes tikrai dziugu kad ten dabar taip grazu itk vat tas kirminas viska maiso

                              Comment


                                #35
                                Parašė alexas
                                vat kur reikejo pinigus ideti!

                                na ka turbut reikia laukti kol kokie teroristai nugriaus ta pastata.

                                o jeigu rimtai tai nemanau kad butina tuos butus ispirki ir keldinti gyventojus juk galima ir daug racionaliau ta problema ispresti kaip pavyzdziui tik apvilkti ir isores kaip dabartinemis technologijomis tai visai nesudetinga o finansuoti turetu musu savyvaldybe juk visdelto tai daugiau miesto labaui nors aisku islostu ir gyventojai bet kitos iseities nera nes jis gadina visa panorama.

                                tai va tegul greiciau zuokas skelbia konkursa ir pirmyn ta kirmina i naujus stiklinius sarvus nes kitaip tai ragas panoramai????

                                arba gal kas turite kokiu kitokiu ideju jeigu butu idomios tikrai nusiusciau zuokui imela nes tikrai dziugu kad ten dabar taip grazu itk vat tas kirminas viska maiso
                                Kai skaitau tavo pranešimus, tai dėl skyrybos ženklų trūkumo man atrodo, kad skaitau greitakalbe
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  #36
                                  taip ir buvo skubejau nes reikejo bekt pavalgyt.

                                  Comment


                                    #37
                                    gal dar kas turit kokiu nuotraukeliu kad papilditi musu arsenala?

                                    Comment


                                      #38
                                      ....pastatelis, labiausiai vakarinis (?) Saaremo salos (Estija) taskas....paskirtis neaiški, lygu kažkada buvusi kažkokia karinė bazė(?)...nors vizualiai atrodo, kad tai ne tarybinių laikų statyba....

                                      Comment


                                        #39
                                        Šitas tikrai neblogas
                                        Mano galerija Flickr'yje

                                        Comment


                                          #40
                                          jo tikrai ispudinga architektura D D D D

                                          Comment

                                          Working...
                                          X