Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Baisiausi pastatai, arba namų vaiduoklių konkursas!

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Baisiausi pastatai, arba namų vaiduoklių konkursas!

    Sakyciau graziu vilniaus nuotrauku jau turime normalu arsenala ir jos nuolat papildomos o manyciau kad reiketu surengti konkurseli ir uzfiksuoti pacius baisiausius pastatus ir labiausiai vertus restauruoti.

    ir is visu atsiustu nuotrauku isrinkti tris geriausias ir nusiusti merui arturui zuokui tai gal surenge tokia akcija galetume prisideti prei musu miesto grazinimo.

    aisku itariu kad geriausi kadrai bus uzfiksuoti turbut tabore jeigu ten kas isdrys pasirodyti su fotiku bent jau as taboro vaizdu nuotrauku tikrai nesu mates bat gal yra ir neblogu vieteliu islike ir kur nors senamiestyje taigi kai tik uzfiksuosiu koki geresni kadra tai iskart atsiusiu.

    o kol kas siuskite kas turit ar parekomenduokit geresniu vieteliu kur galima pagauti geru kadru.

    #2
    Gera idėja. Štai mano trejetukas



    Abudu pastatai





    Šnipiškėse





    Senamiesty, netoli rotušės





    Beje, čia būna užsienio temos, tad šią perkeliu į "Miestai ir architektūra"
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #3
      Gera ideja. Lauksiu foto .

      As galiu rekomenduoti viena vieta. Konstitucijos prospektas - "vyroko" pastatas . O jeigu rimtai tai Vilniuje pilna apleistu vietu - kad ir tos pacios Snipiskes, Uzupis, etc. etc.



      Edit: Nespejau parasyti, o Mantas jau idejo nuotraukas .

      Comment


        #4
        nu viena nuotraukele tai tikrai ispudingai baisoka ta kuri su tais garaziukais o siaip kodel visiems nepatinka tas viroko pastatas man jis visai nieko va o tas senovinis tipo dangoraizis kuris jau daug metu stovi dabar ten tikrai nebetinka as manyciau kad ji reiketu bent jau moderniskai apvilkti is isores o tai tikrai gaus pirma vieta tarp baisiausiu.

        Comment


          #5
          Parašė alexas
          nu viena nuotraukele tai tikrai ispudingai baisoka ta kuri su tais garaziukais o siaip kodel visiems nepatinka tas viroko pastatas man jis visai nieko va o tas senovinis tipo dangoraizis kuris jau daug metu stovi dabar ten tikrai nebetinka as manyciau kad ji reiketu bent jau moderniskai apvilkti is isores o tai tikrai gaus pirma vieta tarp baisiausiu.
          Atsakymas vienas - žalia apdaila
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #6
            nu siap tai man ta nuotrauka kuri vadinasi ABUDU PASTATAI gerai isiziurejus pradeda patikti kaip gerai uzfiksuotas kadras nes sprendziant pagal ja tai nuotrauka atrodo kad daryta po zemes drebejimo ar tornado visai nepanasu i vilniu bet nuotrauka liuks D

            Comment


              #7




              Ei.. kas jums čia nepatinka Tokios vietos senamiestį daro daug įdomesnį ir daug bjauresnis yra koks naujai renovuotas ir ryškiai mėlynai nudažytas pastatas senamiestyje, nei šis

              Comment


                #8
                Sutinku su ozeliu.

                Bet baisiausias iki siol parodytu yra Vyroko pastatas.

                Comment


                  #9


                  95% commieblockas pačiam senamiestyje centre bet kiekvieną dieną pro ten eidamas kažkaip įpratau jau ir nelenda į akis kažkaip

                  Comment


                    #10
                    IMO tai butinai reikia nugriauti is viso arba perstatyti is naujo ta bakuze centre(prie uzlipimo i gedimino kalna) nat kurios uzrasyta "KAVA LEDAI" Ji gadina visa vaizda Tikiuosi supratot apie ka as cia kalbu. Foto neturiu kolkas....
                    Kartais ką nors įdomaus bandau parašyt ir savo blog'e (Kelionė į Indiją, Nürburgring, Kosmoso stovykla Rusijoje, gyvenimas Australijoje)

                    Comment


                      #11
                      Ot gaila fotoaparatą padžioviau taisykloj, tai kokią savaitę neuslauksit iš manęs nieko Vat dar norėjau pasiūlyt vieną gryčią prie Geležinio Vilko ir Ukmergės gatvių sankryžos. Ten regis prekiaujama krosnimism bet toks pastatas miesto centre, bent mano nuomone negali būt
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        #12
                        @Jonui Diafragama užsikirto ir atsirado problemos su išlaikymu, žodžiu daro arba tamsias arba labai šviesias nuotraukas. Meistras sakė, kad pirmą kart tokį gedimą mato



                        Dar tas blogiausia, kad šeštadienį važiuoju į Kauną, o fotoaparatas taisykloj
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          #13
                          gal kas turi kokiu nuotraukeliu is kokiu snipiskiu ar panasiai.?

                          Comment


                            #14
                            Parašė alexas
                            gal kas turi kokiu nuotraukeliu is kokiu snipiskiu ar panasiai.?
                            O tu ten taip ramiai nueik ir pafotografuok. Tuoj į galvą gausi ir be fotiko liksi



                            Mano galerija Flickr'yje

                            Comment


                              #15
                              :cheers: na tai reikia taip daryti nuvarai i tabora tipo narkotiku pirkti ir kol cigonai eina ju atnesti greitai prifotografuoji ir pabegi

                              na cia aisku bajeris o jei rimciau tai aisku pavojinga na nebent is toli su geru zumu nors ir tai nesaugu nors sunkiai pasiekiamas vaisius visada skaniausias vistiek noretusi pora kadru susizvejoti.

                              o gal ir atsiras koks drasesnis,kas zino!! :cheers:

                              Comment


                                #16
                                Debiutuoju šioje diskusijoje, labas



                                man baisiausias pastatas yra statomi "valdovu rumai". Tas muliažas ne tik sudarkys miesto vaizdą bet ir istoriją. Gal kas turite to "naujojo heso" nuotrauku? Tikriausiai tik Lietuvoje, neatsiklausiant visuomenės ir nekreipiant dėmesio į ekspertus, visagalis politikas gali "prastumti" tokią nesamonę sostinės istoriniame centre.

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė BrokenCloud
                                  Debiutuoju šioje diskusijoje, labas



                                  man baisiausias pastatas yra statomi "valdovu rumai". Tas muliažas ne tik sudarkys miesto vaizdą bet ir istoriją. Gal kas turite to "naujojo heso" nuotrauku? Tikriausiai tik Lietuvoje, neatsiklausiant visuomenės ir nekreipiant dėmesio į ekspertus, visagalis politikas gali "prastumti" tokią nesamonę sostinės istoriniame centre.
                                  Lūžęs debesėli>



                                  Yra tema "Valdovų rūmai" forume "Projektai ir statybų eiga", užsuk ir pamatysi keletą nuotraukų



                                  O man asmeniškai jie nėra baisūs
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    #18
                                    @BrokenCloud:

                                    Valdovu rumu atstatymas - tikrai gera ideja. Dar geriau jei atstatytu ir aukstutine pili.

                                    Del Traku pilies turbut niekas per daug nepriestarauja, kad ji atstatyta?

                                    Daugybe miestu (pvz. Ryga) dabar atrodytu daug skurdziau, jei nebutu atstatyti seni pastatai.

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė BrokenCloud
                                      Debiutuoju šioje diskusijoje, labas



                                      man baisiausias pastatas yra statomi "valdovu rumai". Tas muliažas ne tik sudarkys miesto vaizdą bet ir istoriją. Gal kas turite to "naujojo heso" nuotrauku? Tikriausiai tik Lietuvoje, neatsiklausiant visuomenės ir nekreipiant dėmesio į ekspertus, visagalis politikas gali "prastumti" tokią nesamonę sostinės istoriniame centre.


                                      "Naujasis Hesas", LooooooooooL!!!!

                                      Nors as ir esu "visom keturiom" uz Valdovu rumu atstatyma, noretusi, kad jie butu kuo autentiskesni. Bet pamacius visas gelzbetonines PST konstrukcijas sie norai greitai subliuksta... Na bet ka dabar, yra kaip yra. Ryga, kuomet Vilnius dar giliai miegojo, jau seniai atstate/atstatinejo daugybe savo pastatu. Ir ne tik Ryga.

                                      O del visuomenes nuomones, tai, manau, jos nuolat "atsiklausinejant", Lietuva ir Vilnius vis dar stovetu 1994m lygyje. Kai kurie sprendimai tiesiog turi buti priimti ryztingai, nes placioji visuomene ne visada supranta tu sprendimu ilgalaike/ateities nauda.

                                      Comment


                                        #20
                                        Malonu diskutuoti kai tikrai diskutuojama :cheers: , sutinku, kad iš principo senų pastatų ATSTATYMAS nėra blogiausia ką galima sugalvoti, tačiau prieš "valdovų rūmų" atstatymą yra daug ir rimtų argumentų. Tiksliai nežinoma kaip ir kada jie atrodė, juo labiau kaip atrodė interjeras. Be to rūmai stovėjo ne aikštėje o PILYJE, apsupti kitų pilies pastatų ir sodo. Pati pilis buvo juosiama Vilnios atšakos ir buvo savotiška sala. Šalia rūmų esanti katedra atrodė kitaip ir buvo sujungta su rūmais. Kaip suprantu nei pilis, nei sodas, nei juo labiau Vilnios atšaka nebus atkuriami. Rūmų interjeras bus visiška fikcija, viskas remsis į gelžbetonines kolonas (nebus rūsių) kurios neišvengiamai bus užlietos ir ant istorinių rūmų pamatų. Ar tai galima vadinti ATSTATYMU? Galbūt kažkas ir bus pastatyta, bet po to teigti, kad štai "atstatėme" žemutinės pilies rūmus?

                                        Comment

                                        Working...
                                        X