Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Saulėtas Kauno ruduo

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Parašė ArTuRAs
    Is taves turbut protingesnio atsakymo ir nereikejo tiketis...

    Kaip ir is taves protingesnio klausimo Arba kitaip, sakant koks klausimas, toks ir atsakymas

    Comment


      #42
      Trukumus ir aš pats matau. Jei įrodytum tą savo profesionalumą turbūt niekas ant tavęs nepyktų už tavo kandų elgesį

      Comment


        #43
        to Cursor

        gerai varai, bicas
        patinka man forumieciai su charakteriu, o ne nupze apsiseileje nupezeliai

        Comment


          #44
          Parašė Mosk
          to Cursor

          gerai varai, bicas
          patinka man forumieciai su charakteriu, o ne nupze apsiseileje nupezeliai
          Ranka ranką plauna
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #45
            Parašė Nedas
            Trukumus ir aš pats matau. Jei įrodytum tą savo profesionalumą turbūt niekas ant tavęs nepyktų už tavo kandų elgesį
            Zinai, man giliai nusispjauti, ka vienas ar kitas vaikas galvoja apie mane, man tikrai tai nera svarbu, atejau pasakiau ka norejau ir tiek. Tad lai pyksta, jei kazkam nuo to geriau, o jei galvoja kad mane tai erzina ar panasiai, tai turiu pranesti, kad yra klaidingame mastyme.

            Kita as nieko niekam neirodinejau ir neirodinesiu, as zinau savo verte ir stengiuosi del saves pirmausiai, kad ir koks as bebuciau, megejas ar profas.

            Comment


              #46
              Parašė Mosk
              to Cursor

              gerai varai, bicas
              patinka man forumieciai su charakteriu, o ne nupze apsiseileje nupezeliai
              Zinoma ir

              Comment


                #47
                Ogo, postink ir toliau panoramas, tik geresnes kokybes Del kitu tai kaip visada atsiranda issisokeliu.
                Kaunas yra Kaunas

                Comment


                  #48
                  Parašė Vaidosius
                  Ogo, postink ir toliau panoramas, tik geresnes kokybes Del kitu tai kaip visada atsiranda issisokeliu.

                  Taip, taip atsiranda issisokeliu, kurie sulipina panoramas, net nesuprasi kas ten

                  Comment


                    #49
                    Parašė Cursor
                    Labai negrazu, bei zema "grazuoli ar misteri" is tavo puses. Kazkaip pagalvojau, kad pas pati, smegeneles dziusta ant vinies pakabintos. Sorry nieko asmenisko, tik susidariau tokia nuomone.

                    kursoriau, jei netyc nufotkinau ir idejau tau artimus zmones, nepyk. cia nieko asmenisko. tokie zmones kaip siame kadre ar dar labiau nusocialeje i kolekcionieriu sueigas is apleistu palepiu ar konteineriu sunesa geru eksponatu. bet kuriuo atveju jie yra riboti ir jei su tuo nesutinki tiek jau to...
                    פוניקולאַר

                    Comment


                      #50
                      o tai buvo vienintelis forumas, kuri skaitydavau ir dziaugdavausi nematydamas tokiu durnu post'u, kokius dabar varo cursor........Gaila

                      Comment


                        #51
                        Parašė fui
                        kursoriau, jei netyc nufotkinau ir idejau tau artimus zmones, nepyk. cia nieko asmenisko. tokie zmones kaip siame kadre ar dar labiau nusocialeje i kolekcionieriu sueigas is apleistu palepiu ar konteineriu sunesa geru eksponatu. bet kuriuo atveju jie yra riboti ir jei su tuo nesutinki tiek jau to...
                        Kad ir kokie jie butu, bet saipytis is ju nedera, kad ir kokio grozio ar ne grozio butu, kiekvienam savo.

                        Comment


                          #52
                          Parašė aMariux
                          o tai buvo vienintelis forumas, kuri skaitydavau ir dziaugdavausi nematydamas tokiu durnu post'u, kokius dabar varo cursor........Gaila
                          As irgi vis paskaitydavau nei rasinedavau, kol nepradejo tokias nesamones rasineti, kaip dalyviai aMariux.

                          Comment


                            #53
                            Kažkuris architektas negrabiu brūkštelėjimu sugadino Gruodžio gatvės perspektyvą:


                            Išskyrus tą durną kampą "Santakos" viešbučio kompleksas atrodo labai neblogai:


                            O tokie perliukai slepiasi senamiesčio kiemuose:
                            It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                            Comment


                              #54
                              kokia man buvo geda kai sita Gruodzio gatve pirmakart pamaciau pries kokias pora savaiciu. dvidesimt metu gyvenu Kaune bet iki siol nemaciau gatves miesto centre! o labiausiai nustebino ta senovine baznytele. fantastika, nemaniau kad toks grozis gali sleptis nepastebetas paciam miesto centre

                              Comment


                                #55
                                Jei neklystu tai ta maza baznytele - seniausia Kaune

                                Comment


                                  #56
                                  Turbūt kalbate apie šv. Gertrūdos bažnyčia. Ji buvo pastatyta 15 amžiuje.

                                  Comment


                                    #57
                                    Viena jaukiausiu Kauno gatviu.
                                    Kaunas yra Kaunas

                                    Comment


                                      #58
                                      Parašė Dzipas
                                      Jei neklystu tai ta maza baznytele - seniausia Kaune
                                      Ne, Šv,Gertrūdos bažnyčia nėra seniausia Kaune, ji pastatyta apie 1503 m. Seniausia Vytauto bažnyčia, statyta apie 1400m., po to eina Arkikatedra - 1408 m. ir Šv.Jurgio - 1471 m. Šiaip ar taip, tai viena seniausių bažnyčių Kaune.

                                      Comment


                                        #59
                                        Gertrudos baznycios gale yra labai mazos dureles, kurias atidarius ir nulipus laiptais i rusi, galima pamatyti zvakiu sventove (ten keli simtai zvakiu dega)...Nuostabus vaizdas

                                        Girdejau kalbas, kad toje baznycioje besimeldziancioms vienuolems reikia duoti keleta litu, kad jos ten nueitu, uzdegtu zvake ir pasimelstu uz ka paprasai.

                                        Comment


                                          #60
                                          Sveiki, vakar vaziuojant is kapiniu trumpam sustojom, mano nuomone, graziausioj Kauno vietoj - prie "Napoleono" kalno.
                                          P.S nuotrauku kokybe nekokia, nes ant fotiko nustatymas netycia ne tas nustatytas buvo
                                          http://www.stud.ktu.lt/~marstoc/Napoleon/CIMG3093.JPG
                                          http://www.stud.ktu.lt/~marstoc/Napoleon/CIMG3089.JPG
                                          http://www.stud.ktu.lt/~marstoc/Napoleon/CIMG3086.JPG
                                          http://www.stud.ktu.lt/~marstoc/Napoleon/CIMG3084.JPG
                                          http://www.stud.ktu.lt/~marstoc/Napoleon/CIMG3083.JPG
                                          http://www.stud.ktu.lt/~marstoc/Napoleon/CIMG3073.JPG
                                          http://www.stud.ktu.lt/~marstoc/Napoleon/CIMG3072.JPG

                                          Comment

                                          Working...
                                          X