Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Aukščiausi statiniai (konstrukcijos) Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Aukščiausi statiniai (konstrukcijos) Lietuvoje

    sweiki

    nardziau ineto platybese, ieskodamas auksciausiu konstrukciju LTU, kai ka radau, tas kazkas yra cia: http://www.skyscraperpage.com/diagrams/

    na cia kaipo nueini i lithuania ir matai, kad ziauriai daug pastatu truksta, nes teko skaityti, kad aukstutine konstrukcija ar pastatas yra ne maziau kaip 12 aukstu arba 35 m. metru aukscio. Tai man smalsu butu pamatyti visos lituvos ta dalyka (tikslus pastatas, jo vieta, aukstis, adresas). Ar tai yra per daug sudetinga?

    aciu

    (P.S. jei kas nors ka nors supratot atsiliepkit D )

    #2
    Pirmiausia tai Auksciausius pastatus tai gali rasti siame forume, bet mano nuomone surasyti visus pastatus virs 12 aukstu arba virs 35m nebutu taip lengva... Cia geriau palaukti manto, john'o ir kitu nuomoniu
    Kartais ką nors įdomaus bandau parašyt ir savo blog'e (Kelionė į Indiją, Nürburgring, Kosmoso stovykla Rusijoje, gyvenimas Australijoje)

    Comment


      #3
      Sveikas atvykęs, Zaraza



      Jei dėl tikslių adresų ir pan., tai tau reikia žiūrėt į http://www.vilnius.lt/paveldas, tačiau čia tau reikia žinot bent apytikslę objekto vietą, nes paieškos pagal aukštų skaičių atlikt negalima Kažką panašaus turi ir Klaipėda, tačiau neturiu adreso, manyčiau vertėtų www.klaipeda.lt atidžiau panaršyt.



      Kitas adresiukas, kuriame gali apsilankyt -

      http://vilnius.skyscrapercity.com (pirmtakas - http://city.isgreat.tv, juos kuruoja mūsų John



      O šiaip tavo užduotis gan sunkoka, reiktų pervažiuot miestus ir surinkt tuos pastatus, kai Vilniuje yra virš 200
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        #4
        Parašė John
        Skyscraperpage diagramos neblogas dalykas, taciau ten patalpinti tik idomesni statiniai. www.emporis.com turi didesne duombaze, ten bent dauguma Vilniaus pastatu surasyta, talpinama tik is patikimo saltinio gauta info, bet be Vilniaus nelabai ten ka rasi




        malonu, kad taip greitai atsiliepete



        Pradine mano ideja buvo atkapstyti kokios LTU yra auksciausios baznycios (kiek zinau tai Anyksciu su 80 m bokstu), bet paskui susidomejau ir paprastais statiniais.

        Kuriuos linkus suminejote as jau senai esu islandziojes ir parsiputes pakankamai daug fotkiu.

        O gal kas zinot - kas atsakingas uz skyscraperpage.com Lietuvos ivaizdi? nes kad ir tos pacios aukstos ir pakankamai idomios baznycios nesuminetos.

        Dar - kas zino kaip pacam tiksliai ismatuoti statinio auksti (be breziniu or smth), nes kai kurie duomenys (kaipo Kauno Rotuses aukstis 53 m.) vercia mane tuo abejoti.

        Comment


          #5
          Parašė zaraza
          Parašė John
          Skyscraperpage diagramos neblogas dalykas, taciau ten patalpinti tik idomesni statiniai. www.emporis.com turi didesne duombaze, ten bent dauguma Vilniaus pastatu surasyta, talpinama tik is patikimo saltinio gauta info, bet be Vilniaus nelabai ten ka rasi




          malonu, kad taip greitai atsiliepete



          Pradine mano ideja buvo atkapstyti kokios LTU yra auksciausios baznycios (kiek zinau tai Anyksciu su 80 m bokstu), bet paskui susidomejau ir paprastais statiniais.

          Kuriuos linkus suminejote as jau senai esu islandziojes ir parsiputes pakankamai daug fotkiu.

          O gal kas zinot - kas atsakingas uz skyscraperpage.com Lietuvos ivaizdi? nes kad ir tos pacios aukstos ir pakankamai idomios baznycios nesuminetos.

          Dar - kas zino kaip pacam tiksliai ismatuoti statinio auksti (be breziniu or smth), nes kai kurie duomenys (kaipo Kauno Rotuses aukstis 53 m.) vercia mane tuo abejoti.
          Čia skyscrapers.com, skyscraperpage.com ir kitus - visur John, taip kad turi garbės
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #6
            Parašė John
            Skyscraperpage diagramos neblogas dalykas, taciau ten patalpinti tik idomesni statiniai. www.emporis.com turi didesne duombaze, ten bent dauguma Vilniaus pastatu surasyta, talpinama tik is patikimo saltinio gauta info, bet be Vilniaus nelabai ten ka rasi


            ir kaip as nesusigaudziau, kad john=Jonas S.

            tai is kur jonai gauni ta visa info, kuria gerini LTU ivaizdi? kokie saltiniai? ir su kuo nubraizai tuos namukus - nugi labai smalsu

            Comment


              #7
              Parašė zaraza
              Parašė John
              Skyscraperpage diagramos neblogas dalykas, taciau ten patalpinti tik idomesni statiniai. www.emporis.com turi didesne duombaze, ten bent dauguma Vilniaus pastatu surasyta, talpinama tik is patikimo saltinio gauta info, bet be Vilniaus nelabai ten ka rasi


              ir kaip as nesusigaudziau, kad john=Jonas S.

              tai is kur jonai gauni ta visa info, kuria gerini LTU ivaizdi? kokie saltiniai? ir su kuo nubraizai tuos namukus - nugi labai smalsu
              Viskas teisingai, John = Jonas S. (dar seniau - Johngang)



              O ta visa informacija man regis iš minėtojo www.vilnius.lt/paveldas, o piešimo programa - kad ir Paint, ten tik reikia imt mastelį 1 m = 1 taškas
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                #8
                mantaz... o tau paciam nebutu idomu surinkti diagramiskai visus LTU pastatus nuo 12 aukstu ir auksciau? ar tu tik naujais statiniais domiesi?

                Comment


                  #9
                  Parašė zaraza
                  mantaz... o tau paciam nebutu idomu surinkti diagramiskai visus LTU pastatus nuo 12 aukstu ir auksciau? ar tu tik naujais statiniais domiesi?
                  Net nežinau, gal ir įdomu būtų, tačiau ne visų senesnių pastatų aukščiai žinomi ar nėra skelbiami, tad čia ir atsiranda problema. Be to, maždaug dauguma auščiausių jau yra surinkta www.emporis.com, ten Jonas perėjo visą vilnius.lt/paveldas duomenų bazę ir išrinko tuos vadinamuosius auštuminius pastatus. Nesu tikras, ar ten yra surašytos bažnyčios
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    #10
                    Parašė Mantaz
                    Parašė zaraza
                    mantaz... o tau paciam nebutu idomu surinkti diagramiskai visus LTU pastatus nuo 12 aukstu ir auksciau? ar tu tik naujais statiniais domiesi?
                    Net nežinau, gal ir įdomu būtų, tačiau ne visų senesnių pastatų aukščiai žinomi ar nėra skelbiami, tad čia ir atsiranda problema. Be to, maždaug dauguma auščiausių jau yra surinkta www.emporis.com, ten Jonas perėjo visą vilnius.lt/paveldas duomenų bazę ir išrinko tuos vadinamuosius auštuminius pastatus. Nesu tikras, ar ten yra surašytos bažnyčios




                    kelios baznycios suminetos, bet nesu tikras ar visos - nevietinis )))

                    bet LTU tai ne vien tik vilnius

                    beje - linkas vilnius.lt/paveldas nelabai veikia at a moment

                    Jonas nebloga darba padare - as ten savaip interpretavau ir vilnius+siauliai=201 aukstutinis pastatas, bet anaiptol ten ne visi.

                    del senesniu pastatu - naaaaaaaaaaaaa tech. charakteristikas gauti tikrai butu sunkoka, ir ta apsiemus ir surinkus visa info gautusi nemazai.

                    ar teisingi mano duomenis? 12-aukstis = 36 m?

                    or smth?

                    Comment


                      #11
                      Teisingai, aukštutinis - 12 aukštų, arba 35 m



                      Suprantu, kad Lituvoje ne vien Vilnius, tačiau tam reikia pačių vietinių iš kitų miestų pagalbos, be to ne pro šalį apsilankyt tuose miestuose ir surinkt pastatus, nes informacijos yra tik apie didžiuosius miestus, ir tai ji neišsami. Manyčiau čia neypač svarbus, tačiau daug pastangų pareikalausiantis darbas Beje, tu nori puslapį kurt?
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        #12
                        Suprantu, kad Lituvoje ne vien Vilnius, tačiau tam reikia pačių vietinių iš kitų miestų pagalbos, be to ne pro šalį apsilankyt tuose miestuose ir surinkt pastatus, nes informacijos yra tik apie didžiuosius miestus, ir tai ji neišsami. Manyčiau čia neypač svarbus, tačiau daug pastangų pareikalausiantis darbas Beje, tu nori puslapį kurt?[/quote]



                        na apie puslapi ankstoka kalbeti, bet.... kol kas tai lieko asmeninio vartojimo ribose, kas galetu veliau isplaukti i placiuosius vandenis

                        o tada gal tu apie panasu web'a planuoji?

                        ideju gali buti daug - nuo senu miestu fotografiju, kuriose uzfiksuota architektura, lyginimas su dabartinemis - na kazka panasaus buvau aptikes...

                        o gal kas turi senu miestu nuotrauku (sia siaip klausimas siek tiek i sona )

                        Comment


                          #13
                          Parašė zaraza
                          Suprantu, kad Lituvoje ne vien Vilnius, tačiau tam reikia pačių vietinių iš kitų miestų pagalbos, be to ne pro šalį apsilankyt tuose miestuose ir surinkt pastatus, nes informacijos yra tik apie didžiuosius miestus, ir tai ji neišsami. Manyčiau čia neypač svarbus, tačiau daug pastangų pareikalausiantis darbas Beje, tu nori puslapį kurt?


                          na apie puslapi ankstoka kalbeti, bet.... kol kas tai lieko asmeninio vartojimo ribose, kas galetu veliau isplaukti i placiuosius vandenis

                          o tada gal tu apie panasu web'a planuoji?

                          ideju gali buti daug - nuo senu miestu fotografiju, kuriose uzfiksuota architektura, lyginimas su dabartinemis - na kazka panasaus buvau aptikes...

                          o gal kas turi senu miestu nuotrauku (sia siaip klausimas siek tiek i sona )[/quote]

                          Žinok nelabai turiu ką parodyt, o tokio puslapio idėja yra, tik mes niekaip jos neapsiimam, beje, vilnius.lt tokį puslapį priimtų
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            #14
                            Parašė John
                            Turbut geriausias budas suzinoti baznyciu aukscius - nueiti i ta baznycia ir paklausti atsakingo asmens (kokio nors kunigelio, aisku pries tai butina atlikti ispazinti )



                            Del Emporis.com is tikruju as stengiuosi surinkti kiek imanoma daugiau aukstuminiu statiniu is Lietuvos, siuo metu radau visus pastatus Siauluose - ju yra 20. Vilniuje gal dar pavyktu rasti kokius 15-20 neitrauktu i sarasa. O Kauno, Klaipedos, Panevezio ir kitu reiktu vietiniu zmoniu pagalbos, neturetu buti sunku, nes ten tu pastatu neypac daug, tai ne Vilnius su savo komibloku jura



                            O SkyscraperPage is esmes nera tikra duombaze, visa info, kuri ten dedama, paprastai paimta is to pacio Emporis.com (buvusio Skyscrapers.com) ir ten ja deti ir daryti piesinius gali bet kas




                            Na apsvietei mane pakankamai siuo pasisakymu - dziekui :cheers:

                            na apie musu skyscraperius panevezeje as galeciau ir padeti skaiciavome cia kazkada ir suskaiciavome 22 - neskaiciuojant baznyciu bokstu D

                            ar tai butu tau naudinga? del fotkiu tai negarantuoju, nes reikiamo fotiko dar neturiu - kai turesiu - pasidalinsiu fotkem - negi gaila

                            Comment


                              #15
                              butu labai naudinga! jeigu gali surasyti visus ar bent dali Panevezio 12+ auksciu pastatu butu liux. Svarbiausia info, kuria butina patalpinti yra aukstu skaicius (iskaiciuojant virsutinius techninius aukstus, jeigu tokiu yra), adresas ir paskirtis. Aukstu skaicius turi buti tikslus, nes reikia irasyti, is kur gauta tokia info

                              Na o fotkiu kaip bebuve, svarbiausia patys pastatai, Lietuva pagal Emporis.com reitinga jau dabar 11 vietoje Europoje pagal aukstuminiu pastatu skaiciu, reikia dar pakelti kiek auksciau http://www.emporis.com/en/bu/sk/st/ma/ct/co/?id=100001[/quote]



                              kai artimiausiu metu nusibelsiu i panevezy ta ir padarysiu - apeisiu visus skyscraperius - visus 20 D D D ir surasysiu. O tau perduosiu - nuuuuu atrasim buda - svarbu butu ka perduot, o tu jau patalpinsi ta dalyka kur reikia

                              siaip tai realus kaunieciai galetu ta paty padaryti su kaunu - nes mano galva tokiose silainiuose tu skeiperiu gyvas velnias

                              Comment


                                #16
                                @zaraza:

                                Del tu komibloku, tai nezinau. Nematau prasmes kam juos reiketu surasineti. Bet be abejo - darykit kaip norit .



                                Tik galetumet ju nevadinti dangoraiziais .



                                Beje 12 aukstu pastatas nebutinai yra 36 metru aukscio. Ten tik parasyta, kad daugiaauksciu (high-rise) gali vadintis pastatas, kuris turi 12 aukstu ARBA yra bent 36 metru aukscio.

                                Comment


                                  #17
                                  @John: citata: "skyscraperius", bet siaip tai sorry, kad as cia isikisau. Tikiuosi jusu nuotaikos ir "uzsidegimo" skaiciuoti 12+ aukscius nesugadinau .

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė Edd
                                    @zaraza:

                                    Del tu komibloku, tai nezinau. Nematau prasmes kam juos reiketu surasineti. Bet be abejo - darykit kaip norit .



                                    Tik galetumet ju nevadinti dangoraiziais .



                                    Beje 12 aukstu pastatas nebutinai yra 36 metru aukscio. Ten tik parasyta, kad daugiaauksciu (high-rise) gali vadintis pastatas, kuris turi 12 aukstu ARBA yra bent 36 metru aukscio.


                                    Kam surasineti vadinamuosius komiblokus? naaaa tai daiktai, kurie kelia lietuvos karti europos masteliu bent jau be to - nera ju super daug, kad neitu ju suskaiciuoti, be to - tai musu istorija , be to - neuzmikime ant statomu dangoraiziu

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė zaraza
                                      Parašė Edd
                                      @zaraza:

                                      Del tu komibloku, tai nezinau. Nematau prasmes kam juos reiketu surasineti. Bet be abejo - darykit kaip norit .



                                      Tik galetumet ju nevadinti dangoraiziais .



                                      Beje 12 aukstu pastatas nebutinai yra 36 metru aukscio. Ten tik parasyta, kad daugiaauksciu (high-rise) gali vadintis pastatas, kuris turi 12 aukstu ARBA yra bent 36 metru aukscio.


                                      Kam surasineti vadinamuosius komiblokus? naaaa tai daiktai, kurie kelia lietuvos karti europos masteliu bent jau be to - nera ju super daug, kad neitu ju suskaiciuoti, be to - tai musu istorija , be to - neuzmikime ant statomu dangoraiziu
                                      ....tu visiskai teisu, cia tik orientacinis, kad tiek aukstu tiek metru. O siaip skaiciuot visus kurie auksciau nei 36 metru, kam? Nei jie aukstuminiai nei jie ka. Keliu kartele iki 50. Ir tokiu konstrukciju po visa LT prirankiosi labai daug (kaip minimum koki 100).

                                      Comment


                                        #20
                                        Pritariu brixton. O visgi geriau kokybė nei kiekybė
                                        Mano galerija Flickr'yje

                                        Comment

                                        Working...
                                        X